seahub - en to cs translation catalogue (191 entries)

en: Encrypted library
cs: Šifrovaná knihovna

en: Read-Write library
cs: Čtení / zápis do knihovny

en: Just now
cs: Právě teď

en: Name is required
cs: Jméno je povinné.

en: Name should not include '/'.
cs: Jméno by nemělo obsahovat '/'.

en: Please enter password
cs: Prosím vložte heslo.

en: Please enter the password again
cs: Prosím vložte znovu heslo.

en: Password is too short
cs: Heslo je příliš krátké.

en: Passwords don't match
cs: Hesla se neshodují.

en: Read-Only library
cs: Knihovna pouze pro čtení.

en: Read-Write
cs: Číst / zapisovat

en: Read-Only
cs: Pouze čtení

en: Please check the network.
cs: Prosím zkontrolujte připojení

en: Successfully restored library {placeholder}
cs: Úspěšně obnovena knihovna {placeholder}

en: New files
cs: Nové soubory

en: Deleted files
cs: Smazané soubory

en: Renamed or Moved files
cs: Přejmenované nebo přesunuté soubory

en: Modified files
cs: Upravené soubory

en: New directories
cs: Nové adresáře

en: Deleted directories
cs: Smazané adresáře

en: Failed. Please check the network.
cs: Chyba. Prosím zkontrolujte připojení

en: Unlink device
cs: Odpojit zařízení

en: Are you sure you want to unlink this device?
cs: Opravdu chcete odpojit toto zařízení?

en: Delete files from this device the next time it comes online.
cs: Smazat soubory z tohoto zařízení, až se příště připojí.

en: Successfully unlink %(name)s.
cs: Úspěšně odpojeno %(name)s

en: Move {placeholder} to:
cs: Přesunout {placeholder} do:

en: Copy {placeholder} to:
cs: Zkopírovat {placeholder} do:

en: Moving %(name)s
cs: Přesouvám %(name)s

en: Copying %(name)s
cs: Kopíruji %(name)s

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: Failed.
cs: Chyba.

en: Canceled.
cs: Zrušeno.

en: Invalid destination path
cs: Neplatná cesta umístění

en: Successfully moved %(name)s
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s

en: Successfully copied %(name)s
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s

en: Rename Folder
cs: Přejmenovat adresář

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: It is required.
cs: Je vyžadováno.

en: Change Password of Library {placeholder}
cs: Změnit heslo knihovny {placeholder}

en: Please enter the old password
cs: Prosím vložte staré heslo.

en: Please enter a new password
cs: Prosím vložte nové heslo

en: New password is too short
cs: Nové heslo je příliš krátké.

en: Please enter the new password again
cs: Prosím vložte znovu nové heslo.

en: New passwords don't match
cs: Hesla se neshodují.

en: Successfully changed library password.
cs: Heslo knihovny bylo úspěšně změněno.

en: {placeholder} Folder Permission
cs: Oprávnění adresáře {placeholder}

en: Search user or enter email and press Enter
cs: Vyberte uživatele nebo vložte email a stiskněte Enter

en: Select a group
cs: Vyberte skupinu

en: You can only select 1 item
cs: Můžete vybrat pouze 1 položku

en: Permission error
cs: Problém s oprávněním

en: Please click and choose a directory.
cs: Prosím klikněte a vyberte adresář.

en: {placeholder} History Setting
cs: Nastavení historie {placeholder}

en: Successfully set library history.
cs: Nastavení historie knihovny bylo úspěšné.

en: {placeholder} Share Links
cs: Odkazy pro sdílení {placeholder}

en: Close (Esc)
cs: Zavřít (Esc)

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Previous (Left arrow key)
cs: Předchozí (šipka vlevo)

en: Next (Right arrow key)
cs: Další (šipka vpravo)

en: %curr% of %total%
cs: %curr% z %total%

en: Open in New Tab
cs: Otevřít na nové záložce

en: <a href="%url%" target="_blank">The image</a> could not be loaded.
cs: <a href="%url%" target="_blank">Obrázek</a> nejde načíst.

en: Password is required.
cs: Heslo je vyžadováno

en: Only an extension there, please input a name.
cs: Poze přípona, prosím vložte jméno

en: New File
cs: Nový soubor

en: New Markdown File
cs: Nový značkovací soubor

en: New Excel File
cs: Nový soubor Excelu

en: New PowerPoint File
cs: Nový soubor PowerPointu

en: New Word File
cs: Nový soubor Wordu

en: Processing...
cs: Zpracovávám...

