seahub - en to cs translation catalogue (1229 entries)

en: Name is too long (maximum is 64 characters)
cs: Jméno je příliš dlouhé (maximum je 64 znaků)

en: Name should not include '/'.
cs: Jméno by nemělo obsahovat '/'.

en: Login id can't be empty
cs: Uživatelské ID nemůže být prázdné

en: Login id %s already exists.
cs: Uživatelské ID %s již existuje.

en: Department is too long (maximum is 512 characters)
cs: Oddělení je příliš dlouhé (maximum je 512 znaků)

en: Space quota can't be empty
cs: Kvóta nemůže být prázdná

en: Must be an integer that is greater than or equal to 0.
cs: Musí být číslo které je větší nebo rovno 0.

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
cs: Kvóta je příliš malá (minimum je 0)

en: Failed to set quota: maximum quota is %d MB
cs: Chyba při nastavení kvóty: maximum je %d MB

en: My Library
cs: Moje knihovna

en: Group name can only contain letters, numbers, blank, hyphen or underscore
cs: Název skupiny může obsahovat pouze písmena, čísla, mezery, pomlčky nebo podtržítka

en: There is already a group with that name.
cs: Skupina s tímto názvem již existuje.

en: User %s is already group owner.
cs: Uživatel %s již je vlastníkem skupiny.

en: System library can not be deleted.
cs: Není možno smazat systémovou knihovnu.

en: User %s is already library owner.
cs: Uživatel %s již je vlastníkem skupiny

en: Email %s invalid.
cs: Email %s je neplatný.

en: must be an integer that is greater than or equal to 0.
cs: musí být číslo, které je větší nebo rovno 0.

en: Invalid destination path
cs: Nesprávná cílová cesta

en: Destination path is too long.
cs: Cílová cesta je příliš dlouhá.

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
cs: Nemohu přesunout adresář %(src)s do podadresáře %(des)s

en: Cancel failed
cs: Zručení selhalo

en: username invalid.
cs: Špatné uživatelské jméno.

en: User %s not found.
cs: Uživatel %s nebyl nalezen.

en: This item has been shared to %s.
cs: Sdíleno s %s.

en: Check file lock error
cs: Zkontroluj chybu zámku souboru

en: File is locked
cs: Soubor je uzamčen

en: Internal Server Error
cs: Vnitřní chyba serveru

en: Permission denied.
cs: Přístup odmítnut.

en: Tag can only contain letters, numbers, dot, hyphen or underscore.
cs: Štítky mohou obsahovat pouze písmena, číslice, tečky, pomlčky nebo podtržítka.

en: User %s is already a group member.
cs: Uživatel %s již je členem skupiny.

en: User %s not found in organization.
cs: Uživatel %s nebyl v organizaci nalezen.

en: The email address is not allowed to be invited as a guest.
cs: Emailová adresa není oprávněna být pozvána jako host.

en: %s is already invited.
cs: %s je již pozván.

en: User %s already exists.
cs: Uživatel %s již existuje.

en: Error
cs: Chyba

en: Wrong password
cs: Chybné heslo

en: Internal server error
cs: Vnitřní chyba serveru

en: Decrypt library error
cs: Problém při dešifrování knihovny

en: Wrong old password
cs: Chybné staré heslo

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
cs: Odeslání odkazu pro sdílení se nezdařilo. Emailový server není správně nastaven, prosím kontaktujte administrátora.

en: file
cs: soubor

en: A file is shared to you on %s
cs: Na %s je s vámi sdílen soubor

en: directory
cs: adresář

en: A directory is shared to you on %s
cs: Na %s je s vámi sdílen adresář

en: An upload link is shared to you on %s
cs: Na %s je s vámi sdílen odkaz pro nahrání

en: Password is too short.
cs: Heslo je příliš krátké

en: Password is too short
cs: Heslo je příliš krátké.

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
cs: %(ext)s je neplatná přípona souboru. Povolené přípony jsou: %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
cs: Váš soubor je příliš velký (%(size)s), maximální povolená velikost je %(max_valid_size)s

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
cs: Již máte %(nb_avatars)d avatarů, maximální povolený počet avatarů je %(nb_max_avatars)d

en: Total size exceeds limit.
cs: Celková velikost přesahuje limit.

en: Personal info
cs: Osobní informace

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Important dates
cs: Důležitá data

en: Groups
cs: Skupiny

en: Password changed successfully.
cs: Heslo bylo úspěšně změněno.

en: Change password: %s
cs: Změnit heslo: %s

en: Please log in.
cs: Prosím přihlašte se.

en: Email or Username
cs: Email nebo přezdívka

en: Password
cs: Heslo

en: Please enter a correct email/username and password. Note that both fields are case-sensitive.
cs: Prosím vložte správný email/přezdívku a heslo. Obě pole rozlišují velká a malá písmena.

en: This account is inactive.
cs: Tento účet není aktivní.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
cs: Pravděpodobně nemáte v prohlížeči povoleny soubory cookies. Cookies jsou pro přihlášení vyžadovány.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
cs: Odeslání emailu se nezdařilo. Emailový server není správně nastaven, prosím kontaktujte administrátora.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
cs: Tato adresa nemá přiřazen uživatelský účet. Jste si jistý, že jste zaregistrován?

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
cs: Heslo nejde obnovit, prosím kontaktujte LDAP administrátora.

en: Reset Password on %s
cs: Obnovit heslo na %s

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password confirmation
cs: Potvrzení nového hesla

en: The two password fields didn't match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Old password
cs: Staré heslo

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
cs: Vaše staré heslo bylo chybné. Prosím vložte jej znovu.

en: Password (again)
cs: Heslo (znovu)

en: Enter a valid e-mail address.
cs: Vložte platnou emailovou adresu.

en: This account has been frozen due to too many failed login attempts.
cs: Tento účet byl odstaven z důvodu příliš mnoha chybných pokusů o přihlášení.

en: Logged out
cs: Odhlášen

en: Failed to send email, please contact administrator.
cs: Odeslání emailu se nezdařilo. Prosím kontaktujte administrátora.

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
cs: Heslo nejde změnit, prosím kontaktujte LDAP administrátora.

en: Avatar for %s
cs: Avatar pro %s

en: Upload Avatar
cs: Nahrát Avatar

en: Your current avatar:
cs: Váš současný avatar:

en: Upload New Avatar:
cs: Nahrát nový Avatar:

en: Upload New Image
cs: Nahrát nový obrázek

en: Please select the avatars that you would like to delete.
cs: Prosím vyberte avatary, které si přejete smazat.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
cs: Nemáte žádný profilový obrázek ke smazání. Prosím <a href="%(avatar_change_url)s">nahrajte</a> jej nyní.

en: Delete These
cs: Smazat tyto

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
cs: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> aktualizovat jeho profilový obrázek <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
cs: Aktualizoval jste svůj profilový obrázek <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Successfully uploaded a new avatar.
cs: Profilový obrázek byl úspěšně nahrán.

en: Successfully updated your avatar.
cs: Profilový obrázek byl úspěšně aktualizován.

en: Successfully deleted the requested avatars.
cs: Požadovaný profilový obrázek byl úspěšně smazán.

en: Account %(account)s froze on %(site)s.
cs: Účet %(account)s zmrazen na %(site)s.

en: Email address
cs: E-mailová adresa

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: This value must be of length 40
cs: Tatao hodnota musí mít délku 40

en: The number of users exceeds the limit.
cs: Počet uživatelů překročil limit.

en: Enter a valid email address.
cs: Zadejte platou emailovou adresu.

en: Invalid user id.
cs: Nesprávné uživatelské ID.

en: name
cs: jméno

en: department
cs: oddělení

en: telephone
cs: telefon

en: note
cs: poznámka

en: Files in this library can not be viewed online.
cs: Soubory v této knihovně nemohou být prohlíženy on-line.

en: Name
cs: Jméno

en: Contact Email
cs: Kontaktní email

en: Status
cs: Stav

en: Space Usage
cs: Využití prostoru

en: Space Quota
cs: Kvóta úložiště

en: Create At
cs: Vytvořeno v

en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

en: LDAP(imported)
cs: LDAP(importováno)

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Yes
cs: Ano

en: Guest
cs: Host

en: Default
cs: Výchozí

en: Added
cs: Přidán

en: Deleted
cs: Smazán

en: Removed
cs: Odstraněn

en: Modified
cs: Upraven

en: Renamed
cs: Přejmenován

en: Moved
cs: Přesunut

en: Added directory
cs: Přidán adresář

en: Removed directory
cs: Odstraněn adresář

en: Renamed directory
cs: Přejmenován adresář

en: Moved directory
cs: Přesunutý adresář

en: Added or modified
cs: Přidán nebo modifikován

en: Reverted library to status at
cs: Vrácen status knihovny na

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
cs: Vrácen soubor "%(file)s" na status v %(time)s.

en: Recovered deleted directory
cs: Smazaný adresář byl obnoven

en: Changed library name or description
cs: Jméno knihovny nebo popisu bylo změněno

en: Auto merge by seafile system
cs: Automatické spojení seafile systémem

en: Just now
cs: Právě teď

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
cs[0]: %(days)d den
cs[1]: %(days)d dny
cs[2]: %(days)d dní

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
cs[0]: %(hours)d hodina
cs[1]: %(hours)d hodiny
cs[2]: %(hours)d hodin

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
cs[0]: %(minutes)d munuta
cs[1]: %(minutes)d minuty
cs[2]: %(minutes)d minut

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
cs[0]: %(seconds)d vteřin
cs[1]: %(seconds)d vteřiny
cs[2]: %(seconds)d vteřin

en: Read-Write
cs: Čtení-Zápis

en: Read-Only
cs: Jen čtení

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
cs[0]: %(size)d bajt
cs[1]: %(size)d bajty
cs[2]: %(size)d bajtů

en: Email is required.
cs: Email je vyžadován.

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Add Contacts
cs: Přidej kontakty

en: Note
cs: Poznámka

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Delete
cs: Smazat

en: You don't have any contacts
cs: Nemáte žádné kontakty

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
cs: Přidejte vaše kontakty a tak budete moci rychle sdílet knihovny a odesílat odkazy.

en: Note(optional)
cs: Poznámka (volitelná)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit Contact
cs: Upravit kontakt

en: Failed. Please check the network.
cs: Chyba. Prosím zkontrolujte připojení k síti.

en: Delete Contact
cs: Smazat kontakt

en: Are you sure you want to delete %s ?
cs: Jste si jisti že chcete smazat %s ?

en: You cannot add yourself.
cs: Nemůžete přidat sám sebe.

en: %s is not a valid email.
cs: %s není platný email

en: %s is already in your contacts.
cs: %s je již ve vašich kontaktech.

en: Successfully added %s to contacts.
cs: %s byl úspěšně přidán do kontaktů.

en: Failed to add %s to contacts.
cs: Chyba při přidávání %s do kontaktů

en: Successfully edited %s.
cs: %s byl úspěšně upraven.

en: Successfully Deleted %s
cs: %s byl úspěšně smazán

en: A user with this email already exists.
cs: Uživatel s tímto emailem už existuje.

en: The two passwords didn't match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Name can't be empty
cs: Musíte zadat jméno.

