libgphoto2-2.5.4 - en to nl translation catalogue (1698 entries)

en: 	Access Capability: %s
nl: 	Toegangsrechten: %s

en: 	Canon Wifi support
nl: 	Canon Wifi-ondersteuning

en: 	File Download,
nl: 	bestand downloaden,

en: 	Filesystemtype: %s
nl: 	Bestandssysteemsoort: %s

en: 	Free Space (Bytes): %llu (%lu MB)
nl: 	Vrije ruimte (bytes): %llu (%lu MB)

en: 	Free Space (Images): %d
nl: 	Vrije ruimte (beelden): %d

en: 	Maximum Capability: %llu (%lu MB)
nl: 	Maximum capaciteit: %llu (%lu MB)

en: 	Nikon Wifi support
nl: 	Nikon Wifi-ondersteuning

en: 	Storage Type: %s
nl: 	Opslagtype: %s

en: 	StorageDescription: %s
nl: 	Opslagomschrijving: %s

en: 	VolumeLabel: %s
nl: 	Volumenlabel: %s

en: 
    Camera identification:
      Model: %s
      Owner: %s
    
    Power status: %s
    
    Flash disk information:
    %s
    
    Time: %s
nl: 
    Camera-identificatie:
      Model: %s
      Eigenaar: %s
    
    Status van voeding: %s
    
    Informatie over Flash-kaart:
    %s
    
    Tijd: %s

en: 
    Capture Formats:
nl: 
    Opname-indelingen:

en: 
    Device Capabilities:
nl: 
    Toestelmogelijkheden:

en: 
    Device Property Summary:
nl: 
    Samenvatting van apparaateigenschappen:

en: 
    Storage Devices Summary:
nl: 
    Samenvatting van opslagapparaten:

en:   Drive %s
      %11s bytes total
      %11s bytes available
nl:   Schijf %s
      %11s bytes totaal
      %11s bytes beschikbaar

en:   Serial Number: %s
nl:   Serienummer: %s

en:   Version: %s
nl:   Versie: %s

en:  (battery is %d%% full)
nl:  (accu is voor %d%% geladen)

en:  PTP error %04x on query
nl:  PTP-fout %04x na vraag

en:  Total memory is %8d bytes.
     Free memory is  %8d bytes.
     Filecount: %d
nl:  Totaal geheugen is %8d bytes.
     Vrij geheugen is   %8d bytes.
     Aantal bestanden: %d

en:  error %x on query.
nl:  fout %x na vraag.

en:  not read out.
nl:  niet uitgelezen.

en: %.1f stops
nl: %.1f-stapjes

en: %i (unknown)
nl: %i (onbekend)

en: %i bytes of an unknown image format have been received. Please write to %s and ask for assistance.
nl: %i bytes ontvangen van een onbekend beeldformaat.
    Schrijf naar %s en vraag om assistentie.

en: %i pictures could not be deleted because they are protected
nl: %i afbeeldingen konden niet worden verwijderd omdat ze beveiligd zijn

en: %lld (unknown)
nl: %lld (onbekend)

en: %s (host time %s%i seconds)
nl: %s (computertijd %s%i seconden)

en: (Traveler) SX330z Library (And other Aldi-cams).
    Even other Vendors like Jenoptik, Skanhex, Maginon should work.
    Please send bugreports and comments.
    Dominik Kuhlen <kinimod@users.sourceforge.net>
nl: Bibliotheek voor (Traveler) SX330z (en andere Aldi-camera's).
    Ook voor andere merken, zoals Jenoptik, Skanhex en Maginon.
    Foutrapportages en commentaren zijn welkom.
    Dominik Kuhlen <kinimod@users.sourceforge.net>

en: * Image glitches or problems communicating are
      often caused by a low battery.
    * Images captured remotely on this camera are stored
      in temporary RAM and not in the flash memory card.
    * Exposure control when capturing images can be
      configured manually or set to automatic mode.
    * Image quality is currently lower than it could be.
nl: * Beeldstoringen of problemen met de communicatie
      zijn veelal te wijten aan een bijna lege accu.
    * Beelden die met afstandsbediening worden opgenomen, worden
      tijdelijk in RAM opgeslagen en niet op de Flash-geheugenkaart.
    * De belichting bij het opnemen van beelden kan handmatig
      ingesteld worden, of op automatisch gezet worden.
    * De beeldkwaliteit is momenteel lager dan ze zou kunnen zijn.

en: *UNKNOWN*
nl: *ONBEKEND*

en: 0.1 m
nl: 0,1 m

en: 0.5 m
nl: 0,5 m

en: 1 (Short)
nl: 1 (kort)

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 1.3s
nl: 1,3s

en: 1.6s
nl: 1,6s

en: 1.6x
nl: 1,6x

en: 1/1.3s
nl: 1/1,3s

en: 1/1.6s
nl: 1/1,6s

en: 1/2.5s
nl: 1/2,5s

en: 10 mins
nl: 10 min

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 10 seconds
nl: 10 seconden

en: 15 mins
nl: 15 min

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 16 seconds
nl: 16 seconden

en: 2 seconds
nl: 2 seconden

en: 2.0 m
nl: 2,0 m

en: 2.5s
nl: 2,5s

en: 2.5x
nl: 2,5x

en: 20 seconds
nl: 20 seconden

en: 21 points
nl: 21-punts

en: 3 (Normal)
nl: 3 (normaal)

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 30 seconds
nl: 30 seconden

en: 4 seconds
nl: 4 seconden

en: 5 (Long)
nl: 5 (lang)

en: 5 mins
nl: 5 min

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 5 seconds
nl: 5 seconden

en: 51 points
nl: 51-punts

en: 51 points (3D)
nl: 51-punts (3D)

en: 6 seconds
nl: 6 seconden

en: 8 seconds
nl: 8 seconden

en: 9 points
nl: 9-punts

en: AC Power
nl: Netvoeding

en: AC adapter
nl: netadapter

en: AC adapter is connected.
nl: Netadapter is aangesloten.

en: AC adapter is not connected.
nl: Netadapter is niet aangesloten.

