Linux-PAM - en to or translation catalogue (119 entries)

en:  from %.*s
or:  %.*s ରୁ

en:  on %.*s
or:  %.*s ରେ

en: %s failed: caught signal %d%s
or: %s ବିଫଳ: %d%s ସଙ୍କେତ ପାଇଲା

en: %s failed: exit code %d
or: %s ବିଫଳ: %d ସଙ୍କେତରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି

en: %s failed: unknown status 0x%x
or: %s ବିଫଳ: ଅଜଣା ଅବସ୍ଥିତି 0x%x

en: %s: Bad number given to --reset=
or: %s: --reset= ପାଇଁ ଖରାପ ସଂଖ୍ଯା ଦିଆଯାଇଛି

en: %s: Can't reset all users to non-zero
or: %s: ସମସ୍ତ ଚାଳକ ମାନଙ୍କୁ ଶୂନ୍ଯ ବିହୀନ ଭାବରେ ପୁନର୍ବାର ବିନ୍ଯାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: %s: Unrecognised option %s
or: %s: ଅଚିହ୍ନିତ ବିକଳ୍ପ %s

en: (current) UNIX password:
or: (ବର୍ତ୍ତମାନ ଥିବା) UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: ...Sorry, your time is up!
or: ...କ୍ଷମା କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି!

en: ...Time is running out...
or: ...ସମୟ ସମାପ୍ତ ହେଉଛି...

en: Access granted (last access was %ld seconds ago).
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ଗ୍ରହଣୀୟ ହୋଇଛି (ଅନ୍ତିମ ଅଭିଗମ୍ୟତା %ld ସେକଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ)।

en: Account locked due to %u failed logins
or: %u ବିଫଳ ଲଗଇନ କାରଣରୁ ଖାତା ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ହୋଇଯାଇଛି

en: Account temporary locked (%ld seconds left)
or: ଖାତା ଅସ୍ଥୟୀ ଭାବରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି (%ld ସେକଣ୍ଡ ବଳିଅଛି)

en: Application needs to call libpam again
or: ପ୍ରୟୋଗ libpam କୁ ପୁନର୍ବାର ଆହ୍ବାନ କରିବା ଦରକାର

en: Authentication error
or: ବୈଧିକରଣ ତୃଟି

en: Authentication failure
or: ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ

en: Authentication information cannot be recovered
or: ବୈଧିକରଣ ସୂଚନା ପୁନର୍ଲାଭ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
or: ବୈଧିକରଣ ସେବା ବୈଧିକରଣ ସୂଚନା ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
or: ବୈଧିକରଣ ସେବା ଚାଳକ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Authentication token aging disabled
or: ବୈଧିକରଣ ଟୋକନ କାଳ ବର୍ଦ୍ଧନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Authentication token expired
or: ବୈଧିକରଣ ଟୋକନ ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଛି

en: Authentication token is no longer valid; new one required
or: ବୈଧିକରଣ ଟୋକନ ଆଉ ଏବେ ବୈଧ ନୁହେଁ; ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଟୋକନ ଆବଶ୍ଯକ

en: Authentication token lock busy
or: ବୈଧିକରଣ ଟୋକନ ତାଲା ବ୍ଯସ୍ତ ଅଛି

en: Authentication token manipulation error
or: ବୈଧିକରଣ ଟୋକନ ବ୍ଯବହାର କୌଶଳ ସାଧନରେ ତୃଟି

en: BAD PASSWORD: %s
or: ଖରାପ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ: %s

en: Bad item passed to pam_*_item()
or: ଖରାପ ବସ୍ତୁକୁ pam_*_item() କୁ ପଠାଯାଇଛି

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
or: ଉଲ୍ଲେଖିତ ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବିଷ୍ଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ/ଅପସାରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Changing STRESS password for %s.
or: %s ପାଇଁ STRESS ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଉଛି.

en: Changing password for %s.
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଉଛି.

en: Conversation error
or: କଥୋପକଥନ ତୃଟି

en: Conversation is waiting for event
or: କଥୋପକଥନ ଘଟଣା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଅଛି

en: Creating directory '%s'.
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି.