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
cs: Jméno je příliš dlouhé (maximum je 255 znaků)

en: Description can't be empty
cs: Popis nemůže být prázdný

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
cs: Popis je příliš dlouhý (maximum je 100 znaků)

en: Name %s is not valid
cs: Jméno %s není platné

en: Argument missing
cs: Chybí argument

en: Oldname is required
cs: Staré jméno je povinné

en: It's too long.
cs: Příliš dlouhé.

en: It's required.
cs: Je vyžadováno

en: Name "%s" is not valid
cs: Jméno "%s" není platné

en: Library name is required
cs: Jméno knihovny je povinné

en: Please enter a number
cs: Prosím zadejte číslo

en: Name is required
cs: Jméno je povinné

en: Please enter a valid number
cs: Prosím zadejte platné číslo

en: Text is required
cs: Text je povinný

en: The group has already created
cs: Skupina byla již vytvořena

en: Failed to create group
cs: Chyba při vytváření skupiny

en: The group has already created in this org.
cs: Skupina je již vytvořena v této organizaci

en: Failed to create org group.
cs: Chyba při vytváření organizační skupiny.

en: Permission error: only group staff can add member
cs: Chyba oprávnění: Pouze zástupce skupiny může přidat člena

en: Group does not exist
cs: Skupina neexistuje

en: Group is full
cs: Skupina je plná

en: Failed to add member to group
cs: Chyba při přidávání člena do skupiny

en: Only group staff can remove member
cs: Pouze zástupce skupiny může odebrat člena

en: Can not remove myself
cs: Nemůžete odebrat sám sebe

en: Group name can't be empty
cs: Jméno skupiny nemůže být prázdné

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
cs: Jméno skupiny je příliš dlouhé (maximum je 255 znaků)

en: Verification message can't be empty
cs: Verifikační zpráva nemůže být prázdná

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
cs: Verifikační zpráva je příliš dlouhá (maximum je 255 znaků)

en: "%s" is not a valid name
cs: "%s" není platné jméno

en: Hi,
cs: Dobrý den,

en: %(escaped_nickname)s invited you to join group %(grp_name)s on %(site_name)s:
cs: %(escaped_nickname)s Vás pozval k připojení do organizace %(grp_name)s na %(site_name)s:

en: Close
cs: Zavřít

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
cs: %(user)s se chce připojit do skupiny "%(group_name)s", zde je ověřovací zpráva:

en: Thanks for using our site!
cs: Děkujeme za využití našich stránek!

en: The %(site_name)s team
cs: Tým %(site_name)s

en: Wiki Index
cs: Wiki index

en: No index now.
cs: Aktuálně žádný index

en: Create
cs: Vytvořit

en: This group currently has no wiki
cs: tato skupina nemá momentálně žádnou wiki

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
cs: Seafile wiki umožňuje organizovat Vaše poznatky jednduchou cestou.Obsah wiki je uložen v normální knihovně s předdefinovanou souborovou/adresářovou strukturou.To umožňuje editovat Vaší wiki na vašem počítači a pak synchronizovat zpět na server.

en: Create Wiki Now
cs: Vytvořit Wiki nyní

en: Choose a library as wiki
cs: Vybrat knihovnu jako wiki

en: Create Wiki
cs: Vytvořit Wiki

en: Description
cs: Popis

en: Wiki Pages
cs: Wiki stránky

en: Choose a library as wiki:
cs: Vyberte knihovnu jako wiki:

en: Please click and choose a library.
cs: Prosím klikněte a vyberte knihovnu.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Wiki History
cs: Historie Wiki

en: New Page
cs: Nová stránka

en: Delete Page
cs: Smazat stránku

en: Edit Page
cs: Upravit stránku

en: Page History
cs: Historie stránky

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
cs: Naposledy změněno uživatelem %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Are you sure you want to delete this page?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat tuto stránku?

en: Name is required.
cs: Jméno je povinné

en: Description is required.
cs: Popis je povinný

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: You are invited to join a group on %s
cs: Jste pozván do skupiny na %s

en: Failed to create: the group does not exist.
cs: Chyba při vytváření: skupina neexistuje.

en: Failed to create: you are not in the group.
cs: Chyba při vytváření: nejste ve skupině.

en: Failed to create
cs: Chyba při vytváření

en: Failed to create: internal error.
cs: Chyba při vytváření: vnitřní chyba

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
cs: Chyba při vytváření wiki stránky. Prosím zkuste to později.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Wiki does not exists.
cs: Wiki neexistuje

en: Failed to create home page. Please retry later
cs: Chyba při vytváření domovské stránky. Prosím zkuste to později.

en: Failed to set wiki library.
cs: Chyba při nastavování wiki knihovny.

en: Wiki is not found.
cs: Wiki nenalezena

en: Page "%s" already exists.
cs: Stránka "%s" již existuje.

en: Successfully deleted "%s".
cs: Úspěšně smazáno "%s".

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
cs: Chyba při mazání "%s". Zkuste to znovu později.

en: Desktop Client and Syncing
cs: Desktopový klient a synchronizace

en: Install and sync Files
cs: Instalovat a synchronizovat soubory

en: Syncing existing folders
cs: Synchronizuji existující složky

en: Selective sync sub-folders
cs: Selektivní synchronizace podsložek

en: Unsync and resync libraries
cs: Znovu-synchronizace knihoven

en: Setting sync interval
cs: Nastavení intervalu synchronizace

en: Proxy settings
cs: Nastavení proxy

en: File conflicts
cs: Konfikty souborů

en: Excluding files
cs: Vynechané soubory

en: Security and Encryption
cs: Zabezpečení a šifrování

en: How to use encrypted libraries
cs: Jak použít šifrované knihovny

en: Once you and your friends sync a shared file library onto your computers, you may add, delete or edit files in the library together. Every change you make to the library would be automatically synced to others' computers.
cs: Jakmile vy a váš kamarád synchronizujete sdílenou knihovnu na vaše počítače, můžete přidávat, mazat nebo upravovat soubory v knihovně. Veškeré změny, které v knihovně uděláte budou automaticky synchronizovány na ostatní počítače.

en: Sometimes you and your friends may edit the same file at the same time. Your changes may conflict with each other's. In this case, Seafile would keep the first version synced to the cloud unchanged, while rename the other version to a "conflict file". A conflict file's name ends with it's author's email address, plus the current time, e.g. test.txt (SFConflict name@example.com 2015-03-07-11-30-28).
cs: Někdy se stane, že Vy a Váš kolega budete upravovat stejný soubor ve stejný čas. A Vaše změny budou konfliktní. V tomto případě Seafile ponechá první verzi nezměněnou zatím co ostatní verze přejmenuje na "confict file". Název takovýchto souboru končí e-mailem autora změny a aktuálním časem, tedy text.txt (SFConflict name@example.com 2015-03-07-11-30-28).

en: Using Proxy in Seafile Client
cs: Použití proxy v Seafile klientu

en: Seafile client supports 3 types of proxy servers: HTTP proxy, SOCKS5 proxy and system proxy settings.
cs: Seafile klient podporuje 3 typy proxy serverů: HTTP proxy, SOCKS5 proxy a systémové proxy.

en: HTTP proxy and SOCKS5 proxy requires you to enter the proxy server's address and port. If you use system proxy settings, Seafile client reads proxy settings from the operating system. The operating system has some mechanisms to auto-detect proxy server information. So you don't have to manually enter proxy server address.
cs: HTTP proxy a SOCKS5 proxy vyžadují vložení adresy a portu proxy serveru. Pokud používáte systémovou proxy, Seafile klient přečte nastavení proxy ze systému. Operační systém má mechanizmy k automatickému získání informací o proxy serveru. Takže nemusíte ručně nastavovat adresu/port proxy serveru.

en: To change proxy settings, click the Seafile icon in the system notification area. Choose "Settings" in the menu. In the pop-up settings dialog, you can change proxy settings in the "Network" tab.
cs: Pro změnu nastavení proxy klikněte na ikonu Seafile v notifikační liště Vašeho systému. Vyberte v menu "Nastavení". V nově otevřeném okně vyberte záložku "Síť".

en: How to Use Encrypted Libraries
cs: Jak použít šifrované knihovny

en: Seafile provides client-side end-to-end data encryption. You can create encrypted libraries to use this feature. File contents in encrypted libraries are encrypted on client side. The encryption password is not stored on the server. So even the server administrator can't access your file contents.
cs: Seafile poskytuje client-side end-to-end šifrování dat. Můžete vytvořit šifrovanou knihovnu pro využití této vlastnosti. Obsahy souborů jsou zašifrované na straně klienta. Heslo k šifrované knihovně není uloženo na serveru, takže ani administrátor nemůže do takové knihovny vstoupit.

en: When creating an encrypted library:
cs: Vytváření šifrované knihovny:

en: If you create an encrypted library in the web app, the password is sent to the server. The server use this password to create the library. But it doesn't store the plain text password.
cs: Pokud vytvoříte šifrovanou knihovnu přes webové rozhraní, heslo je odesláno server pro vytvoření knihovny. Na serveru se ale nikdy neukládá v čitelné formě.

en: If you create an encrypted library from a local folder with the desktop client (see <a href="%(SITE_ROOT)shelp/install/">file syncing</a>), the password is not sent to the server.
cs: Pokud vytvoříte šifrovanou knihovnu z lokální složky za pomocí klienta(viz. <a href="%(SITE_ROOT)shelp/install/">Synchronizace souborů</a>), heslo není nikdy na server odesláno.

en: When you access the encrypted library:
cs: Když přistupujete k šifrované knihovně:

en: If you use web app, you have to input the password to the server. The server will cache the password in encrypted format for 1 hour. It won't store the password on disk.
cs: Pokud použijete webové prostředí, musíte zadat heslo. Toto je dočasně zašifrované na serveru po dobu 1 hodiny a není nikdy uloženo přímo na disk.

en: If you use desktop client to sync the library, the password is not sent to the server. The client decrypt and encrypt file contents locally. The plain text password is not stored on the client disk too.
cs: Pokud použijete klienta pro synchronizaci heslo není nikdy odesláno na server. Klient dešifruje a zašifruje obsah souborů lokálně. Heslo není na klientském počítači nikdy uloženo v čitelné podobě.

en: iOS client supports client side encryption since version 2.1.6. Android client support it since version 2.1.0.
cs: iOS Klient podporuje client-side šifrování od verze 2.1.6. Android klient od verze 2.1.0.

en: Note that encrypted library only encrypt the contents of the files, but not the folder and file names.
cs: Upozorňujeme, že šifrovaná knihovna zašifruje jen obsah souborů. Nikoliv názvy složek a souborů.

en: More technical details of encrypted library can be found at <a href="http://manual.seafile.com/security/security_features.html">Seafile Manual</a>.
cs: Více technických údajů o šifrovaných knihovnách naleznete v <a href="http://manual.seafile.com/security/security_features.html">Seafile manuálu</a>.

en: Excluding files/folders from syncing
cs: Vyjímání souborů/složek ze synchronizace

en: Sometimes you don't want to sync some files or folders inside a library. To achieve this, create a seafile-ignore.txt file in the root folder of a library. This special file specifies the files and folders that Seafile should not sync. Each line in a ignore.txt file specifies a pattern. The following pattern format are supported.
cs: Někdy se stane, že nechcete synchronizovat soubory nebo složky uvnitř knihovny. Toho docílíte vytvořením souboru seafile-ignore.txt v kořenové složce knihovny. Tento soubor určuje, které soubory a složky se nemají synchronizovat. Každý řádek souboru určuje vzor. Následující vzory jsou podporovány.

en: A blank line matches no files.
cs: Prázdné řádky nic nedělají.

en: A line starting with # serves as a comment.
cs: Řádky začínající na # se považují jako komentáře.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
cs: Seafile podporuje tzv. "wildcards" ve vzorech. Například "foo/*" bude ignorovat "foo/1" a "foo/hello". "foo/?" bude ignorovat "foo/1" ale nebude ignorovat "foo/hello". Widlcard "*" prohledává rekurzivně, to znamená že můžete ignorovat napřiklad všechny HTML soubory "foo/*.html" a to i například "foo/test/path/bar.html".

en: If the pattern ends with a slash, it would only match a folder. In other words, "foo/" will match a folder "foo" and paths underneath it, but will not match a regular file or a symbolic link "foo".
cs: Pokud vzor končí lomítkem, bude vždy vyhodnocen jako složka. Zápis "foo/" bude tedy hledat složku "foo" a vše v ní. Nebude ale hledat obyčejný soubor nebo symbolický odkaz.

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
cs: Pokud vzor nekončí lomítkem nebo hvězdičkou, tedy "foo/" nebo "foo*", potom nikdy nebude vyhodnocen jako složka a bude se hledat obyčejný soubor nebo symbolický odkaz.

en: Example
cs: Příklad

en: Notes
cs: Poznámky

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
cs: Soubor seafile-ignore.txt kontroluje, které soubory vynechá pouze u klientů. Pokud potřebujete můžete soubor nahrát/vytvořit přes Seahub - webové prostředí.

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
cs: Takový soubor bude synchronizován i klientem, ale jakákoliv lokální změna nebude synchronizována.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
cs: Pokud bude soubor upraven přes webové rozhraní Seahub a zároveň bude někdo mít své lokální změny. Pak se vytvoří konfliktní soubor.

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
cs: Soubor seafile-ignore.txt ignoruje pouze nesynchronizované soubory. Pokud některé soubory přidáte do seznamu později pak nebudou odstraněny.

en: Installing Seafile Client Program
cs: Instaluji Seafile klienta

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
cs: Po stažení klienta Seafile Vám zbývají 3 kroky, pro zprovoznění.

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
cs: 1. Vybrání oddíl disku k uložení lokálních dat Seafilu

en: Selecting a folder to store Seafile data
cs: Vybrání složky k uložení dat Seafilu

en: 2. Add an account
cs: 2. Přidání účtu

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
cs: Přidání účtu k Vašemu soukromému Seafile serveru nebo našemu veřejnému.

en: 3. Sync a library
cs: 3. Synchronizace knihovny

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
cs: Kliknutí na tlačítko "Synchronizovat tuto knihovnu" synchronizuje knihovnu s lokální složkou.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
cs: Pak můžete přidat soubory do knihovny. Ty budou automaticky synchronizovány do cloudu.

en: 4. (Optional) Create a library
cs: 4. (Volitelné) Vytvořit knihovnu

en: You can also create a library from a local folder.
cs: Můžete také vytvořit knihovnu z lokální složky.

en: 5. Browse files on the cloud
cs: 5. Procházení souborů na cloudu

en: In some occasions, you want to modify files on the cloud directly without syncing them. Seafile client comes with a "cloud file browser" to meet this need. Click an unsynced library will open the cloud file browser.
cs: V některých případech můžete chtít upravit soubory na cloudu přímo bez jejich synchronizace. Seafile klient přichází s "Průzkumník cloudu", který tento problém řeší. Kliknutím na nesynchronizovanou knihovnu se Vám tento průzkumník otevře.

en: Selective Sync Sub-folders
cs: Synchronizace podadresářů

en: You may have some very large libraries on the Seafile server. And you're currently only interested in a sub-folder inside one library. If your Seafile server is Pro edition, you can selectively sync a sub-folder in a library, instead of syncing the entire library.
cs: Pokud máte velkou knihovnu ve které Vás zajímá pouze jedna nebo určité složky, můžete je synchronizovat jako klasické knihovny bez nutnosti synchronizovat celou knihovnu. Tato funkce je dostupná pouze v Pro edici.

en: To sync a sub-folder, open cloud file browser by double clicking a library which hasn't been synced. Navigate into the parent folder of that sub-folder. Right click on the sub-folder. Choose "Sync this folder" in the pop-up menu.
cs: Pro synchronizaci podadresáře, otevřete průzkumníka Cloudu dvojklikem na knihovnu, která ještě nebyla synchronizována. Přejděte do kořenové složky a levým tlačítkem klikněte na podsložku, kterou chcete synchronizovat. Vyberte "Synchronizovat tuto složku" v rolovacím menu.

en: After syncing the sub-folder, you can see its syncing status in the "Synced Libraries" group in the client's main window.
cs: Po prvotní synchronizaci podadresáře můžete vidět jeho status ve skupině "Synchronizované knihovny" v hlavní okně Seafile klienta.

en: Syncing With an Existing Folder
cs: Synchronizování s existující složkou

en: Sometimes you already have a library on the Seafile server (shared by others, or uploaded from another computer). You can sync this library with an existing folder on your computer. The local folder must have the same name as the library. The files in the local folder will be merged with the files in the library. No file in the local folder or the library will be overwritten or lost. The merge will produce some <a href="%(SITE_ROOT)shelp/conflicts/">conflict files</a> if file contents are different in the local folder and the library.
cs: Může se stát že máte na serveru knihovnu (sdílenou někým jiným nebo nahranou z jiného počítače). Tuto knihovnu můžete synchronizovat s existující složkou ve Vašem počítači. Knihovna i Vaše lokální složka budou sjednoceny. Nedojde ke ztrátě souborů, ale může dojít ke konfliktům, které vytvoří <a href="%(SITE_ROOT)shelp/conflicts/">konfliktní soubory </a> pokud se obsah souboru ve Vaší lokální složce a obsah souboru na serveru budou lišit.

en: To sync a library with an existing folder, right click on the library in Seafile client's main window and click "Sync this library".
cs: Pro synchronizaci knihovny s existující složkou, klikněte pravým tlačítkem myši na knihovnu v Seafile klientu a vyberte možnost "Synchronizovat knihovnu"

en: In the pop-up dialog, click the "Sync with an existing folder" link.
cs: V dialogovém okně klikněte na odkaz "Synchronizovat s existující složkou".

en: Then choose an existing folder to sync with this library.
cs: Pak vyberte existující složku pro synchronizaci s touto knihovnou.

en: Setting Sync Interval
cs: Nastavení intervalu synchronizace

en: Usually Seafile client automatically detects changes on local folder and upload the changes to server. However, if the local folder is in a Windows network share drive, Seafile client cannot detect changes reliably. In this case, you can ask Seafile client to periodically checks for changes in the local folder. You can set the interval of this periodic sync. The interval is set in the unit of seconds.
cs: Obvykle Seafile klient automaticky detekuje změny v lokální složce a nahraje změny na server. Nicméně pokud je lokální složka ve sdíleném disku, pak Seafile klient nemůže detekovat změny. V tomto případě můžete nastavit periodickou kontrolu změn. Interval tento kontroly se dá nastavit a to v sekundách.

en: Unsync and Resync Library
cs: Zrušení synchronizace a resynchronizace knihovny

en: When you no longer want to sync a local folder with a library, you can unsync it. After you unsync a library, changes to the local folder and files will not be uploaded, and changes in the library will not be downloaded. If you want to sync the library with the local folder again, you can use <a href="%(SITE_ROOT)shelp/sync_existing/">sync with existing folder</a> feature.
cs: Pokud již nechce mít knihovnu synchronizovanou s Vaši lokální složkou, můžete synchronizaci zrušit. Po zrušení synchronizace knihovny se další změny ve Vaší lokální složce nebudou nahrávat na server a žádné změny na serveru se nebudou stahovat do Vaší lokální složky. Pokud budete chtít synchronizaci obnovit, můžete použít možnost <a href="%(SITE_ROOT)shelp/sync_existing/">Synchronizovat s existující složkou</a>.

en: Sometimes there are internal errors in the client which blocks syncing. In these cases, it's usually helpful to "resync" the library. Resync means unsync and then immediately sync the library with the same folder. You can find this action in the pop-up menu of the client's main window.
cs: Někdy může dojít k interním problémům v Seafile klientovi během synchronizace. V tomto případě je dobré využít možnost "resynchronizace" knihovny. Resynchronizace provede operaci zrušení aktuální synchronizace s danou složkou a následně ji opět synchronizuje s tou samou složkou. Tuto možnost můžete najít v menu po pravém kliknutí na danou knihovnu v Seafile klientovi.

en: Exit admin panel
cs: Opustit Admin panel

en: Users
cs: Uživatelé

en: Search users...
cs: Vyhledat uživatele...

en: Libraries
cs: Knihovny

en: Activated Users
cs: Aktivovaní uživatelé

en: Total Users
cs: Celkový počet uživatelů

en: Profile
cs: Profil

en: Owned Libs
cs: Vlastněné knihovny

en: Avatar
cs: Profilový obrázek

[ctx: true name]
en: Name
cs: Jméno

en: Department
cs: Oddělení

en: Telephone
cs: Telefon

en: Space Used
cs: Využité místo

en: Set Quota
cs: Nastavit kvótu

en: Set user storage limit
cs: Nastavit limit úložného prostoru uživatele

en: Available quota:
cs: Dostupná kvóta:

en: Size
cs: Velikost

en: Last Update
cs: Poslední aktualizace

en: Encrypted
cs: Šifrováno

en: library icon
cs: ikona knihovny

en: This user has not created any libraries
cs: Tento uživatel nemá vytvořené žádné knihovny

en: This user has not created or joined any groups
cs: Tento uživatel nevytvořil nebo se nepřipojil do žádné skupiny

en: Space Quota can't be empty
cs: Kvóta nemůže být prázdná

en: Create At / Last Login
cs: Vytvořeno v / Poslední přihlášení

en: Empty
cs: Prázdný

en: Activating..., please wait
cs: Aktivuji..., prosím čekejte

en: Delete User
cs: Smazat uživatele

en: Edit succeeded, an email has been sent.
cs: Editace byla úspěšná, email byl odeslán.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
cs: Editace byla úspěšná, ale selhalo odesílání emailu. Prosím zkontrolujte Vaší emailovou konfiguraci.

en: Edit succeeded
cs: Editace byla úspěšná

en: Edit failed.
cs: Editace selhala.

en: Search User
cs: Vyhledat uživatele

en: Result
cs: Výsledek

en: Owner
cs: Vlastník

en: Member
cs: Člen

en: Successfully deleted %s
cs: Úspěšně smazáno %s

en: Failed to delete: the user does not exist
cs: Chyba při mazání: uživatel neexistuje

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
cs: %(user)s Vás pozval k připojení se do %(site_name)s.

en: Hi,
cs: Dobrý den,

en: %(inviter)s invited you to join %(site_name)s. Please click the link below:
cs: %(inviter)s Vás pozval k připojení se do %(site_name)s. Prosím zkontrolujte odkaz níže:

en: Create Account
cs: Vytvořit účet

en: Set your password
cs: Nastavit Vaše heslo

en: It is required.
cs: Je vyžadováno

en: Virus detected on %s
cs: Detekován virus na %s

en: New notice on %s
cs: Nové oznámení na %s

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to <a href='%(link)s'>%(name)s</a>
cs: Soubor se jménem <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> je nahrán do <a href='%(link)s'>%(name)s</a>

en: A file named <strong>%(file_name)s</strong> is uploaded to <strong>Deleted Library</strong>
cs: Soubor se jménem <strong>%(file_name)s</strong> je nahrán do <strong>Smazané Knihovny</strong>

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
cs: %(user)s sdílel knihovnu se jménem <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a>

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(repo_href)s'>%(repo_name)s</a> to group <a href='%(group_href)s'>%(group_name)s</a>.
cs: %(user)s sdílel knihovnu se jménem <a href='%(repo_href)s'>%(repo_name)s</a> skupině <a href='%(group_href)s'>%(group_name)s</a>.

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
cs: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> má novou diskizi.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
cs: %(user)s odeslal novou diskuzi ve skupině <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
cs: Uživatel <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> požádal o připojení ke skupině <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, ověřovací zpráva: %(join_request_msg)s

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(group_staff)s</a> has added you to group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>
cs: Uživatel <a href='%(user_profile)s'>%(group_staff)s</a> Vás přidal do skupiny <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>

en: File <a href='%(file_url)s'>%(file_name)s</a> has a new comment from user %(author)s
cs: Soubor <a href='%(file_url)s'>%(file_name)s</a> má nový komentář od uživatele %(author)s

en: Hi, %(name)s
cs: Dobrý den, %(name)s

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
cs[0]: 
    Máte  1 nové upozornění na %(site_name)s:
cs[1]: 
    Máte %(num)s nové upozornění na %(site_name)s:
cs[2]: 
    Máte %(num)s nových upozornění na %(site_name)s:

en: Message
cs: Zpráva

en: Time
cs: Čas

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
cs: %(user)s odeslal novou diskuzi ve skupině <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to you.
cs: %(user)s sdílel knihovnu se jménem <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a>.