en: AE Lock only
nl: alleen autobelichtingsvergrendeling

en: AE lock (Hold)
nl: Belichtingsvergrendeling (vast)

en: AE lock (Reset on release)
nl: Belichtingsvergrendeling (reset bij loslaten)

en: AE lock only
nl: alleen belichtingsvergrendeling

en: AE-L/AF-L Mode
nl: Belichtings-/focusvergrendeling

en: AE-lock
nl: AE-vergrendeling

en: AE/AF Lock
nl: Belichtings-/focusvergrendeling

en: AE/AF lock
nl: Belichtings-/focusvergrendeling

en: AEB Exposure Compensation
nl: AEB-belichtingscompensatie

en: AF Activation
nl: AF-activering

en: AF Area Illumination
nl: AF-zoneverlichting

en: AF Area Point
nl: AF-zonepunt

en: AF Assist Lamp
nl: Autofocushulplicht

en: AF Beep Mode
nl: AF-piepmodus

en: AF Distance
nl: Autofocusafstand

en: AF LCD Top Mode 2
nl: AF LCD Top modus 2

en: AF Lock Hold
nl: Autofocusvergrendeling vast

en: AF Lock On
nl: AF-vergrendeling aan

en: AF Lock Only
nl: alleen autofocusvergrendeling

en: AF Lock only
nl: alleen AF-vergrendeling

en: AF Locked
nl: Autofocus vergrendeld

en: AF Mode
nl: Autofocusmodus

en: AF On
nl: Autofocus aan

en: AF On Button
nl: AF op knop

en: AF lock only
nl: alleen autofocusvergrendeling

en: ASIC Revision: %d.%d
nl: ASIC-revisie: %d.%d

en: ASX Playlist
nl: ASX-afspeellijst

en: AX203 USB picture frame driver
    Hans de Goede <hdegoede@redhat.com>
    This driver allows you to download, upload and delete pictures
    from the picture frame.
nl: AX203-stuurprogramma voor USB-fotoframes
    Hans de Goede <hdegoede@redhat.com>
    Dit stuurprogramma kan foto's van het fotoframe downloaden,
    ernaar uploaden, en ervan verwijderen.

en: AX203 based picture frames come with a variety of resolutions.
    The gphoto driver for these devices allows you to download,
    upload and delete pictures from the picture frame.
nl: Fotoframes met een AX203-chip kunnen allerlei resoluties hebben.
    Het gphoto-stuurprogramma voor deze apparaten kan foto's van het
    fotoframe downloaden, ernaar uploaden, en ervan verwijderen.

en: About Konica Q-M150:
    This camera does not allow any changes
    from the outside. So in the configuration, you can
    only see what it is configured on the camera
    but you can not change anything.
    
    If you have some issues with this driver, please e-mail its authors.
nl: Opmerkingen bij de Konica Q-M150:
    Deze camera ondersteunt geen wijzigingen van buiten.
    In de configuratie kan dus enkel bekeken worden wat er
    op de camera ingesteld is, maar u kunt niets wijzigen.
    
    Indien u problemen ondervindt met dit stuurprogramma,
    stuur dan een e-mail naar de ontwikkelaars ervan.

en: Abstract Calendar Item
nl: Abstract kalenderitem

en: Abstract Contact
nl: Abstract contact

en: Abstract Document
nl: Abstract document

en: Abstract Message
nl: Abstract bericht

en: Access mode
nl: Toegangsmodus

en: Action
nl: Actie

en: Active AF Sensor
nl: Actieve AF-sensor

en: Ad-hoc
nl: ad hoc

en: Adc65
    Benjamin Moos <benjamin@psnw.com>
nl: Adc65-stuurprogramma
    Benjamin Moos <benjamin@psnw.com>

en: Album name
nl: Albumnaam

en: Alkalium manganese
nl: Alkaline

en: An error occurred in the io-library ('%s'): %s
nl: Er is een fout opgetreden in de invoer-/uitvoerbibliotheek ('%s'): %s

en: An unknown error occurred. Please contact %s.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.  Neem contact op met %s.

en: Anti-redeye
nl: Antirodeogenflits

en: Anti-redeye Fill
nl: Antirodeogen-invulflits

en: Anywhere
nl: Overal

en: Aox generic driver
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Generisch Aox-stuurprogramma
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Aperture Setting
nl: Diafragma-instelling

en: Aperture Settings
nl: Diafragma-instellingen

en: Aperture changed
nl: Diafragma is gewijzigd

en: Application Mode
nl: Toepassingsmodus

en: Application Mode 0
nl: Toepassingsmodus 0

en: Application Mode 1
nl: Toepassingsmodus 1

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist Name
nl: Auteursnaam

en: Assign Func Button
nl: Functieknop toewijzen

en: Assign Func. Button
nl: Functieknop toewijzen

en: Assist Light
nl: Hulplicht

en: Auto + Red Eye Suppression
nl: Auto + rodeogenreductie

en: Auto Aperture
nl: Automatisch diafragma

en: Auto Bracket Selection
nl: Automatische opnamereeksselectie

en: Auto Focus Area
nl: Autofocuszone

en: Auto Focus Mode 2
nl: Autofocusmodus 2

en: Auto ISO
nl: Auto-ISO

en: Auto ISO P/A/DVP Setting
nl: Auto ISO P/A/DVP-instelling

en: Auto Meter Off Time
nl: Tijd automatische uitschakeling

en: Auto Off (field) (in seconds)
nl: Auto-uit (los) (in seconden)

en: Auto Off (host) (in seconds)
nl: Auto-uit (verbonden) (in seconden)

en: Auto Off Time
nl: Tijd tot automatische uitschakeling

en: Auto Power Off (minutes)
nl: Auto-uitschakeling (in minuten)

en: Auto Slow Sync
nl: Automatische Slow-sync

en: Auto White Balance Bias
nl: Witbalans: automatisch

en: Auto exposure lock
nl: Auto-belichtingsvergrendeling

en: Auto focus: AI focus
nl: Autofocus: AI-focus

en: Auto focus: AI servo
nl: Autofocus: AI-servo

en: Auto focus: one-shot
nl: Autofocus: één opname

en: Auto sensitivity
nl: Automatische gevoeligheid

en: Auto, red-eye reduction
nl: Auto, rodeogenreductie

en: Autofocus Mode
nl: Autofocusmodus

en: Autofocus error.
nl: Fout bij autofocus.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (No Flash)
nl: Automatisch (geen flits)

en: Automatic Flash
nl: Automatische flits

en: Automatic Macro
nl: Automatische macro

en: Automatic Macro (close-up)
nl: Automatische macro (close-up)

en: Automatic Red-eye Reduction
nl: Automatische rodeogenreductie

en: Automatic exposure adjustment on preview
nl: Automatische belichtingscorrectie bij de voorbeeldweergave

en: Automatic flash
nl: Automatische flits

en: Automatic flash on capture
nl: Automatische flits bij opname

en: Autumn colors
nl: Herfstkleuren

en: Available Shots
nl: Nog beschikbare opnames

en: Available memory:
nl: Beschikbaar geheugen:

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Average Filesizes
nl: Gemiddelde bestandsgroottes

en: Average Metering
nl: Gemiddelde meting

en: B/W
nl: Zwart-wit

en: BW
nl: Z-W

en: BW Contrast
nl: ZW-contrast

en: BW Filler Effect
nl: ZW-vuleffect

en: BW Setting Type
nl: ZW-instellingstype

en: BW Sharpness
nl: ZW-scherpte

en: Bad EOT
nl: Onjuiste EOT

en: Bad characters (0x%x, 0x%x). Please contact %s.
nl: Onjuiste tekens (0x%x, 0x%x).  Neem contact op met %s.

en: Bad checksum - got 0x%02x, expected 0x%02x.
nl: Onjuiste controlesom -- 0x%02x ontvangen, 0x%02x werd verwacht.

en: Bad data - got 0x%02x, expected 0x%02x or 0x%02x.
nl: Onjuiste data -- 0x%02x ontvangen, 0x%02x of 0x%02x werd verwacht.

en: Bad data - got 0x%02x, expected 0x%02x.
nl: Onjuiste data -- 0x%02x ontvangen, 0x%02x werd verwacht.

en: Bad exposure (not enough light probably)
nl: Slechte belichting (waarschijnlijk niet genoeg licht)

en: Bad value for card status %d
nl: Onjuiste waarde voor kaartstatus %d

en: Bad value for lens status %d
nl: Onjuiste waarde voor lensstatus %d

en: Barbie/HotWheels/WWF
    Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>
    Andreas Meyer <ahm@spies.com>
    Pete Zaitcev <zaitcev@metabyte.com>
    
    Reverse engineering of image data by:
    Jeff Laing <jeffl@SPATIALinfo.com>
    
    Implemented using documents found on
    the web. Permission given by Vision.
nl: Barbie/HotWheels/WWF
    Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>
    Andreas Meyer <ahm@spies.com>
    Pete Zaitcev <zaitcev@metabyte.com>
    
    Omgekeerde ontwikkeling van afbeeldingsdata door:
    Jeff Laing <jeffl@SPATIALinfo.com>
    
    Geïmplementeerd met gebruik van documenten
    gevonden op het internet.  Met permissie van Vision.

en: Batteries are low.
nl: Batterijen zijn bijna leeg.

en: Batteries are ok.
nl: Batterijen zijn OK.

en: Battery
nl: Accu

en: Battery Cell Kind
nl: Soort accucellen

en: Battery Level
nl: Accuniveau

en: Battery Level:		%s
    Number of Images:	%d
    Minimum Capacity Left:	%d
    Busy:			%s
    Flash Charging:		%s
    Lens Status:
nl: Accustatus:		%s
    Aantal beelden:	%d
    Minimum restcapaciteit:	%d
    Bezig:			%s
    Laden van flits:		%s
    Lensstatus:

en: Battery Life: %i
nl: Accuniveau: %i

en: Battery Mode
nl: Accumodus

en: Battery Type
nl: Accutype

en: Battery exhausted, camera off.
nl: Accu is leeg, camera uit.

en: Battery level: %.1f Volts. Revision: %08x.
nl: Accustatus: %.1f Volt.  Revisie: %08x.

en: Battery status: %s, AC Adapter: %s
nl: Accustatus: %s, netadapter: %s

en: Beach
nl: Strand

en: Beach/Snow
nl: Strand/Sneeuw

en: Beep
nl: Piep

en: Beep Mode
nl: Piepmodus

en: Beep mode changed
nl: Piepmodus is gewijzigd

en: Beep off
nl: Piep uit

en: Beep on
nl: Piep aan

en: Begin Edit Object
nl: Begin van bewerkingsobject

en: Bit rate %ld is not supported.
nl: Transmissiesnelheid %ld wordt niet ondersteund.

en: Black & White
nl: Zwart-wit

en: Black & white
nl: Zwart-wit

en: Black Board
nl: Zwarte achtergrond

en: Black and White
nl: Zwart-wit

en: Black board
nl: Zwarte achtergrond

en: Black/White
nl: Zwart-wit

en: Blink
nl: Knipperen

en: Blossom
nl: Bloesem

en: Blue
nl: Blauw

en: Bottom
nl: Beneden

en: Bracket Order
nl: Reeksvolgorde

en: Bracket Set
nl: Opnamereeks

en: Bright+
nl: Helderheid+

en: Bright-
nl: Helderheid-

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Brightness+
nl: Helderheid+

en: Brightness-
nl: Helderheid-

en: Brightness/Contrast
nl: Helderheid/contrast

en: Builtin RAM
nl: ingebouwde RAM

en: Builtin ROM
nl: ingebouwde ROM

en: Bulb Exposure Time
nl: Bulb-belichtingstijd

en: Burst Interval
nl: Burst-interval

en: Burst Number
nl: Burst-nummer

en: Busy
nl: Bezig

en: Buttons and Dials
nl: Knoppen en kiezers

en: CCD Number
nl: CCD-nummer

en: CCD Serial Number
nl: CCD-serienummer

en: CSM Menu
nl: CSM-menu

en: Camera Actions
nl: Camera-acties

en: Camera Body ID
nl: Camera body-ID

en: Camera Configuration
nl: Cameraconfiguratie

en: Camera Date and Time
nl: Cameradatum en -tijd

en: Camera ID: %s
nl: Camera-ID:%s

en: Camera Library for the Kodak DC215 Zoom camera.
    Michael Koltan <koltan@gmx.de>
nl: Camera-bibliotheek voor de Kodak DC215 Zoom camera.
    Michael Koltan <koltan@gmx.de>

en: Camera Manufacturer
nl: Camerafabrikant

en: Camera Mode
nl: Cameramodus

en: Camera Model
nl: Cameramodel

en: Camera Model: %s
nl: Cameramodel: %s

en: Camera OK.
nl: Camera is OK.

en: Camera Orientation
nl: Camera-oriëntering

en: Camera Output
nl: Camera-uitvoer

en: Camera Owner
nl: Camera-eigenaar

en: Camera Settings
nl: Camera-instellingen

en: Camera Status Information
nl: Cameratoestandsinformatie

en: Camera and Driver Configuration
nl: Configuratie van camera en stuurprogramma

en: Camera appears to not be using CompactFlash storage
    Unfortunately we do not support that at the moment :-(
nl: De camera lijkt geen CompactFlash-kaart te gebruiken.
    Helaas worden andere typen opslag nog niet ondersteund.  :-(

en: Camera busy. If the problem persists, please contact %s.
nl: Camera is bezig.  Indien het probleem blijft, neem dan contact op met %s.

en: Camera could not complete operation
nl: Camera kon de actie niet voltooien

en: Camera did not accept the parameters. Please contact %s.
nl: De camera weigert de parameters.  Neem contact op met %s.

en: Camera driver '%s' is missing the 'camera_init' function.
nl: In stuurprogramma '%s' ontbreekt de 'camera_init'-funtie.

en: Camera has memory.
nl: Camera heeft geheugen.

en: Camera has taken %d pictures, and is using CompactFlash storage.
nl: De camera heeft %d opnames gemaakt, en gebruikt een CompactFlash-kaart.

en: Camera is configured for lights flickering by %dHz.
nl: De camera is ingesteld voor lampen die flikkeren met %d Hz.

en: Camera is in wrong mode. Please contact %s.
nl: Camera in verkeerde modus.  Neem contact op met %s.

en: Camera not ready, get_battery failed: %s
nl: Camera is niet gereed; get_battery() is mislukt: %s

en: Camera not ready, multiple 'Identify camera' requests failed: %s
nl: Camera is niet gereed; meerdere camera-identificatie-aanvragen zijn mislukt: %s

en: Camera pictures are monochrome.
nl: Camera-afbeeldingen zijn monochroom.

en: Camera power save (seconds)
nl: Camera-stroomspaarmodus (seconden)

en: Camera refused 3 times to keep a connection open.
nl: De camera weigerde drie maal om een verbinding open te houden.

en: Camera rejected the command.
nl: De camera heeft het commando geweigerd.

en: Camera reset itself.
nl: De camera heeft zichzelf gereset.

en: Camera sent unexpected byte 0x%02x.
nl: De camera verzond onverwachte byte 0x%02x.

en: Camera supports Thumbnails.
nl: Camera ondersteunt miniatuurvoorbeelden.

en: Camera supports Video.
nl: Camera ondersteunt video.

en: Camera supports videoformats:
nl: Camera ondersteunt videoformaten:

en: Camera time: %s %s
nl: Cameratijd: %s %s

en: Camera unavailable
nl: Camera is onbeschikbaar

en: Camera unavailable: %s
nl: Camera is onbeschikbaar: %s

en: Camera was already active
nl: Camera was al actief

en: Camera was woken up
nl: Camera werd gewekt

en: Can't capture new images. Unknown error
nl: Kan geen nieuwe beelden opnemen.  Onbekende fout

en: Can't delete all images.
nl: Kan niet alle beelden verwijderen.

en: Can't delete image %s.
nl: Kan beeld %s niet verwijderen.

en: Can't upload this image to the camera. An error has occurred.
nl: Kan dit beeld niet uploaden naar de camera.  Er is een fout opgetreden.

en: Candlelight
nl: Kaarslicht

en: Cannot retrieve the available memory left
nl: Kan de hoeveelheid resterend geheugen niet bepalen

en: Cannot retrieve the battery capacity
nl: Kan de accucapaciteit niet bepalen

en: Cannot retrieve the name of the folder containing the pictures
nl: Kan de naam van de map met afbeeldingen niet bepalen

en: Canon EOS Capture failed: %x
nl: Canon EOS-opname is mislukt: %x

en: Canon EOS Viewfinder
nl: Canon EOS beeldzoeker

en: Canon EOS Zoom
nl: Canon EOS-zoom

en: Canon EOS Zoom Position
nl: Canon EOS-zoompositie

en: Canon PowerShot series driver by
     Wolfgang G. Reissnegger,
     Werner Almesberger,
     Edouard Lafargue,
     Philippe Marzouk,
    A5 additions by Ole W. Saastad
    Additional enhancements by
     Holger Klemm
     Stephen H. Westin
nl: Canon PowerShot-stuurprogramma door:
     Wolfgang G. Reissnegger,
     Werner Almesberger,
     Edouard Lafargue,
     Philippe Marzouk,
    A5-toevoegingen door:
     Ole W. Saastad
    Verdere verbeteringen door:
     Holger Klemm
     Stephen H. Westin

en: Canon Shooting Mode
nl: Canon-opnamemodus

en: Capture
nl: Opname

en: Capture Delay
nl: Opnamevertraging

en: Capture Settings
nl: Opname-instellingen

en: Capture Size Class
nl: Afmetingsklasse van opname

en: Capture Target
nl: Opnamedoel

en: Capture Transfer Mode
nl: Opnameoverdrachtmodus

en: Capture size class changed
nl: Afmetingsklasse van opname is gewijzigd

en: Capture type is not supported
nl: Opnametype wordt niet ondersteund

en: Card
nl: kaart

en: Card Status:
nl: Kaartstatus:

en: Card can not be written.
nl: Kaart kan niet beschreven worden.

en: Card is not formatted
nl: Kaart is niet geformatteerd

en: Card is not open
nl: Kaart is niet geopend

en: Card is open
nl: Kaart is geopend

en: Card is write protected.
nl: Kaart is tegen schrijven beveiligd.

en: Card name: %s
    Free space on card: %d kB
nl: Kaartnaam: %s
    Vrije ruimte op de kaart: %d kB

en: Card not supported.
nl: Kaart wordt niet ondersteund.

en: Card removed during access.
nl: Kaart werd verwijderd tijdens de toegang.

en: Center Button Playback Mode
nl: Centrale knop weergavemodus

en: Center Button Shooting Mode
nl: Centrale knop opnamemodus

en: Center Button Zoom Ratio
nl: Centrale knop zoomfactor

en: Center Spot
nl: Middelpunt

en: Center Weight Area
nl: Centrumzone

en: Center Weighted
nl: Centrumgericht

en: Center Weighted Average
nl: Centrumgericht gemiddelde

en: Center-Weighted
nl: Centrumgericht

en: Center-spot
nl: Middelpunt

en: Center-weighted
nl: Centrum-gewogen

en: Center-weighted Average Metering
nl: Centrumgerichte gemiddelde meting

en: Center-weighted Metering
nl: Centrumgerichte meting

en: Center-weighted average
nl: Centrumgericht gemiddelde

en: Center-weighted metering
nl: Centrumgerichte meting

en: Centre
nl: Centrum

en: Centre Weight Area
nl: Centrumzone

en: Centre-spot
nl: Middelpunts

en: Change Camera Mode Failed
nl: Verandering van cameramodus is mislukt

en: Changing speed... wait...
nl: Wijzigen van snelheid... even geduld...

en: Character
nl: Teken

en: Character & Sound
nl: Teken & geluid

en: Charging
nl: Bezig met laden

en: Checksum error
nl: Fout in controlesom

en: Children
nl: Kinderen

en: Choose Color Temperature
nl: Kies kleurtemperatuur

en: Clean Image Sensor
nl: Beeldsensor schoonmaken

en: Clean Sensor
nl: Sensor schoonmaken

en: Close Media Session
nl: Mediasessie sluiten

en: Close session
nl: Sessie sluiten

en: Closest Subject
nl: Dichtstbijzijnd onderwerp

en: Closeup
nl: Close-up

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Cloudy White Balance Bias
nl: Witbalans: bewolkt

en: Color
nl: Kleur

en: Color Gain
nl: Kleurversterking

en: Color Mode
nl: Kleurmodus

en: Color Model
nl: Kleurmodel

en: Color Settings
nl: Kleurinstellingen

en: Color Space
nl: Kleurruimte

en: Color Temperature
nl: Kleurtemperatuur

en: Color or Function Mode
nl: Kleur- of functiemodus

en: Color sketch
nl: Kleurenschets

en: Command can not be cancelled.
nl: Het commando kan niet afgebroken worden.

en: Command order error.
nl: Fout in commandovolgorde.

en: Communication error 1
nl: Communicatiefout 1

en: Communication error 2
nl: Communicatiefout 2

en: Communication error 3
nl: Communicatiefout 3

en: Communication error even after 2 retries. Please contact %s.
nl: Zelfs na drie pogingen een communicatiefout.  Neem contact op met %s.

en: Compact Flash Card detected
nl: CompactFlash-kaart is gedetecteerd

en: CompactFlash Card
nl: CompactFlash-kaart

en: Compatibility Mode
nl: Compatibiliteitsmodus

en: Compression
nl: Comprimering

en: Compression Setting
nl: Compressie-instelling

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration for your FUJI camera
nl: Configuratie voor uw FUJI-camera

en: Connected to camera
nl: Verbonden met de camera

en: Continuous
nl: Continu

en: Continuous Low Speed
nl: Continu, lage snelheid

en: Continuous Shooting
nl: Continue opnamemodus

en: Continuous Shooting Speed High
nl: Continue opnamemodus, hoge snelheid

en: Continuous Shooting Speed Slow
nl: Continue opnamemodus, lage snelheid

en: Continuous Speed High
nl: Continu, hoge snelheid

en: Continuous high speed
nl: Continu, hoge snelheid

en: Continuous low speed
nl: Continu, lage snelheid

en: Continuous silent
nl: Continu, stil

en: Copy object
nl: Object kopiëren

en: Copyright (max. 20 characters)
nl: Copyright (max 20 tekens)

en: Copyright Info
nl: Copyrightinfo

en: Copyright Information
nl: Copyright-informatie

en: Corrupted data
nl: Beschadigde gegevens

en: Could not allocate %i byte(s) for downloading the picture.
nl: Kan geen %i bytes reserveren voor het downloaden van de afbeelding.

en: Could not allocate %i byte(s) for downloading the thumbnail.
nl: Kan geen %i bytes reserveren voor het downloaden van de miniatuur.

en: Could not apply USB settings
nl: Kan de USB-instellingen niet doorvoeren

en: Could not change ISO speed
nl: Kan de ISO-snelheid niet wijzigen

en: Could not change aperture
nl: Kan het diafragma niet wijzigen

en: Could not change beep mode
nl: Kan de piepmodus niet wijzigen

en: Could not change exposure compensation
nl: Kan de belichtingscompensatie niet wijzigen

en: Could not change flash mode
nl: Kan de flitsmodus niet wijzigen

en: Could not change focus mode
nl: Kan de focusmodus niet wijzigen

en: Could not change image format
nl: Kan de beeldindeling niet wijzigen

en: Could not change shooting mode
nl: Kan de opnamemodus niet wijzigen

en: Could not change shutter speed
nl: Kan de sluitertijd niet wijzigen

en: Could not change time of file '%s' in '%s' (%s).
nl: Kan de tijd van het bestand '%s' in '%s' niet wijzigen (%s).

en: Could not change zoom level
nl: Kan het zoomniveau niet wijzigen

en: Could not contact camera.
nl: Kan geen contact maken met de camera.

en: Could not create \DCIM directory.
nl: Kan de \DCIM-map niet aanmaken.

en: Could not create destination directory.
nl: Kan geen bestemmingsmap aanmaken.

en: Could not create directory %s.
nl: Kan map %s niet aanmaken.

en: Could not create directory.
nl: Kan de map niet aanmaken.

en: Could not delete file '%s' in folder '%s' (error code %i: %s).
nl: Kan bestand '%s' in map '%s' niet verwijderen (foutcode %i: %s).

en: Could not delete file.
nl: Kan het bestand niet verwijderen.

en: Could not detect any camera
nl: Kan geen camera detecteren

en: Could not detect any camera at port %s
nl: Kan geen camera detecteren op poort %s

en: Could not establish initial contact with camera
nl: Kan geen eerste contact met camera maken

en: Could not extract JPEG thumbnail from data: Data is not JFIF
nl: Kan het JPEG-miniatuurvoorbeeld niet uit de data extraheren: data is geen JFIF

en: Could not extract JPEG thumbnail from data: No beginning/end
nl: Kan het JPEG-miniatuurvoorbeeld niet uit de data extraheren: geen begin/einde

en: Could not find file '%s'.
nl: Kan het bestand '%s' niet vinden.

en: Could not find localization data at '%s'
nl: Kan de lokalisatiegegevens niet vinden in '%s'

en: Could not get disk info: %s
nl: Kan de schijfinformatie niet vinden: %s

en: Could not get disk name: %s
nl: Kan de schijfnaam niet vinden: %s

en: Could not get flash drive letter
nl: Kan de flash-schijfletter niet vinden

en: Could not get information about '%s' (%s).
nl: Kan geen informatie over '%s' krijgen (%s).

en: Could not get information about '%s' in '%s' (%s).
nl: Kan geen informatie over '%s' in '%s' krijgen (%s).

en: Could not get register %i. Please contact %s.
nl: Kan register %i niet ophalen.  Neem contact op met %s.

en: Could not get string register %i. Please contact %s.
nl: Kan stringregister %i niet ophalen.  Neem contact op met %s.

en: Could not initialize upload (camera responded with 0x%02x).
nl: Kan de upload niet starten (de camera antwoordde met 0x%02x).

en: Could not load required camera driver '%s' (%s).
nl: Kan het vereiste stuurprogramma '%s' (%s) niet laden.

en: Could not open '%s'.
nl: Kan '%s' niet openen.

en: Could not remove directory %s.
nl: Kan map %s niet verwijderen.

en: Could not remove directory.
nl: Kan de map niet verwijderen.

en: Could not reset camera.
nl: Kan de camera niet resetten.

en: Could not set speed to %i (camera responded with %i).
nl: Kan de snelheid niet op %i zetten (de camera antwoordde met %i).

en: Could not transmit packet (error code %i). Please contact %s.
nl: Kan het pakket niet overbrengen (foutcode %i).  Neem contact op met %s.

en: Could not transmit packet even after several retries.
nl: Kan het pakket, zelfs na meerdere pogingen, niet overbrengen.

en: Could not upload, no free folder name available!
    999CANON folder name exists and has an AUT_9999.JPG picture in it.
nl: Kan niet uploaden, geen vrije mapnaam beschikbaar!
    Mapnaam 999CANON bestaat al en bevat een afbeelding AUT_9999.JPG.

en: Couldn't read from file "%s"
nl: Kan niet uit bestand "%s" lezen

en: Create Wifi profile
nl: Wifi-profiel aanmaken

en: Creation date: %s, Last usage date: %s
nl: Aanmaakdatum: %s, laatst gebruikt: %s

en: Creative
nl: Creatief

en: Creative PC-CAM 300
     Authors: Till Adam
    <till@adam-lilienthal.de>
    and: Miah Gregory
     <mace@darksilence.net>
nl: Creative PC-CAM 300
    Auteurs: Till Adam <till@adam-lilienthal.de>
    en Miah Gregory <mace@darksilence.net>

en: Creative PC-CAM600
    Author: Peter Kajberg <pbk@odense.kollegienet.dk>
nl: Creative PC-CAM600-stuurprogramma
    Auteur: Peter Kajberg <pbk@odense.kollegienet.dk>

en: Current Mode: Camera Mode
nl: Huidige modus: Cameramodus

en: Current Mode: Playback Mode
nl: Huidige modus: Weergavemodus

en: Current camera time:  %04d-%02d-%02d  %02d:%02d
    Free card memory: %d
    Images on card: %d
    Free space (Images): %d
    Battery level: %d %%.
nl: Huidige cameratijd:  %04d-%02d-%02d  %02d:%02d
    Vrij geheugen op de kaart: %d
    Afbeeldingen op de kaart: %d
    Nog ruimte voor %d afbeeldingen
    Accuniveau: %d%%.

en: Currently, PTP is only implemented for USB and PTP/IP cameras currently, port type %x
nl: Momenteel is PTP alleen voor USB- en PTP/IP-camera's geïmplementeerd, met poorttype %x

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Whitebalance PC-1
nl: Aangepaste witbalans PC-1

en: Custom Whitebalance PC-2
nl: Aangepaste witbalans PC-2

en: Custom Whitebalance PC-3
nl: Aangepaste witbalans PC-3

en: Customise Command Dials
nl: Commandokiezer aanpassen

en: DD/MM/YYYY
nl: DD-MM-JJJJ

en: DPOF Version
nl: DPOF-versie

en: Dark on light
nl: Donker op licht

en: Data has been corrupted.
nl: Gegevens zijn beschadigd.

en: Date & Time
nl: Datum en tijd

en: Date Format
nl: Datumopmaak

en: Date Time Stamp Format
nl: Opmaak van datum-/tijdweergave

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Date and time (GMT)
nl: Datum en tijd (GMT)

en: Date display
nl: Datumweergave

en: Date: %i/%02i/%02i %02i:%02i:%02i
    Pictures taken: %i
    Free pictures: %i
    Software version: %s
    Baudrate: %s
    Memory: %i megabytes
    Camera mode: %s
    Image quality: %s
    Flash setting: %s
    Information: %s
    Timer: %s
    LCD: %s
    Auto power off: %i minutes
    Power source: %s
nl: Datum: %i/%02i/%02i %02i:%02i:%02i
    Aantal genomen afbeeldingen: %i
    Aantal resterende afbeeldingen: %i
    Softwareversie: %s
    Transmissiesneleid: %s
    Geheugen: %i megabytes
    Cameramodus: %s
    Beeldkwaliteit: %s
    Flitsinstelling: %s
    Informatie: %s
    Timer: %s
    LCD: %s
    Auto-uitschakeling: %i minuten
    Voedingsbron: %s

en: Date: %s
nl: Datum: %s

en: Day/Month/Year
nl: dag/maand/jaar

en: Daylight
nl: Daglicht

en: Daylight White Balance Bias
nl: Witbalans: daglicht

en: Deep
nl: Diepte

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Default sierra driver:
    
        This is the default sierra driver, it
        should be capable of supporting the download
        and browsing of pictures on your camera.
    
        Camera configuration (or preferences)
        settings are based on the Olympus 3040,
        and are likely incomplete. If you verify
        that the configuration settings are
        complete for your camera, or can contribute
        code to support complete configuration,
        please contact the developer mailing list.
nl: Standaard sierra-stuurprogramma:
    
        Dit stuurprogramma zou in staat moeten zijn om
        afbeeldingen op camera te bekijken en te downloaden.
    
        De camerainstellingen of -voorkeuren zijn gebaseerd op
        de Olympus 3040, en zijn waarschijnlijk onvolledig.
        Als u merkt dat instellingen voor uw camera volledig
        zijn, of code kunt leveren voor de ondersteuning
        van een volledige configuratie, neem dan contact op
        met de mailinglijst voor ontwikkelaars.

en: Delayed Remote
nl: Vertraagd, op afstand

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete object
nl: Object verwijderen

en: Deleting image %s.
nl: Verwijderen van beeld %s.

en: Detected a "%s" aka "%s"
nl: Een "%s" is gedetecteerd, ook bekend als "%s"

en: Detected a '%s'.
nl: Een '%s' is gedetecteerd.

en: Development Parameters 1
nl: Ontwikkelingsparameters 1

en: Development Parameters 2
nl: Ontwikkelingsparameters 2

en: Development Parameters 3
nl: Ontwikkelingsparameters 3

en: Device Certificate
nl: Toestelcertificaat

en: Device Icon
nl: Toestelpictogram

en: Device Version
nl: Toestelversie

en: Digital Camera Layout (DCIM)
nl: layout van digitale camera (DCIM)

en: Digital Zoom
nl: Digitale zoom

en: Digital Zoom Magnification
nl: Digitale zoomvergroting

en: Digital macro
nl: Digitale macro

en: Digital zoom
nl: Digitale zoom

en: Dimera 3500 ver. %s %d/%d %d:%d.
    %d pictures used of approximately %d (high res) or %d (low res).
    Camera features: %s, %s, %s, %s.
    Flash is %s, is %s and is %s.
    Resolution is set to %s.
    Camera is %s powered %s.
nl: Dimera 3500  versie %s  %d/%d %d:%d
    %d afbeeldingen gebruikt van ongeveer %d (hoge res.) of %d (lage res.)
    Camerafuncties: %s, %s, %s, %s.
    Flits is %s, is %s en is %s.
    Resolutie is gezet op %s.
    Camera is %s-gevoed %s.

en: Direct Print
nl: Direct printen

en: Directory Browse Mode - written by Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>.
nl: Maplijstmodus -- geschreven door Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>.

en: Directory exists
nl: Map bestaat al

en: Directory not found
nl: Map niet gevonden

en: Disconnecting camera.
nl: Verbreken van verbinding met camera.

en: Display
nl: Weergave

en: Display Formats:
nl: Weergave-indelingen:

en: Distant View
nl: Veraf

en: Do not display TV menu
nl: Geen TV-menu tonen

en: Don't know how to handle camera->port->type value %i aka 0x%x in %s line %i.
nl: Kan het poorttype %i (alias 0x%x) in %s regel %i niet behandelen.

en: Download program for GrandTek 98x based cameras. Originally written by Chris Byrne <adapt@ihug.co.nz>, and adapted for gphoto2 by Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.Protocol enhancements and postprocessing for Jenoptik JD350e by Michael Trawny <trawny99@users.sourceforge.net>. Bugfixes by Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>.
nl: Downloadprogramma voor op GrandTek 98x gebaseerde camera's.  Oorspronkelijk geschreven door Chris Byrne <adapt@ihug.co.nz>, en aangepast voor gphoto2 door Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.  Verbetering van protocol en nabewerking voor de Jenoptik JD350e door Michael Trawny <trawny99@users.sourceforge.net>.  Correcties door Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>.

en: Download program for Polaroid DC700 camera. Originally written by Ryan Lantzer <rlantzer@umr.edu> for gphoto-4.x. Adapted for gphoto2 by Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.
nl: Downloadprogramma voor Polaroid DC700-camera.  Oorspronkelijk geschreven door Ryan Lantzer <rlantzer@umr.edu> voor gphoto-4.x.  Aangepast voor gphoto2 door Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.

en: Download program for several Polaroid cameras. Originally written by Peter Desnoyers <pjd@fred.cambridge.ma.us>, and adapted for gphoto2 by Nathan Stenzel <nathanstenzel@users.sourceforge.net> and Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.
    Polaroid 640SE testing was done by Michael Golden <naugrim@juno.com>.
nl: Downloadprogramma voor verscheidene Polaroidcamera's.  Oorspronkelijk geschreven door Peter Desnoyers <pjd@fred.cambridge.ma.us>, aangepast voor gphoto2 door Nathan Stenzel <nathanstenzel@users.sourceforge.net> en Lutz Mueller <lutz@users.sf.net>.  Polaroid 640SE-tests werden uitgevoerd door Michael Golden <naugrim@juno.com>.

en: Downloading %s.
nl: Downloaden van %s.

en: Downloading %s...
nl: Downloaden van %s...

en: Downloading '%s'...
nl: Downloaden van %s...

en: Downloading EXIF data...
nl: Downloaden van EXIF-gegevens...

en: Downloading audio...
nl: Downloaden van geluid...

en: Downloading data...
nl: Downloaden van data...

en: Downloading file...
nl: Downloaden van bestand...

en: Downloading image %s.
nl: Downloaden van beeld %s.

en: Downloading image...
nl: Downloaden van beeld...

en: Downloading movie...
nl: Downloaden van film...

en: Downloading thumbnail...
nl: Downloaden van miniatuurvoorbeeld...

en: Downloading...
nl: Bezig met downloaden...

en: Drive Mode
nl: Drivemodus

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: Driver Settings
nl: Stuurprogramma-instellingen

en: Dual Iris
nl: Dual-iris

en: Dusk
nl: Schemering

en: Dusk/Dawn
nl: Schemering

en: Dynamic AF Area
nl: Dynamische AF-zone

en: Dynamic-area AF
nl: Dynamische-zone AF

en: Dynamic-area AF with closest subject priority
nl: Dynamische-zone AF met prioriteit voor dichtstbijzijnd onderwerp

en: EEPROM checksum error.
nl: EEPROM-controlesomfout.

en: ERROR: %d is too big
nl: FOUT: %d is te groot

en: ERROR: a fatal error condition was detected, can't continue
nl: FOUT: een fatale fouttoestand werd gevonden, kan niet verdergaan

en: ERROR: message format error.
nl: FOUT: onjuiste berichtopmaak.

en: ERROR: message overrun
nl: FOUT: berichtoverloop

en: ERROR: out of sequence.
nl: FOUT: niet op volgorde.

en: ERROR: unexpected message
nl: FOUT: onverwacht bericht

en: ERROR: unexpected message2.
nl: FOUT: onverwacht bericht (2).

en: ERROR: unexpected packet type.
nl: FOUT: onverwacht pakkettype.

en: Economy
nl: Economisch

en: Effect Mode
nl: Effectmodus

en: Effects
nl: Effecten

en: Emergency
nl: Dringend

en: Empty
nl: Leeg

en: Enable Copyright
nl: Copyright inschakelen

en: Enable Image Comment
nl: Beeldcommentaar inschakelen

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Encryption key (hex)
nl: Encryptiesleutel (hex)

en: End Edit Object
nl: Einde van bewerkingsobject

en: English
nl: Engels

en: Enhanced
nl: Verhoogd

en: Error
nl: Fout

en: Error capturing image
nl: Fout bij de beeldopname

en: Error changing speed
nl: Fout bij wijzigen van snelheid

en: Error changing speed.
nl: Fout bij wijzigen van snelheid.