en: Critical error - immediate abort
or: ଗୁରୁତର ତୃଟି - ଏହା ବିଷୟରେ ଶୀଘ୍ର ଜଣାନ୍ତୁ

en: Default Security Context %s
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ %s

en: Enter new STRESS password:
or: ନୂତନ STRESS ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Enter new UNIX password:
or: ନୂତନ UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Error in service module
or: ସେବା ଏକକାଂଶରେ ତୃଟି

en: Failed preliminary check by password service
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେବା ଦ୍ବାରା ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷଣ ବିଫଳ

en: Failed to load module
or: ଏକକାଂଶକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failure setting user credentials
or: ଚାଳକ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ବିନ୍ଯାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Have exhausted maximum number of retries for service
or: ସେବା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ଯକ ପୁନଃପ୍ରଚେଷ୍ଟା ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାତ୍ରାରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Insufficient credentials to access authentication data
or: ବୈଧିକରଣ ତଥ୍ଯକୁ ଅଭିଗମ କରିବା ପାଇଁ ଅଯେଥଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

en: Key Creation Context %s Assigned
or: କି ନିର୍ମାଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ %s ନ୍ଯସ୍ତ କରାଯାଇଛି

en: Last failed login:%s%s%s
or: ଅନ୍ତିମ ବିଫଳ ଲଗଇନ:%s%s%s

en: Last login:%s%s%s
or: ଅନ୍ତିମ ଲଗଇନ:%s%s%s

en: Login           Failures Latest failure     From
or: ଲଗଇନ           ବିଫଳତାର ନୂତନତମ ବିଫଳତା     ରୁ

en: Memory buffer error
or: ସ୍ମୃତି ସଞ୍ଚୟ ତୃଟି

en: Module is unknown
or: ଏକକାଂଶଟି ଅଜଣା ଅଟେ

en: NIS password could not be changed.
or: NIS ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ।

en: New %s%spassword:
or: ନୂତନ %s%s ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: No default type for role %s
or: ଭୂମିକା %s ପାଇଁ କୌଣସି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: No mail.
or: କୌଣସି ଚିଠି ନାହିଁ।

en: No module specific data is present
or: କୌଣସି ଏକକାଂଶ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ତଥ୍ଯ ନାହିଁ

en: No password supplied
or: କୌଣସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Not a valid security context
or: ଏହା ଗୋଟିଏ ବୈଧ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ନୁହେଁ

en: Password change aborted.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ପରିବର୍ତ୍ତିନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରାଯାଇଛି।

en: Password has been already used.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି।

en: Password has been already used. Choose another.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଛି। ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।

en: Password unchanged
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଅଛି

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Permission denied
or: ଅନୁମତି ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Retype %s
or: %sକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କରନ୍ତୁ

en: Retype new %s%spassword:
or: ନୂତନ %s%s ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କରନ୍ତୁ:

en: Retype new STRESS password:
or: ନୂତନ STRESS ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କରନ୍ତୁ:

en: Retype new UNIX password:
or: ନୂତନ UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କରନ୍ତୁ:

en: Security Context %s Assigned
or: %s ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ନ୍ଯସ୍ତ କରାଯାଇଛି

en: Service error
or: ସେବା ତୃଟି

en: Sorry, passwords do not match.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: Success
or: ସଫଳତା

en: Symbol not found
or: ପ୍ରତୀକ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: System error
or: ତନ୍ତ୍ର ତୃଟି

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
or: ଫେରସ୍ତ ମୂଲ୍ଯକୁ PAM ପ୍ରେରଣ ଦ୍ବାରା ଆଗ୍ରହ୍ଯ କରାଯାଇଛି

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
or[0]: ଅନ୍ତିମ ସଫଳ ଲଗଇନ ପରଠାରୁ %d ଟି ବିଫଳ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି।
or[1]: ଅନ୍ତିମ ସଫଳ ଲଗଇନ ପରଠାରୁ %d ଟି ବିଫଳ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି।

en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
or: ଅନ୍ତିମ ସଫଳ ଲଗଇନ ପରଠାରୁ %d ଟି ବିଫଳ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି।

en: Too many logins for '%s'.
or: '%s' ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ସଂଖ୍ଯକ ଲଗଇନ।