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to group <a href="%(url_base)s%(group_url)s">%(group_name)s</a>.
cs: %(user)s sdílel knihovnu se jménem <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> ve skupině <a href="%(url_base)s%(group_url)s">%(group_name)s</a>.

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
cs: Obdrželi jste <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">novou zprávu</a> od uživatele %(user)s.

en: A file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.
cs: Soubor se jménem <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> je nahrán do Vaší složky <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has asked to join group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verification message: %(msg)s
cs: Uživatel <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> žádá o připojení do skupiny <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, ověřovací zpráva: %(msg)s

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has added you to group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
cs: Uživatel <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> Vás přidal do skupiny <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: File <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> has a new comment from user %(author)s
cs: Soubor <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> má nový komentář od uživatele %(author)s

en: Go check out at the following page:
cs: Zkontrolujte na následující stránce:

en: All Notifications
cs: Všechna upozornění

en: Add new notification
cs: Přidat nové upozornění

en: Notification Detail
cs: Detail upozornění

en: (current notification)
cs: (aktuální upozornění)

en: Set to current
cs: Nastavit jako aktuální

en: Delete Notification
cs: Smazat oznámení

en: Virus detected in file <a href="%(url_base)s%(file_url)s" target="_blank">%(file_name)s</a> during regular scanning.
cs: Virus detekován s souboru <a href="%(url_base)s%(file_url)s" target="_blank">%(file_name)s</a> běhěm pravidelné kontroly.

en: Virus is detected on regular scanning. Please check the report at:
cs: Virus je detekován během is pravidelné kontroly. Prosím zkontrolujte report na:

en: Notices
cs: Oznámení

en: Mark all read
cs: Označit vše jako přečtené

en: Clear
cs: Vyčistit

en: More
cs: Více

en: Successfully cleared all notices.
cs: Všechna oznámení byla úspěšně vymazána.

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
cs: Prosím vyberte jak zobrazit šifrované knihovny online:

en: Send passwords to the server.
cs: Odeslat hesla na server.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
cs: Soubory budou dešifrovány na serveru předtím, Vám než budou odeslána.

en: Save passwords in your browser.
cs: Uložit hesla v prohlížeči.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
cs: Soubory budou dešifrovány ve vašem prohlížeči jakmile je stáhnete.

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
cs: Tip: Druhý způsob je více bezpečný, ale není dobře podporovaný všemi prohížeči. Doporučujeme použít poslední verzi Chrome nebo Firefoxu.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Language
cs: Jazyk

en: Default Library
cs: Výchozí knihovna

en: Two-Factor Authentication
cs: Dvoufaktorová autentizace

en: Delete Account
cs: Smazat účet

en: Profile Setting
cs: Nastavení profilu

en: Avatar:
cs: Profilový obrázek:

en: Change
cs: Změnit

en: Password:
cs: Heslo:

en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: true name]
en: Name:
cs: Jméno:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: You can use this field at login.
cs: Toto pole můžete použít při přihlášení.

en: Contact Email:
cs: Kontaktní email:

en: Your notifications will be sent to this email.
cs: Vaše upozornění bude odesláno na tento email.

en: Department:
cs: Oddělení:

en: Telephone:
cs: Telefon:

en: Global Address Book
cs: Globální adresář

en: List your account in global address book, so that others can find you by typing your name.
cs: Zapište svůj účet do globálního adresáře aby Vás ostatní mohli najít pomocí Vašeho jména.

en: Language Setting
cs: Nastavení jazyka

en: Default Library Setting
cs: Nastavení výchozí knihovny

en: Your default library:
cs: Vaše výchozí knihovna:

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
cs: Výchozí knihovna je výchozí místo pro Vaše osobní dokumenty a obrázky.

en: Choose Default Library
cs: Vyber výchozí knihovnu

en: Choose default library:
cs: Vyber výchozí knihovnu:

en: enabled
cs: zapnuto

en: Disable Two-Factor Authentication
cs: Vypnout dvoufaktorovou autentuzaci

en: If you don't have any device with you, you can access your account using backup codes.
cs: Pokud nemáte u sebe žádné zařízení, můžete přisupovat k Vašemu účtu pomocí záložních kódů.

en: You have only one backup code remaining. | You have %(counter)s backup codes remaining.
cs[0]: Zbývá Vám pouze jeden záložní kód.
cs[1]: Zbývají Vám pouze %(counter)s záložní kódy.
cs[2]: Zbývá Vám %(counter)s záložních kódů.

en: Show Codes
cs: Zobrazit kódy

en: Two-factor authentication is not enabled for your account. Enable two-factor authentication for enhanced account security.
cs: Dvoufaktorová autentizace není zapnuta pro Váš účet. Zapněte dvoufaktorovou autentizaci pro zvýšení zabezpečení vašeho účtu.

en: Enable Two-Factor Authentication
cs: Zapnout dvoufaktorovou autentizaci

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
cs: Tuto operaci nebude možno vzít zpět. Prosím ujistěte se, že to opravdu chcete!

en:  is not supported. Please choose an image file.
cs:  není podporován. Prosím vyberte soubor s obrázekem.

en:  is not supported. File extensions can only be
cs:  není podporován. Přípony souborů mohou být pouze

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
cs:  je příliš velký. Povolená maximální velikost je 1MB.

en: Really want to delete your account?
cs: Opravdu chcete smazat svůj účet?

en: Success
cs: Úspěch

en: Successfully edited profile.
cs: Profil byl úspěšně změněn.

en: Failed to edit profile
cs: Chyba při změně profilu

en: Has not accepted invitation yet
cs: Ješte neakceptoval pozvání

en: Demo account can not be deleted.
cs: Demo účet není možné smazat.

en: Failed to set default library.
cs: Chyba při nastavování výchozí knihovny.

en: Can not set encrypted library as default library.
cs: Nemohu nastavit šifrovanou knihovnu jako výchzí.

en: Successfully set "%s" as your default library.
cs: Úspěšně nastavena "%s" jako výchzí knihovna.

en: Email is required
cs: Email je povinný

en: Email is not longer than 512 characters
cs: Email nemůže být delší než 512 znaků

en: Password can't be empty
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Please enter a correct password.
cs: Prosím zadejte správné heslo

en: Your code is %(code)s, this code will be valid for one hour.
cs: Váš kód je %(code)s, tento kód bude platný po dobu jedné hodiny.

en: Email Verification
cs: Emailové ověření

en: Please provide your email address to continue.
cs: Prosím uveďte Váš email pro pokračování.

en: Get code
cs: Získat kód

en: Verification code
cs: Ověřovací kód

en: A verification code has been sent to the email.
cs: Ověřovací kód byl zaslán na email.

en: Internal server error, or please check the email(s) you entered
cs: Interní chyba nebo prosím zkontrolujte email, co jste zadali.

en: Please choose a directory.
cs: Prosím vyberte adresář.

en: Successfully saved.
cs: Úspěšně uloženo.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
cs: Odeslání sdíleného upload odkazu selhalo. Emailová složba není správně nakonfigurována, kontaktujte prosím administrátora.

en: Library does not exist.
cs: Knihovna neexistuje

en: Directory does not exist.
cs: Adresář neexistuje.

en: Only the owner of the library has permission to share it.
cs: Pouze vlastník knihovny má oprávnění ke sdílení.

en: Please check the email(s) you entered
cs: Prosím zkontrolujte email(y) co jste zadal

en: Email address is not valid
cs: Emailová adre není platná

en: Share link is not found
cs: Sdílený odkaz nebyl nalezen

en: Verification code for visiting share links
cs: Ověřovací kód pro zobrazení sdílených odkazů

en: Failed to send a verification code, please try again later.
cs: Chyba při odesílání ověřovacího kódu, prosím zkuste to znovu.

en: Sorry, but the requested page could not be found.
cs: Požadovaná stránka nebyla nalezena.

en: File Collaboration Team Organization
cs: Práce se soubory a týmová organizace

en: Side Nav Menu
cs: Postranní navigační menu

en: View profile and more
cs: Zobrazit profil a více

en: Organization Admin
cs: Admin organizace

en: Log out
cs: Odhlástit

en: No
cs: Ne

en: We no longer support this version of IE. Please upgrade it to version 10 or above.
cs: Již nepodporujeme tuto verzi IE. Prosím aktualizujte na veri 10 nebo výše

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Welcome to %(site_name)s
cs: Vítejte na %(site_name)s

en: %(site_name)s organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. We have created a personal library for you. You can create more libraries later.
cs: %(site_name)s organizuje soubory do knihoven. Každá knihovna může být synchronizována a sdílena samostatně. Vytvořili jsme pro Vás osobní knihovnu. Další knihovny můžete vytvořit později.

en: %(site_name)s organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. Howerver, since you are a guest user now, you can not create libraries.
cs: %(site_name)s organizuje soubory do knihoven. Každá knihovna může být synchronizována a sdílena samostatně. Protože jste nyní host, nemůžete vytvářet knihovny.

en: Signup
cs: Registrace

en: Create a personal account
cs: Vytvořit osobní účet

en: Create an organization account
cs: Vytvořit účet organizace

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
cs: Tato knihovna je šifrována. Prosím zadejte heslo pokud ji chcete prohlížet on-line. Heslo bude uchováno na serveru po dobu 1 hodiny.

en: Password:
cs: Heslo:

en: Please enter the password.
cs: Prosím zadejte heslo.

en: Download
cs: Stáhnout

en: Access Log
cs: Log přístupů

en: Current Path:
cs: Aktuální cesta:

en: User
cs: Uživatel

en: Type
cs: Typ

en: Device Name
cs: Jméno zařízení

en: Date
cs: Datum

en: Anonymous User
cs: Anonymní uživatel

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Per page:
cs: Na stránku:

en: This file has (apparently) not been accessed yet
cs: Tento soubor nebyl pravněpodobně ještě zobrazen

en: Current path:
cs: Aktuální cesta:

en: Draft saved.
cs: Koncept byl uložen.

en: Library
cs: Knihovna

en: is encrypted
cs: je šifrován

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
cs: Heslo bude uloženo na serveru pouze 1 hodinu.

en: Choose a file
cs: Vyberte soubor

en: Please choose a file.
cs: Prosím vyberte soubor.

en: Draft Available
cs: Koncept je dostupný

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
cs: Je dostupný koncept pro tento soubor, přejete si jej nahrát?

en: Load
cs: Nahrát

en: Discard
cs: Zrušit změny

en: Failed to save draft, exceeded max quota
cs: Chyba při ukádání konceptu, překročena max. kvóta

en: Draft successfully loaded
cs: Koncept byl úslěšně nahrán

en: Please check the network.
cs: Prosím zkontrolujte síť.

en: Bold
cs: Tučně

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Heading 1
cs: Záhlaví 1

en: Heading 2
cs: Záhlaví 2

en: Heading 3
cs: Záhlaví 3

en: Heading 4
cs: Záhlaví 4

en: Unordered list
cs: Neseřazený seznam

en: Ordered list
cs: Seřazený seznam

en: Horizontal rule
cs: Vodorovná čára

en: Link
cs: Odkaz

en: File
cs: Soubor

en: Image
cs: Obrázek

en: Table
cs: Tabulka

en: Undo(Ctrl+Z)
cs: Vrátit změny (Ctrl+Z)

en: Redo(Ctrl+Y)
cs: Zrušit změny (Ctrl+Y)

en: Close live preview
cs: Zavřít živý náhled

en: Live preview
cs: Živý náhled

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Title
cs: Název

en: Please enter URL.
cs: Prosím zadejte URL.

en: Cells
cs: Buňky

en: Align
cs: Zarovnat

en: Rows
cs: Řádky

en: Columns
cs: Sloupce

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Submit failed. Please check the network.
cs: Odeslání selaho. Prosím zkontrolujte připojení k síti.

en: Password is required.
cs: Heslo je povinné.

en: History
cs: Historie

en: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Version History
cs: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Historie verzí

en: Back
cs: Zpět

en: Tip: a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
cs: Tip: Nová verze bude generována po každé modifikaci a je možnost obnovit předchozí verzi souboru.

en: a week
cs: týden

en: a month
cs: měsíc

en: all
cs: vše

en: Modifier
cs: Upravil

en: (current version)
cs: (aktuální verze)

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
cs: (Přejmenováno nebo přesunuto z %(old_path)s)

en: Restore
cs: Obnovit

en: View
cs: Zobrazit

en: Successfully restored {filename}
cs: Úspěšně obnoven soubor {filename}

en: Plan
cs: Plán

en: Files
cs: Soubory

en: My Libraries
cs: Moje knihovny

en: Shared with me
cs: Sdíleno se mnou

en: Shared with all
cs: Sdíleno se všemi

en: Shared with groups
cs: Sdíleno se skupinami

en: All Groups
cs: Všechny skupiny

en: Tools
cs: Nástroje

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Activities
cs: Aktivity

en: Personal Wiki
cs: Osobní Wiki

en: Linked Devices
cs: Spárovaná zařízení

en: Invite People
cs: Pozvat lidi

en: Share Admin
cs: Sdílení Admin

en: Folders
cs: Složky

en: Links
cs: Odkazy

en: Enable Modules
cs: Zapnout moduly

en: Upload Folder
cs: Nahrát adresář

en: Add auto expiration
cs: Přidat automatickou expiraci

en: Days
cs: Dní

en: Shared Links
cs: Sdílené odkazy

en: View and manage all the shared links in this library.
cs: Zobrazit a spravovat všechvy stílené odkazy v této knihovně

en: Shared Libs
cs: Sdílené knihovny

en: Setting library history is disabled by Admin
cs: Nastavení historie knihovny je vypnuto Administrátorem

en: Keep full history
cs: Ponechat všechnu historii

en: Don't keep history
cs: Neukládat historii

en: Only keep a period of history:
cs: Pouze ponechat období historie:

en: days
cs: dní

en: New Folder
cs: Nová složka

en: Current Library
cs: Aktuální knihovna

en: Other Libraries
cs: Ostatní knihovny

en: Please click and choose a directory.
cs: Prosím klikněte a vyberte adresář

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Cancel All
cs: Zrušit vše

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: This library is password protected
cs: Tato knihovna je chráněna heslem

en: *The password will be kept in the server for only 1 hour.
cs: *Heslo bude uloženo na serveru pouze 1 hodinu.

en: A file with the same name already exists in this folder.
cs: Soubor se stejným jménem již existuje v této složce.

en: Replacing it will overwrite its content.
cs: Přepsáním se přepíše původní obsah.

en: Replace
cs: Nahradit

en: Don't replace
cs: Nenahrazovat

en: Statistic
cs: Statistika

en: Devices
cs: Zařízení

en: Organizations
cs: Organizace

en: Institutions
cs: Instituce

en: Logs
cs: Logy

en: Virus Scan
cs: Virus sken

en: Invitations
cs: Pozvánky

en: Terms and Conditions
cs: Pravidla a podmínky

en: Admin Logs
cs: Administrační záznamy

en: Search libraries by name...
cs: Prohledávat knihovny podle jména...

en: Search libraries by owner...
cs: Prohledávat knihovny podle vlastníka...

en: Search groups by name...
cs: Prohledávat skupiny podle jména...

en: System Info
cs: Informace o systému

en: licensed to
cs: licencováno na

en: expires on
cs: vyprší v

en: Upload licence
cs: Nahrát licenci

en: Upgrade to Pro Edition
cs: Upgrade na Pro Edition

en: Storage Used
cs: Použité místo

en: Total Devices
cs: Celkem zařízení

en: Current Connected Devices
cs: Aktuálně připojená zařízení

en: Limits
cs: Limity

en: Mobile
cs: Mobilní

en: Errors
cs: Chyby

en: Platform
cs: Platforma

en: Version
cs: Verze

en: Last Access
cs: Poslední přístup

en: No connected devices
cs: Žádná připojená zařízení

en: Unlink
cs: Odpárovat

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Device
cs: Zařízení

en: No sync errors
cs: Žádné chyby synchronizace

en: All
cs: Vše

en: System
cs: Systém

en: Trash
cs: Koš

en: New Library
cs: Nová knihovna

en: Files / Size
cs: Soubory / Velikost

en: No libraries
cs: Žádné knihovny

en: (If left blank, owner will be admin)
cs: (Pokud je prázdné, vlatníkem bude Admin)

en: Search Library
cs: vyhledat knihovnu

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
cs: Tip: Můžete vyhledávat podle klíčových slov ve jméně nebo vlastníkovi, či v obojím.

en: Transfer
cs: Převod

en: More Operations
cs: Více operací

en: Share
cs: Sdílet

en: History Setting
cs: Nastavení historie

en: Tip: libraries deleted 30 days ago will be cleaned automatically.
cs: Tip: Knihovny smazané před 30 dny budou vymazány automaticky.

en: Deleted Time
cs: Čas smazání

en: No library deleted yet
cs: Nebyla zatím smazána žádná knihovna

en: Upload
cs: Nahrát

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Export Excel
cs: Export do Excelu

en: Created At
cs: Vytvořeno

en: No groups
cs: Žádné skupiny

en: Search Group
cs: Hledat skupinu

en: Tip: you can search by keyword in name.
cs: Tip: Můžete vyhledávat podle klíčového slova ve jméně.

en: Share to user
cs: Sdílet uživateli

en: Share to group
cs: Sdílet skupině

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Group
cs: Skupina

en: Members
cs: Členové

en: Add Member
cs: Přidat člena

en: Shared By
cs: Sdíleno uživatelem

en: Unshare
cs: Zrušit sdílení

en: No members
cs: Žádní členové

en: Admin Operation Logs
cs: Záznamy administračních operací

en: Admin Login Logs
cs: Záznamy přihlášení

en: Operation
cs: Operace

en: No Admin Operation Logs
cs: Žádné záznamy administračních operací

en: No Admin Login Logs
cs: Žádné záznamy přihlášení

en: Failed
cs: Chyba

en: Template
cs: Šablona

en: Select a template
cs: Vyber šablonu

en: Share Permission
cs: Oprávnění sdílení

en: Encrypt
cs: Šifrovat

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
cs: (nejméně %(repo_password_min_length)s znaků)

en: Password again
cs: Heslo znovu

en: Label current state
cs: Aktuální stav štítku

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Share Links
cs: Sdílet odkazy

en: Folder Permission
cs: Oprávnění složky

en: Details
cs: Detaily

en: Broken (please contact your administrator to fix this library)
cs: Poškozený (prosím kontaktujte administrátora pro opravu knihovny)

en: Move
cs: Přesunout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Upload Files
cs: Nahrát soubory

en: Out of quota
cs: Nedostatek úložného prostoru - mimo kvótu

en: New
cs: Nový

en: New File
cs: Nový soubor

en: New Markdown File
cs: Nový značkovací soubor

en: New Excel File
cs: Nový soubor Excelu

en: New PowerPoint File
cs: Nový soubor PowerPointu

en: New Word File
cs: Nový soubor Wordu

en: List
cs: Seznam

en: list view
cs: Pohled-seznam

en: Grid
cs: Mřížka

en: grid view
cs: Pohled-mřížka

en: Actions
cs: Akce

en: Sort:
cs: Seřadit:

en: last update
cs: poslední aktualizace

en: Open via Client
cs: Otevřít pomocí klienta

en: starred
cs: označeno

en: unstarred
cs: odznačeno

en: locked
cs: uzamčeno

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Lock
cs: Zámek

en: Fetch failed
cs: Chyba při načtení

en: Location
cs: Umístění

en: Tags
cs: Štítky

en: Download Link
cs: Download odkaz

en: Upload Link
cs: Upload odkaz

en: Add password protection
cs: Přidat ochranu heslem

en: (at least %(share_link_password_min_length)s characters)
cs: (nejméně %(share_link_password_min_length)s znaků)

en: Show
cs: Zobrazit

en: Generate a random password
cs: generovat náhodné heslo

en: Online preview only
cs: Pouze živý náhled

en: Generate
cs: Generovat

en: Link:
cs: Odkaz:

en: Direct Download Link:
cs: Přímý odkaz ke stažení:

en: Send
cs: Odeslat

en: Send to:
cs: Odeslat na:

en: Emails, Seperated by ','
cs: Emaily, oddělené ','

en: Message (optional):
cs: Zpráva(volitelné):

en: Sending...
cs: Odesílám...

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
cs: Můžete sdílet vygenerovaný odkaz s ostatními a pak oni mohou nahrát soubory do toho adresáře přes tento odkaz.

en: Upload Link:
cs: Upload odkaz:

en: Leave Share
cs: Ponechat sdílení

en: Discussion
cs: Diskuze

en: User Permission
cs: Uživatelské oprávnění

en: Group Permission
cs: Skupinová oprávnění

en: File Name
cs: Jméno souboru

en: icon
cs: ikona

en: Unstar
cs: Odebrat z oblíbených

en: Library Type
cs: Typ knihovny

en: Select libraries to share
cs: Vyberte knohovnu ke sdílení

en: Created library
cs: Vytvořená knihovna

en: Deleted library
cs: Smazaná knihovna

en: Modification Details
cs: Detaily změn

en: Search files in this wiki
cs: Vyhledat soubory v této wiki

en: Search files in this library
cs: Vyhledat soubory v této knihovně

en: Search Files
cs: Vyhledat soubory

en: advanced
cs: rozšířené

en: No library is shared to this group
cs: Není sdílena žádná knihovna s touto skupinou

en: owner
cs: vlastník

en: Reply
cs: Odpověď

en: Add Wiki
cs: Přidat Wiki

en: Remove Wiki
cs: Odebrat Wiki

en: Import Members
cs: Importovat členy

en: Manage Members
cs: Spravovat členy

en: Dismiss
cs: Zrušit

en: Leave group
cs: Opustit skupinu

en: Rename Group To
cs: Přejmenovat skupinu na

en: Transfer Group To
cs: Převést skupinu na

en: Import group members from a CSV file
cs: Importovat členy z CSV souboru

en: File format: user@mail.com
cs: Formát souboru: user@mail.com

en: Add
cs: Přidat

en: Download Links
cs: Download odkazy

en: Upload Links
cs: Upload odkazy

en: Created By
cs: Vytvořeno uživatelem

en: Visits
cs: Návštěvy

en: Directory icon
cs: Ikona adresáře

en: Remove
cs: Odstranit

en: Folder
cs: Složka

en: Select a folder
cs: Vybrat složku

en: Old Password
cs: Staré heslo

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New Password Again
cs: Nové heslo znovu

en: See All Notifications
cs: Prohlížet všechna upozornění

en: Share To
cs: Sdílet s

en: You have not shared any libraries
cs: Nemáte žádné sdílené knihovny

en: You can share libraries with your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
cs: Můžete sdílet Vaše knihovny s přáteli a kolegy kliknutím na ikonu sdílení u Vašich knihoven na domovské stránce webového rozhraní nebo vytvořením nové knihovny ve skupině ve které jste členem.

en: all members
cs: všichni členové

en: You have not shared any folders
cs: Nemáte žádné sdílené složky

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
cs: Můžete sdílet jednotlivou složku s registrovaným uživatelem pokud nechcete sdílet celou knihovnu.

en: Expiration
cs: Expirace

en: You don't have any download links
cs: Nemáte žádné odkazy ke stažení

en: You can generate a download link for a folder or a file. Anyone who receives this link can view the folder or the file online.
cs: Můžete vygenerovat odkaz ke stažení pro složku nebo soubor. Kdokoliv kdo obdrží tento odkaz, může složku nebo soubor prohlížet on-line.

en: You don't have any upload links
cs: Nemáte žádné odkazy k odeslání

en: You can generate an upload link from any folder. Anyone who receives this link can upload files to this folder.
cs: Můžete generovat odkaz pro odeslání z jakéhokoliv složky. Kdokoliv kdo obdrží tento odkaz, může nahrát soubory do této složky.

en: Invite Time
cs: Čas pozvání

en: Accepted
cs: Přijato

en: You have not invited any people.
cs: Nepozval jste žádné lidi.

en: Deleted Libraries
cs: Smazané knihovny

en: You have not created any libraries
cs: Nevytvořil jste žádné knihovny

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
cs: Můžete vytvořit knihovnu pro správu Vašich souborů. Například můžete vytvořit jednu pro každý Váš projekt. Každá knihovna může být synchronizována a sdílena separátně.

en: No deleted libraries.
cs: Žádné smazané knihovny.

en: No libraries have been shared with you
cs: Nejsou s Vámi sdíleny žádné knihovny

en: No libraries have been shared directly with you. You can find more shared libraries at "Shared with groups".
cs: Žádná knihovna není sdílena přímo s Vámi. Můžete najít více sdílených knihoven v "Sdíleno se skupinami".

en: Add Library
cs: Přidat knihovnu

en: Share existing libraries
cs: Sdílet existující knihovny

en: Create a new library
cs: Vytvořit novou knihovnu

en: No public libraries
cs: Žádné veřejné knihovny

en: You can create a public library by clicking the "New Library" button, others can view and download this library.
cs: Můžete vytvořit veřejnou knihovnu kliknutím na tlačítko "Nová knihovna". Ostatní mohou prohlížet a stáhnout tuto knihovnu.

en: My Groups
cs: Moje skupiny

en: You are not in any groups
cs: Nejste v žádné skupině

en: Groups allow multiple people to collaborate on libraries. You can create a group by clicking the "New Group" button.
cs: Skupina umožňuje více lidem spolupracovat v knihovnách. Můžete vytvořit skupinu kliknutím na tlačítko "Nová skupina"

en: Groups allow multiple people to collaborate on libraries. Groups you join will be listed here.
cs: Skupina umožňuje více lidem spolupracovat v knihovnách. Skupiny ke kterým jste se připojili budou vypsány zde.

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
cs: Můžete sdílet knihovny klikntím na tlačítko "Nová knihovna" umístěné výše nebo na ikonu "Sdílet" ve Vašem seznamu knihoven.

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
cs: Knihovny sdílené jako zapisovatelné mohou být staženy a synchronizovány jinými členy skupiny. Skupiny jen ke čtení mohou být pouze staženy. Aukualizace jinými členy nebudou nahrány.

en: Discussions
cs: Diskuze

en: More...
cs: Více...

en: No discussion in this group yet.
cs: Žádné diskuze ve skupině.

en: Add a discussion...
cs: Přidat komentář...

en: You don't have any starred files yet
cs: Nemáte žádné oblíbené soubory

en: You can mark files as important by clicking the "Star" button on the file viewing page. Starred files will be listed here.
cs: Důležité soubory můžete označit kliknutím na tlačítko "hvězdičky" na stránce pro prohlížení souboru. Takto označené soubory budou vypsány zde.

en: You do not have connected devices
cs: Nemáte žádná připojená zařízení

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
cs: Vaši klienti (Desktop/Android/iOS) budou zobrazeny zde.

en: Help
cs: Pomoc

en: About
cs: O aplikaci

en: Clients
cs: Klienti

en: Server Version:
cs: Verze serveru:

en: About Us
cs: O nás

en: You (or someone pretending to be you) have asked to register an account at %(site_name)s. If this wasn't you, please ignore this email and your address will be removed from our records.
cs: Vy (nebo někdo, kdo se za Vás vydává) požádal o registraci nového účtu na %(site_name)s. Pokud jste tak neučinil, prosím ignorujte teno email a vaše adresa bude odstraněna z našich záznamů.

en: To activate this account, please click the following link within the next %(expiration_days)s days:
cs: Pro aktivaci tohoto účtu prosím klikněte na následující odkaz během následujících %(expiration_days)s dní:

en: Sign Up
cs: Registrovat

en: Log In
cs: Přihlášení

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Incorrect email or password
cs: Špatný email nebo heslo

en: Remember me for %(remember_days)s days
cs: Pamatuj si mě na %(remember_days)s dní

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
cs: Chyba při obnovení CAPTCHA, prosím zkuste to znovu později.

en: Email or username cannot be blank
cs: Email nebo uživatelské jméno nemůže být prázdné

en: Password cannot be blank
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Log Out
cs: Odhlášení

en: Thanks for your participation!
cs: Děkujeme za spolupráci!

en: Log in again
cs: Přihlaste se znovu

en: Password Change Successfully
cs: Změna hesla proběhla úspěšně

en: Your password has been changed successfully.
cs: Vaše heslo bylo úspěšně změněno.

en: Password Modification
cs: Změna hesla

en: Please update your password before continue.
cs: Před pokračováním si prosím aktualizujte Vaše heslo.

en: Current Password
cs: Současné heslo

en: Confirm Password
cs: Potvrzení hesla

en: Passwords must have at least %(min_len)s characters and contain %(level)s of the following: uppercase letters, lowercase letters, numbers, and symbols.
cs: Heslo musí mít nejméně %(min_len)s znaků a obsahovat %(level)s následujích : velká a malá písmena, číslice a symboly.

en: Current password cannot be blank
cs: Aktuální heslo nemůže být prázdné

en: Please enter the password again
cs: Prosím zadejte znovu Vaše heslo

en: Passwords don't match
cs: Hesla nesouhlasí

en: Successfully reset password
cs: Heslo bylo úspěšně vyresetováno

en: Successfully reset password.
cs: Heslo bylo úspěšně vyresetováno.

en: Password Reset
cs: Reset hesla

en: Reset Password
cs: Resetovat heslo

en: New Password:
cs: Nové heslo:

en: Confirm Password:
cs: Potvrzení hesla:

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
cs: Chyba při resetu hesla: tento odkaz již není dostupný.

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
cs: Odeslali jsme email pro změnu hesla do vaší mailové schránky.

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
cs: Pro reset hesla Vašeho účtu %(account)s na %(site_name)s, prosím klikněte na následující odkaz:

en: If you did not request it, just skip it.
cs: Pokud jste o to nepožádali, ignorujte tento mail.

en: Your email used in login:
cs: Váš email použitý při prihlášení:

en: We will send you an email to set new password
cs: Odešleme Vám email pro nastavení nového hesla

en: Registration complete
cs: Registrace dokončena

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
cs: Aktivační email byl odeslán. Prosím zkontrolujte Váš email a klikněte na odkaz pro aktivaci účtu.

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
cs: Registrace byla dokončena. Prosím čekejte na aktivaci účtu administrátorem.

en: Signup function is not enabled.
cs: Registrační funkce není zapnuta.

en: Register
cs: Registrovat

en: Welcome back, you are already signed in.
cs: Vítejte spátky, již jste přihlášen.

en: Email cannot be blank
cs: Email nemůže být prázdný

en: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Trash
cs: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Koš

en: Delete Time
cs: Čas smazání

en: Clear files in trash and history：
cs: Vyprázdnit koš a historii:

en: 3 days ago
cs: 3 dny zpět

en: 1 week ago
cs: 1 týden zpět

en: 1 month ago
cs: 1 měsíc zpět

en: Successfully restored 1 item.
cs: 1 položka byla úspěšně obnovena.

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Modification History
cs: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Historie změn

en: Tip: a snapshot will be generated after modification, which records the library state after the modification.
cs: Tip: Snapshot bude generován po modifikaci, který zaznamená stav knihovny po modifikaci.

en: Labels
cs: Štítky

en: None
cs: Žádný

en: Current Version
cs: Aktuální verze

en: View Snapshot
cs: Prohlédnout Snapshot

en: Edit labels
cs: Upravit štítky

en: Successfully edited labels.
cs: Štítky byly úspěšně upraveny.

en: Directory
cs: Adresář

en: Restore Library
cs: Obnovit knihovnu

en: Are you sure you want to restore this library?
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit tuto knihovnu?

en: Successfully restored {dirent_name}
cs: Úspěšně obnoven {dirent_name}

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory.
cs: Prosím zadejte heslo pokud chcete procházet sdílené soubory/adresáře.

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
cs: Stažení souboru je vypnuto: Datový limit sdíleného odkazu vlastníka byl vyčrpán.

en: Shared by:
cs: Sdíleno uživatelem:

en: Save to...
cs: Uložit jako...

en: Save To:
cs: Uložit do:

en: %(escaped_nickname)s shared a %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s</span> to you on %(site_name)s:
cs: %(escaped_nickname)s s Vámi sdílel %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s </span> na %(site_name)s:

en: %(escaped_nickname)s shared an upload link to you on %(site_name)s.
cs: %(escaped_nickname)s s Vámi sdílel nahrávací odkaz na %(site_name)s.

en: You can go to the following page and upload your files:
cs: Můžete přejít na následující stránku pro nahrání Vašich souborů:

en: Your account is created successfully, please wait for administrator to activate your account.
cs: Váš účet byl úspěšně vytvořen, prosím čekejte na aktivaci účtu administrátorem.

en: You don't have any library at present
cs: V současnosti nemáte žádnou knihovnu

en: you can also press ←
cs: můžete také stisknout ←

en: you can also press →
cs: můžete také stisknout →

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
cs: K online prohlížení můžete použít Firefox, Chrome nebo IE 9.

en: Encoding:
cs: Kódování:

en: auto detect
cs: auto detekce

en: Share %(name)s
cs: Sdílení %(name)s

en: New files
cs: Nové soubory

en: Deleted files
cs: Smazané soubory

en: Renamed or Moved files
cs: Přejmenované nebo přesunuté soubory

en: Modified files
cs: Změněné soubory

en: New directories
cs: Nové adresáře

en: Deleted directories
cs: Smazané adresáře

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba

en: This file has more than 50 pages, and only the first 50 will be shown here.
cs: Tento soubor má více než 50 stránek a použ prvních 50 bude zobrazeno.

en: Document convertion failed.
cs: Konverze dokumentu selhala

en: Failed to load this page.
cs: Chyba při načítání této stránky

en: too weak
cs: příliš slabé

en: weak
cs: slabé

en: medium
cs: střední

en: strong
cs: silné

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, Firefox, to view it online.
cs: Můžete použít IE 10 nebo jiné prohlížeče, např. Firefox, k online prohlížení.

en: Description is required
cs: Popis je povinný

en: Please enter password
cs: Prosím zadejte heslo

en: In all libraries
cs: Ve všech knihovnách

en: In this wiki
cs: V této wiki

en: In this library
cs: V této knihovně

en: in %(name)s
cs: v %(name)s

en: All file types
cs: Všechny typy souborů

en: Custom file types
cs: Vlastní typy souborů

en: Text files
cs: Textové soubory

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Images
cs: Obrázky

en: Input file extensions here, separate with ','
cs: Sem vložte příponu souboru oddělenou ','

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
cs: Prosím vyberte nejméně jeden typ souboru nebo nejméně jednu příponu

en: Please input at least an email.
cs: Prosím zadejte nejméně jeden email.

en: Successfully sent to {placeholder}
cs: Úspěšně odesláno na {placeholder}

en: Failed to send to {placeholder}
cs: Chyba při odesílání na {placeholder}

en: Please enter days
cs: Prosím zadejte dny

en: Please enter valid days
cs: Zadejte platné dny

en: Used:
cs: Využito:

en: Traffic this month:
cs: Provoz tento měsíc:

en: Payment
cs: Platba

en: Creator
cs: Vytvořil

en: Created At / Expiration
cs: Vytvořeno / Vyprší

en: Transfer Library
cs: Převést knihovnu

en: Transfer %(lib_name)s to:
cs: Převést %(lib_name)s na:

en: Search user or enter email and press Enter
cs: Vyhledejte uživatele nebo vložte email a stiskněte Enter

en: Please enter 1 or more character
cs: Prosím zadejte 1 nebo více znaků

en: No matches
cs: Žádná shodaa

en: Searching...
cs: Vyhledávám...