en: Successfully deleted %(name)s.
cs: Úspěšně smazáno %(name)s.

en: Successfully deleted %(name)s and 1 other item.
cs: Úspěšně smazáno %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Úspěšně smazáno %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Failed to delete %(name)s.
cs: Chyba při mazání %(name)s.

en: Failed to delete %(name)s and 1 other item.
cs: Chyba při mazání %(name)s a 1 další položky.

en: Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Chyba při mazání %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Delete Items
cs: Smazat položky

en: Are you sure you want to delete these selected items?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat tyto vybrané položky?

en: Move selected item(s) to:
cs: Přesunout vybrané položky do:

en: Copy selected item(s) to:
cs: Kopírovat vybrané položky do:

en: Successfully moved %(name)s.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s.

en: Successfully moved %(name)s and 1 other item.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s. a 1 další položka

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Úspěšně přesunuto %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Successfully copied %(name)s.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s.

en: Successfully copied %(name)s and 1 other item.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s a 1 další položka.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
cs: Úspěšně zkopírováno %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs: Vnitřní chyba. Chyba při přesunu %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
cs: Vnitřní chyba. Chyba při přesunu %(name)s.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other item(s).
cs: Vnitřní chyba. Chyba při kopírování %(name)s a %(amount)s dalších položek.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
cs: Vnitřní chyba. Chyba při kopírování %(name)s.

en: Moving file %(index)s of %(total)s
cs: Přesunuji soubor %(index)s z %(total)s

en: Copying file %(index)s of %(total)s
cs: Kopíruji soubor %(index)s z %(total)s

en: Failed to move %(name)s
cs: Chyba při přesunu %(name)s

en: Failed to copy %(name)s
cs: Chyba při kopírování %(name)s

en: No matches
cs: Žádná shoda

en: Tag should not include ','.
cs: Štítek by neměl obsahovat čárku.

en: locked by {placeholder}
cs: uzamčeno {placeholder}

en: Successfully deleted %(name)s
cs: Úspěšně smazáno %(name)s

en: File is too big
cs: Soubor je příliš velký

en: File is too small
cs: Soubor je příliš malý

en: Filetype not allowed
cs: Typ souboru není povolen

en: Uploaded bytes exceed file size
cs: Nahrané byte překročily velikost souboru

en: Empty file upload result
cs: Výsledek nahrání prázdného souboru

en: Error
cs: Chyba

en: uploaded
cs: nahráno

en: canceled
cs: zrušeno

en: Cancel
cs: Zrišit

en: Delete
cs: Smazat

en: File Uploading...
cs: Nahrávání souboru...

en: File Upload complete
cs: Nahrání souboru dokončeno

en: File Upload canceled
cs: Nahrání souboru zrušeno

en: File Upload failed
cs: Selhalo nahrání souboru

en: Failed to get upload url
cs: Chyba při získání URL (nahrání)

en: Failed to get update url
cs: Chyba při získání URL (aktualizace)

en: Replace file {filename}?
cs: Nahradit soubor {filename}?

en: File is locked
cs: Soubor je uzamčen

en: Set {placeholder}'s permission
cs: Nastavit {placeholder}'s oprávnění

en: Select groups
cs: Vybrat skupiny

en: Edit failed
cs: Chyba editace

en: Delete failed
cs: Chyba při smazání

en: {placeholder} Members
cs: {placeholder} Členové

en: Successfully unshared 1 item.
cs: Úspěšně zrušeno sdílení 1 položky

en: You cannot select any more choices
cs: Nemůžete vybrat více možností

en: Successfully transferred the group. You are now a normal member of the group.
cs: Úspěšně přenesena skupina. Nyní jste normální člen skupiny.

en: Please choose a CSV file
cs: Prosím vyberte jiný CSV soubor

en: Successfully imported.
cs: Úspěšně importováno

en: Dismiss Group
cs: Opustit skupinu

en: Really want to dismiss this group?
cs: Skutečně chcete opustit tuto skupinu?

en: Quit Group
cs: Opustit skupinu

en: Are you sure you want to quit this group?
cs: Skutečne chcete opustit tuto skupinu?

en: Successfully deleted 1 item
cs: Úspěšně smazána 1 položka

en: You have logged out.
cs: Byl jste odhlášen.

en: Log in
cs: Přihlásit

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Delete Library
cs: Smazat knihovnu

en: Are you sure you want to delete %s ?
cs: Skutečně chcete smazat %s ?

en: Successfully deleted.
cs: Úspěšně smazáno

en: Transfer Library {library_name} To
cs: Přesunout knihovnu {library_name} do

en: Successfully transferred the library.
cs: Knihovna byla úspěšně přesunuta.

en: Successfully added label(s) for library {placeholder}
cs: Úspěšně přidány štítky pro knihovnu {placeholder}

en: Successfully modified permission
cs: Oprávnění byla úspěšně změněna

en: Share {placeholder}
cs: Sdílet {placeholder}

en: Expired
cs: Vypršelo

en: Hide
cs: Skrýt

en: Show
cs: Ukázat

en: Please enter days.
cs: Prosím zadejte dny.

en: Please enter valid days
cs: Prosím zadejte platné dny

en: Please input at least an email.
cs: Prosím vložte alespoň email.

en: Successfully sent to {placeholder}
cs: Úspěšně odesláno do {placeholder}

en: Failed to send to {placeholder}
cs: Chaba při odesílání na {placeholder}

en: Failed to fetch groups:
cs: Chyba při načítání skupin:

en: Success
cs: Úspěch

en: Successfully unstared {placeholder}
cs: Úspěšně označeno hvězdou {placeholder}

en: Search users or enter emails and press Enter
cs: Vyhledejte uživatele nebo emaily a stiskněte Enter

en: Please enter 1 or more character
cs: Prosím zadejte 1 nebo více znaků

en: Searching...
cs: Vyhledávání...

en: Loading failed
cs: Načítání selhalo

en: Search groups
cs: Vyhledej skupiny

en: Packaging...
cs: Balím...

en: Create Library
cs: Vytvořit knihovnu

en: Created library {library_name} with {owner} as its owner
cs: Knihovna {library_name} vytvořena s vlastníkem {owner}

en: Deleted library {library_name}
cs: Knihovna {library_name} byla smazána

en: Transfer Library
cs: Převod knihovny

en: Transferred library {library_name} from {user_from} to {user_to}
cs: Knihovna {library_name} byla převedena od uživatele {user_from} k uživateli {user_to}

en: Create Group
cs: Vytvořit skupinu

en: Created group {group_name}
cs: Skupina {group_name} byla vytvořena

en: Transfer Group
cs: Převést skupinu

en: Transferred group {group_name} from {user_from} to {user_to}
cs: Skupina {group_name} byla převedena od uživatele {user_from} k uživateli {user_to}

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: Deleted group {group_name}
cs: Skupina {group_name} byla smazána

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Added user {user}
cs: Uživatel {user} byl přidán

en: Delete User
cs: Smazat uživatele

en: Deleted user {user}
cs: Uživatel {user} byl smazán

en: Successfully clean all errors.
cs: Úspěšně vačištěny všechny chyba

en: Successfully deleted 1 item.
cs: Úspěšně smazána 1 položka

en: Delete Member
cs: Smazat člena

en: Successfully deleted member {placeholder}
cs: Úspěšně smazán člen {placeholder}

en: Email is required.
cs: Email je vyžadován.

en: Unshare Library
cs: Zrušit sdílení knihovny

en: Are you sure you want to unshare %s ?
cs: Jste si jisti, že chcete zrušit sdílení %s ?

en: Successfully unshared library {placeholder}
cs: Úspěšně zrušeno sdílení {placeholder}

en: Transfer Group {group_name} To
cs: Přesunout skupinu {group_name} do

en: Successfully transferred the group.
cs: Skupina byla úspěšně přesunuta.

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: Delete Library By Owner
cs: Smazat knihovnu vlastníkem

en: Are you sure you want to delete all %s's libraries?
cs: Jste si jisti, že chcete smaza všechny %s knihovny?

en: Are you sure you want to delete %s completely?
cs: Jste si jisti, že chcete kompletně smazat %s ?

en: Restore Library
cs: Obnovit knihovnu

en: Are you sure you want to restore %s?
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit knihovnu %s?

en: Clear Trash
cs: Vysypat koš

en: Are you sure you want to clear trash?
cs: Jste si jisti, že chcete vysypat koš?