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s'କୁ ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to get valid context for %s
or: %s ପାଇଁ ବୈଧ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unknown PAM error
or: ଅଜଣା PAM ତୃଟି

en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତୃଟି

en: Unknown user
or: ଅଜଣା ଚାଳକ

en: User account has expired
or: ଚାଳକ ହିସାବ ଖାତା ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଛି

en: User credentials expired
or: ଚାଳକ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଛି

en: User not known to the underlying authentication module
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ବୈଧିକରଣ ଏକକାଂଶକୁ ଜଣା ନ ଥିବା ଚାଳକ

en: Verification mis-typed; password unchanged
or: ଯାଞ୍ଚକରଣ ସମୟରେ ଭୂଲ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି, ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ବଦଳି ନାହିଁ

en: Warning: your password will expire in %d day | Warning: your password will expire in %d days
or[0]: ଚେତାବନୀ: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ %d ଦିନରେ ଅକାମି ହୋଇଯିବ
or[1]: ଚେତାବନୀ: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ %d ଦିନରେ ଅକାମି ହୋଇଯିବ

en: Warning: your password will expire in %d days
or: ଚେତାବନୀ: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ %d ଦିନରେ ଅକାମି ହୋଇଯିବ

en: Welcome to your new account!
or: ଆପଣଙ୍କ ନୂତନ ଖାତାରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାଗତ!

en: Would you like to enter a different role or level?
or: ଆପଣ ଭିନ୍ନ ଏକ ଭୂମିକା କିମ୍ବା ସ୍ତର ଭରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: You are required to change your password immediately (password aged)
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇବା ଆବଶ୍ଯକ (ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବହୁତ ପୁରୁଣା ହୋଇଯାଇଛି)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇବା ଆବଶ୍ଯକ (ରୁଟ ହେବା ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ)

en: You have mail in folder %s.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ %s ଫୋଲଡରରେ ଚିଠି ଅଛି।

en: You have mail.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଚିଠି ଅଛି।

en: You have new mail in folder %s.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ %s ଫୋଲଡରରେ ନୂଆ ଚିଠି ଅଛି।

en: You have new mail.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ଚିଠି ଆସିଛି।

en: You have no mail in folder %s.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ %s ଫୋଲଡରରେ କୌଣସି ଚିଠି ନାହିଁ।

en: You have old mail in folder %s.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ %s ଫୋଲଡରରେ ପୁରୁଣା ଚିଠି ଅଛି।

en: You have old mail.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଣା ଚିଠି ଅଛି।

en: You must choose a longer password
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଲମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଚୟନ କରିବା ଉଚିତ

en: You must wait longer to change your password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ

en: Your account has expired; please contact your system administrator
or: ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଛି; ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: case changes only
or: କେବଳ ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥାଏ

en: contains the user name in some form
or: ଚାଳକ ନାମକୁ କୌଣସି ଉପାୟରେ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: contains too long of a monotonic character sequence
or: ନିରସ ବର୍ଣ୍ଣର ବଡ଼ କ୍ରମ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: contains too many same characters consecutively
or: ଅତ୍ୟଧିକ ସମାନ ଅକ୍ଷରକୁ ଲଗାତାର ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: erroneous conversation (%d)
or: ତୃଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କଥୋପକଥନ (%d)

en: failed to initialize PAM
or: PAM କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭିକୃତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to pam_set_item()
or: pam_set_item() କରିବାରେ ବିଫଳ

en: is a palindrome
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଗୋଟିଏ ପାଲିନଡ୍ରୋମ ଅଟେ

en: is rotated
or: ଏହା ଘୂର୍ଣ୍ଣୟମାନ ଅଟେ

en: is the same as the old one
or: ପୁରୁଣା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସହିତ ଏହା ସମାନ ଅଟେ

en: is too similar to the old one
or: ଏହା ପୂର୍ବ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସହିତ ବହୁତ ସମାନ ଅଟେ

en: is too simple
or: ଏହା ଅତି ସହଜ ଅଟେ

en: level:
or: ସ୍ତର:

en: login:
or: ଲଗଇନ:

en: login: failure forking: %m
or: ଲଗଇନ: fork କରିବାରେ ବିଫଳ: %m

en: memory allocation error
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବଣ୍ଟନ ତ୍ରୁଟି

en: not enough character classes
or: ଯଥେଷ୍ଟ ବର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେଣୀ ନାହିଁ

en: role:
or: ଭୂମିକା:
