seahub - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Space quota can't be empty
bg: Въведете ограничение на квотата

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
bg: Твърде ниска квота (минимална стойност 0)

en: Wrong password
bg: Грешна парола

en: Internal server error
bg: Грешка в сървъра

en: Decrypt library error
bg: Грешка в разкодиращата библиотека

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
bg: %(ext)s е неправилно файлово разширение. Ползволени файлове са: %(valid_exts_list)s

en: Personal info
bg: Лична информация

en: Permissions
bg: Права

en: Important dates
bg: Важни дати

en: Groups
bg: Групи

en: Password changed successfully.
bg: Паролата е успешно променена.

en: Change password: %s
bg: Смени паролата: %s

en: Please log in.
bg: Моля влезте.

en: Password
bg: Парола

en: This account is inactive.
bg: Този акаунт не е активен.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
bg: Грешка при изпращане на поща, услугата за електронна поща не е коректно конфигурирана, моля свържете се с администратора.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
bg: Тази електронна поща не съвпада с потребителски профил. Сигурни ли сте че сте регистрирани?

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
bg: Неможе да се промени паролата, моля свържете се с LDAP администратора

en: Reset Password on %s
bg: Промяна на парола на %s

en: New password
bg: Нова парола

en: New password confirmation
bg: Потвърди новата парола

en: The two password fields didn't match.
bg: Двете пароли не съвпадат.

en: Old password
bg: Стара парола

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
bg: Старата парола е грешна. Моля въведете отново.

en: Password (again)
bg: Парола (отново)

en: Enter a valid e-mail address.
bg: Въведете валидна електронна поща.

en: Logged out
bg: Излязъл

en: Failed to send email, please contact administrator.
bg: Грешка при изпращане на поща, моля свържете се с администратора.

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
bg: Неможе да се обнови паролата, моля свържете се с LDAP аднимистратора.

en: Username
bg: Потребител

en: Enter a valid email address.
bg: Въведете валидна електронна поща.

en: Failed. Please check the network.
bg: Грешка. Моля проверете връзката.

en: A user with this email already exists.
bg: Съществува потребител с такава Електронна поща

en: The two passwords didn't match.
bg: Двете пароли не съвпадат.

en: Name can't be empty
bg: Моля въведете име

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
bg: Името е твърде дълго (максимум 255 символа)

en: Description can't be empty
bg: Трябва да въведете описание

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
bg: Описанието е твърде дълго (максимум 100 символа)

en: Name %s is not valid
bg: Невалидно име %s

en: Argument missing
bg: Липсващ аргумент

en: Oldname is required
bg: Старото име е задължително

en: It's too long.
bg: Прекалено дълго.

en: It's required.
bg: Задължително.

en: Name "%s" is not valid
bg: Невалидно име "%s"

en: Library name is required
bg: Името на библиотека е задължително

en: Please enter a number
bg: Моля въведете номер

en: Email is required
bg: Задължителна електронна поща

en: Password can't be empty
bg: Паролата е задължителна

en: Please check the network.
bg: Моля проверете връзката.

en: File
bg: Файл

en: Discussion
bg: Дискусия

en: Created library
bg: Създадена библиотека

en: Directory icon
bg: Икона на папка

en: Loading...
bg: Зареждане...