en: Loading failed
cs: Nahrávání selhalo

en: You cannot select any more choices
cs: Nemůžete vybrat žádné jiné volby

en: Delete Library
cs: Smazat knihovnu

en: Successfully deleted 1 item.
cs: Úspěšně smazána 1 položka

en: Note: Settings via web interface are saved in database table (seahub-db/constance_config). They have a higher priority over the settings in config files.
cs: Poznámka: nastavení přes webové rozhraní jsou uložena v databázi, v tabulce (seahub-db/constance_config). Mají vyšší prioritu než nastavení v konfiguračních souborech.

en: The URL of the server, like https://seafile.example.com or http://192.168.1.2:8000
cs: URL serveru jako https://seafile.example.com nebo http://192.168.1.2:8000

en: The internal URL for downloading/uploading files. Users will not be able to download/upload files if this is not set correctly. If you config Seafile behind Nginx/Apache, it should be SERVICE_URL/seafhttp, like https://seafile.example.com/seafhttp .
cs: Interní URL pro nahrávání/stahování souborů. Uživatelé nebudou schopni nahrávat/stahovat, jestliže tato možnost bude nastavena špatně. Pokud mate Seafile zprovozněný za Nginx/Apache, mělo by to být URL_SLUŽBY/seafhttp, jako třeba https://seafile.example.com/seafhttp .

en: Login Background Image
cs: Pozadí přihlašovací obrazovky

en: allow new registrations
cs: povolit nové registrace

en: Allow new user registrations. Uncheck this to prevent anyone from creating a new account.
cs: Povolit registrace novým uživatelům. Odškrtněte tuto položku pro zakázání vytváření nových uživatelských účtů.

en: activate after registration
cs: aktivovat po registraci

en: Activate user immediately after registration. If unchecked, a user need to be activated by administrator or via activation email
cs: Aktivovat nového uživatele ihned po registraci. Pokud tuto položku odškrtnete, pak bude muset být uživatel aktivován pomocí administrátora nebo aktivačního e-mailu.

en: send activation email
cs: odesílat aktivační e-mail

en: Send activation Email after user registration.
cs: Odesílat aktivační e-mail po registraci.

en: keep sign in
cs: zůstat přihlášen

en: Number of days that keep user sign in.
cs: Počet dní po, které zůstanete přihlášen.

en: The maximum number of failed login attempts before showing CAPTCHA.
cs: Maximální počet pokusů o přihlášení před zobrazením CAPTCHA.

en: Freeze user account when failed login attempts exceed limit.
cs: Zmrazit uživatelský účet po dosažení maximálního počtu pokusů o přihlášení.

en: Enable users to share libraries to any groups in the system.
cs: Povolit uživatelům sdílení knihoven do jakékoliv skupiny v systému.

en: strong password
cs: silné heslo

en: Force user to use a strong password when sign up or change password.
cs: Vyžadovat po uživatelích používat silné hesla když se přihlásí nebo si mění heslo.

en: force password change
cs: vynutit změnu hesla

en: Force user to change password when account is newly added or reset by admin
cs: Přinutit uživatele ke změně hesla, pokud jsou vytvořeni administrátorem nebo ji administrátor heslo resetoval

en: password minimum length
cs: minimální délka hesla

en: The least number of characters an account password should include.
cs: Minimální počet znaků, které by heslo mělo obsahovat.

en: password strength level
cs: úroveň síly hesla

en: The level(1-4) of an account password's strength. For example, '3' means password must have at least 3 of the following: num, upper letter, lower letter and other symbols
cs: Úroveň (1-4) síly hesla. Například '3' znamená, že heslo musí obsahovat minimálně 3 věci z následujícího seznamu: číslo, velké písmeno, malé písmeno, speciální znaky

en: enable two factor authentication
cs: zapnout dvoufaktorovou autentizaci

en: Enable two factor authentication
cs: Zapnout dvoufaktorovou autentizaci

en: library history
cs: historie knihovny

en: Allow user to change library history settings
cs: Povolit uživatelům změnu nastavení historie knihovny

en: encrypted library
cs: šifrovaná knihovna

en: Allow user to create encrypted libraries
cs: Povolit uživatelům vytvářet šifrované knihovny

en: library password minimum length
cs: minimální délka hesla knihovny

en: The least number of characters an encrypted library password should include.
cs: Minimální počet znaků, které by heslo knihovny mělo obsahovat

en: download/upload link password minimum length
cs: minimální délka heslo pro odkaz download/upload

en: The least number of characters a download/upload link password should include.
cs: Minimální počet znaků, které by heslo pro download/upload odkazy mělo obsahovat.

en: Allow user to add organization libraries. Otherwise, only system admin can add organization libraries.
cs: Povolit uživatelům přidávat knihovny organizace. V opačném případě pouze systémový administrátor bude moci přidávat knihovny organizace.

en: Online Preview
cs: Online náhled

en: text file extensions
cs: přípony textových souborů

en: Extensions of text files that can be online previewed, each suffix is separated by a comma.
cs: Přípony textových souborů, které můžou být zobrazeny online. Každá přípona je oddělena čárkou.

en: Sync
cs: Synchronizace

en: If turn on, the desktop clients will not be able to sync a folder outside the default Seafile folder.
cs: Pokud bude zapnuté, desktopoví klienti nebudou schopni synchronizovat složky mimo výchozí Seafile složku.

en: Confirm password to continue
cs: Prosím zadejte heslo pro pokračování

en: Incorrect password
cs: Špatné heslo

en: You are entering admin area, we won't ask for your password again for a few hours.
cs: Vstupujete do admin oblasti, nebudeme se ptát znovu na heslo po dobu několika hodin

en: All Institutions
cs: Všechny instituce

en: Add institution
cs: Přidat instituci

en: Name can not be blank
cs: Jméno nemůže být prázdné

en: Delete Institution
cs: Smazat instituci

en: Admins
cs: Administrátoři

en: Revoke Admin
cs: Odvolat Admina

en: Number of members
cs: Počet členů

en: Set storage limit
cs: Nastavit limit úložiště

en: Tip: 0 means default limit
cs: Tip: 0 znamená výchozí limit

en: Add Members
cs: Přidat členy

en: Set Admin
cs: Nastavit Admina

en: No result
cs: Žádný výsledek

en: All Invitations
cs: Všechny pozvánky

en: Delete Expired Invitations
cs: Smazat prošlé pozvánky

en: Inviter
cs: Hostilel

en: Accepter
cs: Potvrzující

en: Invited at
cs: Pozván v

en: Accepted at
cs: Potvrzeno v

en: Expired at
cs: Expirace

en: There is no invitation yet.
cs: Není zatím žádné pozvání.

en: Add organization
cs: Přidat organizaci

en: Url Prefix
cs: URL prefix

en: Owner can use admin panel in an organization, must be a new account.
cs: Vlastník může použít panel v organizaci, musí být nový účet.

en: None.
cs: Žádný

en: Url can not be blank
cs: URL nemůže být prázdné

en: Owner can not be blank
cs: Vlastník nemůže být prázdný

en: Password can not be blank
cs: Heslo nemůže být prázdné

en: Passwords do not match
cs: Hesla nesouhlasí

en: Remove Trial
cs: Odstranit Trial

en: Are you sure you want to remove trial for %s ?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit trial pro %s ?

en: Back to organization list
cs: Zpět na seznam organizací

en: Number of groups
cs: Počet skupin

en: Set org storage limit
cs: Nastavit úložný limit organizace

en: An integer that is greater than or equal to 0.
cs: Číslo které je větší nebo rovno 0.

en: This organization doesn't have any groups
cs: Tato organizace nemá žádné skupiny

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: This organization doesn't have any libraries
cs: Tato organizace nemá žádné knihovny

en: Rename Organization
cs: Přejmenovat organizaci

en: New Name
cs: Nové jméno

en: Limit Organization User Number
cs: Limit organizace uživatel číslo

en: Max User Number
cs: Max uživatel číslo

en: Input should be a number
cs: Vložená hodnota musí být čáslo

en: Input number should be greater than 0
cs: Vložené číslo musí být větší než 0

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: ResetPwd
cs: Reset Hesla

en: Name(optional)
cs: Jméno (volitelné)

en: Hide
cs: Skrýt

en: Are you sure you want to reset the password of %s ?
cs: Jste si jisti, že chcete vyresetovat heslo uživatele %s ?

en: Tip: you can search by keyword in name or creator or both.
cs: Tip: Můžete vyhledávat podle klíčového slova ve jméně nebo podle tvůrce, či obojího.

en: Quota can not be empty
cs: Kvóta nemůže být prázdná

en: All Public Links
cs: Všechny veřejné odkazy

en: Count
cs: Počet

en: Storage
cs: Uložiště

en: Traffic
cs: Vytížení

en: 24 Hours
cs: 24 hodin

en: 7 Days
cs: 7 dní

en: 30 Days
cs: 30 dní

en: 1 Year
cs: 1 rok

[ctx: files visited]
en: Visited
cs: Navštíveno

[ctx: files added]
en: Added
cs: Přidáno

[ctx: files deleted]
en: Deleted
cs: Smazáno

en: File Operations
cs: Souborové operace

en: Invalid start date, should be yyyy-mm-dd
cs: Neplatné datum počátku, mělo by být yyyy-mm-dd

en: Invalid end date, should be yyyy-mm-dd
cs: Neplatné datum konce, mělo by být yyyy-mm-dd

en: Start date should be earlier than end date.
cs: Datum počátku by mělo být dříve než datum konce.

en: Total storage
cs: Celkové uložiště

en: Active Users
cs: Aktivní uživatelé

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Activated
cs: Aktivováno

en: Add Terms and Conditions
cs: Přidat pravidla a podmínky

en: Version Number
cs: Číslo verze

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Update Terms and Conditions
cs: Aktualizovat pravidla a podmínky

en: Tip: the traffic only includes the traffic used by sharing links.
cs: Tip: Provoz zahrnuje pouze využití skrze sdílené odkazy.

en: Month:
cs: Měsíc:

en: Total Usage
cs: Celkové využití

en: Database
cs: Databáze

en: Set quota
cs: Nastavit kvótu

en: Set institution
cs: Nastavit instituci

en: Delete users
cs: Smazat uživatele

en: No LDAP users have been imported
cs: Žádní LDAP uživatelé nebyly importovány

en: Import users
cs: Importovat uživatele

en: Department(optional)
cs: Oddělení (volitelné)

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
cs: Můžete také přidat uživatele jako hosta, který nebude oprávněn vytvářet knihovny a skupiny.

en: Import users from a CSV file
cs: Importovat uživatele z CSV souboru

en: File format: user@mail.com,password,name,department,role,quota
cs: Formát souboru: user@mail.com,heslo,jméno,oddělení,role,kvóta

en: Name, department, role and quota are optional.
cs: Jméno, oddělení, role a kvóta jsou volitelné.

en: Please choose a CSV file
cs: Prosím vyberte CSV soubor

en: A new server version %(v)s is available.
cs: Nová verze serveru %(v)s je k dispozici.

en: Add admin
cs: Přidat Administrátora

en: Add admins
cs: Přidat Administrátory

en: Enter
cs: Vložit

en: emails, separated by ','
cs: emaily, oddělené ','

en: Tip: the emails should be the users already added.
cs: Tip: Emaily by měly být uživatelů, kteří byly již přidáni.

en: Space Used / Quota
cs: Využité místo / Kvóta

en: Virus Scan Records
cs: Virová kontrola - záznamy

en: Virus File
cs: Virus soubor

en: Handled
cs: Ovládáno

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
cs: Váš účet %(username)s na %(site_name)s byl aktivován.

en: %(escaped_nickname)s invited you to join organization "%(org_name)s" on %(site_name)s.
cs: %(escaped_nickname)s vás pozval k připojení  do organizace "%(org_name)s" na %(site_name)s.

en: %(escaped_nickname)s invited you to join %(site_name)s.
cs: %(escaped_nickname)s vás pozval k připojení do %(site_name)s.

en: Here is your account information:
cs: Zde jsou informace o Vašem účtu:

en: Password: %(password)s
cs: Heslo: %(password)s

en: Account %(user)s froze due to excessive failed logins. Please check at:
cs: Účet %(user)s je uzamčen z důvodu velkého množství pokusů o přihlášení. Prosím zkontrolujte na:

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
cs: Vaše heslo na %(site_name)s bylo vyresetováno. Nyní je %(password)s. Prosím změňte si jej co nejdříve.

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of %s ?
cs: Jste si jisti, že chcete zrušit administrátorská oprávnění uživatele %s ?

en: Successfully set institution for {users}.
cs: Instituce pro uživatele {users} byla úspěšně nastavena.

en: Are you sure you want to delete the selected user(s) ?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat vybrané uživatele ?

en: Successfully deleted {users}.
cs: Uživatelé {users} byli úspěšně smazáni.

en: Successfully set quota for {users}.
cs: Kvóta pro uživatele {users} byla úspěšně nastavena

en: Successfully set quota for {user}.
cs: Kvóta pro uživatele {user} byla úspěšně nastavena.

en: Institution
cs: Instituce

[ctx: Default Administrator]
en: Default Admin
cs: Výchozí administrátor

[ctx: System Administrator]
en: System Admin
cs: Systémový administrátor

[ctx: Daily Administrator]
en: Daily Admin
cs: Denní administrátor

[ctx: Audit Administrator]
en: Audit Admin
cs: Auditní administrátor

en: Edit Quota
cs: Upravit kvótu

en: Organization
cs: Organizace

en: Login ID
cs: Přihlašovací ID

en: Reference ID
cs: Referenční ID

en: Set user name
cs: Nastavit jméno uživatele

en: Set user department
cs: Nastavit oddělení uživatele

en: Set user Login ID
cs: Nastavit uživatelské přihlašovací ID

en: Set user Reference ID
cs: Nastavit uživatelské referenční ID

en: Share From
cs: Sdíleno od

en: This user has no shared libraries
cs: Tento uživatel nemá žádné sdílené knihovny

en: This user has not created any shared links
cs: Tento uživatel nevytvořil žádné sdílené odkazy

en: Accept
cs: Přijmout

en: modification details
cs: Detaily úprav

en: It's a newly-created blank file.
cs: To je nově vytvořený odkaz.

en: before modification
cs: před úpravami

en: after modification
cs: po úpravách

en: Sorry, this user is not registered yet.
cs: Uživatel není ještě registrován.

en: updated this file
cs: aktualizoval tento soubor

en: Open parent folder
cs: Otevřít rodičovský adresář

en: Comment
cs: Komentář

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: top
cs: nahoře

en: Comments
cs: Komentáře

en: No comment yet.
cs: Žádné komentáře

en: Add a comment...
cs: Přidej komentář...

en: Close (Esc)
cs: Zavřít (Esc)

en: Loading...
cs: Nahrávám...

en: Previous (Left arrow key)
cs: Předchozí (levá šipka)

en: Next (Right arrow key)
cs: Další (pravá šipka)

en: %%curr%% of %%total%%
cs: %%curr%% z %%total%%

en: Open in New Tab
cs: Otevřít v nové záložce

en: <a href="%%url%%" target="_blank">The image</a> could not be loaded.
cs: <a href="%%url%%" target="_blank">Obrázek</a> nemůže být nahrán.

en: Packaging...
cs: Komprimuji...

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
cs: Nahrání souborů do <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: shared by:
cs: sdíleno uživatelem:

en: The owner of this library has run out of space.
cs: Vlastník této knihovny nemá volné místo.

en: Add Files
cs: Přidat soubory

en: Add folder
cs: Přidat složku

en: File Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
cs: Drag & Drop souborů je podporován pro Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: Folder Drag & Drop is supported for Chrome
cs: Drag & Drop složek je podporován pro Chrome

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
cs: Velikost souboru by měla být menší než %(max_file_size)s

en: File is too big
cs: Soubor je příliš velký

en: File is too small
cs: Soubor je příliš malý

en: Filetype not allowed
cs: Typ souboru není dovolen

en: Max number of files exceeded
cs: Překročen maximální počet souborů

en: Uploaded bytes exceed file size
cs: Nahrané bytes překročily velikost souboru

en: Empty file upload result
cs: Výsledek nahrání prázdného souboru

en: uploaded
cs: nahrán

en: canceled
cs: zrušen

en: Failed to get upload url
cs: Chyba při získání URL adresy pro nahrání

en: Current Path:
cs: Aktuální cesta:

en: You do not have personal wiki
cs: Nemáte osobní wiki

en: personal-wiki
cs: osobní-wiki

en: Personal Wiki Pages
cs: Osobní Wiki stránky

en: Invalid arguments.
cs: Chybné argumenty.

en: Failed to create thumbnail.
cs: Chyba při vytváření náhledu.

en: Invalid token.
cs: Chybný token.

en: permission error
cs: Chyba oprávnění

en: Unable to view recycle page
cs: Není možné zobrazit recycle stránku

en: Unable to view library modification
cs: Není možné zobrazit úpravy knihovny

en: Library does not exist
cs: Knihovna neexistuje

en: Please specify history ID
cs: Prosím specifikujte ID historie

en: History you specified does not exist
cs: Historie co jste specifikoval, neexistuje

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: No revisions found
cs: Nenalezeny žádné revize

en: "%s" does not exist.
cs: "%s" neexistuje.

en: Internal Error
cs: Vnitřní chyba

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
cs: Nnení možné stáhnout adresář "%s": velikost je příliš velká.

en: Unable to download "%s"
cs: Není možné stáhnout "%s"

en: Successfully enable "Personal Wiki".
cs: Úspěšně zapnuta "Osobní Wiki".

en: Successfully disable "Personal Wiki".
cs: Úspěšně vypnuta "Osobní Wiki".

en: You don't have permission to access the library.
cs: Nemáte oprávnění pro přístup ke knihovně.

en: No path.
cs: Žádná cesta

en: The group doesn't exist
cs: Skupina neexistuje

en: Library is encrypted.
cs: Knihovna je šifrována.

en: Error: no head commit id
cs: Chyba: no head commit id

en: Argument missing.
cs: Chybí argument.

en: Internal error. Failed to delete %s.
cs: Interní chyba. Chyba při mazání %s.

en: Destination path is too long for %s.
cs: Cílová cesta je příliš dlouhá pro %s.

en: Out of quota.
cs: Nedostatek úložného prostoru - mimo kvótu.

en: You do not have permission to copy files/folders in this directory
cs: Nemáte oprávnění kopírovat soubory/složky do tohoto adresáře

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
cs: Nemohu zkopírovat adresář %(src)s do podadresáře %(des)s

en: Failed to get file block list
cs: Chyba při získání seznamu blokovaných souborů

en: FileServer access token invalid.
cs: Přístupový kód/token na FileServer odmítnut.

en: Wrong repo id
cs: Špatné repo ID

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje

en: Bad upload link token.
cs: Chybný token upload odkazu

en: Bad repo id in upload link.
cs: Chybné repo ID v nahrávaném odkazu

en: No conflict in the merge.
cs: Žádný konflikt ve sloučení

en: Failed, file is too large
cs: Chyba, soubor je příliš velký

en: HTTPError: failed to open file online
cs: HTTPError: chyba při otvírání souboru online

en: URLError: failed to open file online
cs: URLError: chyba při otvírání souboru online

en: The encoding you chose is not proper.
cs: Kódování co jste vybrali není správné.

en: Unknown file encoding
cs: Neznámé kódování souboru

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
cs: velikost souboru předčila %s, není možné otevřít online.

en: The library is encrypted, can not open file online.
cs: Knihovna je šifrována, není možné otevřít online.

en: Unable to view file
cs: Není možné prohlížet soubor

en: Unable to download file, invalid file path
cs: Není možné stáhnout soubor, neplatná cesta

en: Unable to download file, wrong file path
cs: Není možné stáhnout soubor, špatná cesta

en: Unable to download file, share link traffic is used up.
cs: Není možné stáhnout soubor, datový provoz sdíleného odkazu byl vyčerpán.

en: Unable to download file.
cs: Nelze stáhnout soubor.

en: Unable to view raw file, share link traffic is used up.
cs: Není možné prohlížet soubor, datový provoz sdíleného odkazu byl vyčerpán.

en: The library does not exist.
cs: Knihovna neexistuje.

en: The library is encrypted.
cs: Knihovna je šifrována

en: Unable to edit file
cs: Soubor nelze upravovat

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje

en: Edit online is not offered for this type of file.
cs: Online editace není nabízena pro tento typ souboru.

en: Unable to download file
cs: Nelze stáhnout soubor

en: Failed to export Excel
cs: Chyba při exportu do Excelu

en: Failed to set quota: internal server error
cs: Chyba při nastavení kvóty: interní chyba serveru

en: Failed to delete: the user is an organization creator
cs: Chyba při mazání: Uživatel není tvůrcem organizace

en: Successfully remove trial for: %s
cs: Úspěšně odebrán trial pro: %s

en: Successfully revoke the admin permission of %s
cs: Úspěšně zrušena admin oprávnění uživatele %s

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
cs: Chyba při rušení admin oprávnění: uživatel neexistuje

en: Your account on %s is activated
cs: Váš účet na %s byl aktivován

en: Password has been reset on %s
cs: Heslo bylo vyresetováno na %s

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
cs: Úspěšně vyresetováno heslo na %(passwd)s, email byl odeslán na %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
cs: Úspěšně vyresetováno heslo na %(passwd)s, ale selhalo odeslání emailu na%(user)s, prosím zkontrolujte vaší emailovou konfiguraci.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
cs: Úspěšně vyresetováno heslo na %(passwd)s pro uživatele %(user)s

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
cs: Úspěšně vyresetováno heslo na %(passwd)s pro uživatele %(user)s, Emailová notifikace nemohla být odeslána, protože emailová služba není správně nakonfigurována

en: Failed to reset password: user does not exist
cs: Chyba při resetování hesla: uživatel neexistuje

en: You are invited to join %s
cs: Jste pozván pro připojení se do %s

en: Fail to add user %s.
cs: Chyba při přidávání uživatele %s.

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
cs: Uživatel %s byl úspěšně přidán. Emailová notifikace byla odeslána.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
cs: Uživatel %s byl úspěšně přidán. Nastala chyba při odesílání emailové notifikace. Prosím zkontrolujte emailovou konfguraci.

en: Successfully added user %s.
cs: Uživatel %s byl úspěšně přidán.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
cs: Uživatel %s byl úspěšně přidán. Email nebyl odeslán, protože emailová služba není správně nakonfigurována.

en: Failed to rename organization
cs: Chyba při přejmenování organizace

en: Successfully deleted.
cs: Úspěšně smazáno.

en: Failed to transfer, invalid arguments.
cs: Chyba při převodu, neplatné argumenty.

en: Failed to transfer, user %s not found
cs: Chyba při převodu, uživatel %s nenalezen

en: Can not transfer organization library
cs: Nelze převést knihovnu organizace

en: Can not transfer library to organization user %s
cs: Nelze převést knihovnu k uživateli organizace %s

en: Successfully transfered.
cs: Úspěšně převedeno.

en: Failed to delete, please try again later.
cs: Chyba při mazání, zkuste to prosím znovu později.

en: Successfully set %s as admin.
cs: Uživatel %s byl úspěšně nastaven jako Admin

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
cs: Chyba při nastavení uživatele %s jako Admin: uživatel neexistuje.

en: Import succeeded
cs: Import byl úspěšný

en: Please select a csv file first.
cs: Prosím nejprve vyberte CSV soubor.

en: Invalid setting
cs: Neplatné nastavení

en: Invalid value
cs: Neplatná hodnota

en: Failed to add %s to the institution: user already belongs to an institution
cs: Nelze přidat uživatele %s do instituce: uživatel již je v této instituci

en: Successfully added %s to the institution.
cs: %s byl úspěšně přidán do instituce.

en: Successfully deleted 1 item
cs: 1 položka byla úspěšně smazána

en: You do not have permission to create wiki
cs: Nemáte oprávnění k vytvoření wiki