en: Error deleting associated thumbnail file
nl: Fout bij verwijderen van bijbehorende miniatuurvoorbeeldbestand

en: Error deleting file
nl: Fout bij verwijderen van bestand

en: Error waiting ACK during initialization
nl: Fout bij wachten op ACK tijdens initialisatie

en: Error waiting for ACK during initialization, retrying
nl: Fout bij wachten op ACK tijdens initialisatie -- nieuwe poging

en: Evaluative
nl: Evaluatief

en: Evaluative Metering
nl: Evaluerende meting

en: Everywhere
nl: Overal

en: Execute predefined command
    with parameter values.
nl: Voer een vooraf bepaald commando uit
    met parameterwaarden.

en: Expected %i bytes, got %i. Please report this error to %s.
nl: Verwachtte %i bytes, ontving %i.  Rapporteer deze fout aan %s.

en: Expected %i, got %i. Please report this error to %s.
nl: Verwachtte %i, ontving %i.  Rapporteer deze fout aan %s.

en: Expected 32 bytes, got %i. Please contact %s.
nl: Verwachtte 32 bytes, ontving %i.  Neem contact op met %s.

en: Exposure
nl: Belichting

en: Exposure Aperture Lock
nl: Diafragma belichtingsvergrendeling

en: Exposure Bias Compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: Exposure Compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: Exposure Compensation (EV)
nl: Belichtingscompensatie (EV)

en: Exposure Delay Mode
nl: Belichtingsuitstellingsmodus

en: Exposure ISO Step
nl: ISO-belichtingsstap

en: Exposure Index (film speed ISO)
nl: Belichtingsindex (volgens ISO)

en: Exposure Lock
nl: Belichtingsvergrendeling

en: Exposure Meter
nl: Belichtingsmeter

en: Exposure Metering
nl: Belichtingsmeting

en: Exposure Metering Mode
nl: Meetmethode belichting

en: Exposure Program
nl: Belichtingsprogramma

en: Exposure Program Mode
nl: Belichtingsprogrammamodus

en: Exposure Step
nl: Belichtingsstap

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Exposure compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: Exposure compensation changed
nl: Belichtingscompensatie is gewijzigd

en: Exposure compensation: %d
nl: Belichtingscompensatie: %d

en: Exposure compensation: %s
nl: Belichtingscompensatie: %s

en: Exposure delay mode
nl: Belichtingsuitstellingsmodus

en: Exposure level on preview
nl: Belichtingsniveau bij de voorbeeldweergave

en: External Flash
nl: Externe flits

en: External Flash Attached
nl: Externe flits aangesloten

en: External Flash Compensation
nl: Externe flitscompensatie

en: External Flash Mode
nl: Externe flitsmodus

en: External Flash Sort
nl: Externe flitssoort

en: External Flash Status
nl: Externe flitsstatus

en: External sync
nl: Externe sync

en: Extra high
nl: Extra hoog

en: F-Number
nl: F-nummer

en: FATAL ERROR: initial CRC value for length %d unknown
nl: FATALE FOUT: initiële CRC-waarde voor lengte %d is onbekend

en: FLASH:
     Files: %d
nl: FLASH:
     Bestanden: %d

en: Factory Default
nl: Fabrieksinstellingen

en: Faithful
nl: Getrouw

en: Far %d
nl: Veraf %d

en: Far 1
nl: Veraf 1

en: Far 2
nl: Veraf 2

en: Far 3
nl: Veraf 3

en: Far scene
nl: Grote afstand

en: Fast Filesystem
nl: Snel bestandssysteem

en: Fast shutter
nl: Korte sluitertijd

en: File
nl: Bestand

en: File '%s' could not be found in folder '%s'.
nl: Bestand '%s' kan niet worden gevonden in map '%s'.

en: File '%s/%s' does not exist.
nl: Bestand '%s/%s' bestaat niet.

en: File Deletion,
nl: bestandsverwijdering,

en: File Number Sequencing
nl: Opeenvolging bestandsnummers

en: File Upload
nl: bestand uploaden

en: File compression
nl: Bestandscompressie

en: File exists
nl: Bestand bestaat al

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File protected.
nl: Bestand is beveiligd.

en: File resolution
nl: Bestandsresolutie

en: File size is %ld bytes. The size of the largest file possible to upload is: %i bytes.
nl: Bestandsgrootte is %ld bytes.  De maximale bestandsgrootte die geüpload kan worden is %i bytes.

en: File type
nl: Bestandstype

en: File upload failed.
nl: Uploaden van bestand is mislukt.

en: File was too big. You may have to turn your camera off and back on before uploading more files.
nl: Het bestand was te groot. Het kan nodig zijn om uw camera uit en weer aan te zetten alvorens meer bestanden te uploaden.

en: Filetype: FlashPix (
nl: Bestandstype: FlashPix (

en: Filetype: JPEG (
nl: Bestandstype: JPEG (

en: Fill flash
nl: Invulflits

en: Fine
nl: Fijn

en: Fireworks
nl: Vuurwerk

en: Firmware Revision: %8s
nl: Firmware-revisie: %8s

en: Firmware Revision: %8s
    Pictures:     %i
    Memory Total: %ikB
    Memory Free:  %ikB
nl: Firmware-revisie: %8s
    Afbeeldingen:  %i
    Totaal geheugen: %i kB
    Vrij geheugen:   %i kB

en: Firmware Revision: %d.%d
nl: Firmware-revisie: %d.%d

en: Firmware Version
nl: Firmware-versie

en: Firmware version: %d.%02d
nl: Firmware versie: %d.%02d

en: Fisheye
nl: Visoog

en: Fixed
nl: Vast ingesteld

en: Flash
nl: Flits

en: Flash Charged
nl: Flits opgeladen

en: Flash Compensation
nl: Flitscompensatie

en: Flash Exposure Compensation
nl: Flitsbelichtingscompensatie

en: Flash Level Lock
nl: Flitsniveauvergrendeling

en: Flash Lock
nl: Flitsvergrendeling

en: Flash Mode
nl: Flitsmodus

en: Flash Off
nl: Flits uit

en: Flash Open
nl: Flits open

en: Flash Setting
nl: Flitsinstelling

en: Flash Settings
nl: Flitsinstellingen

en: Flash Shutter Speed
nl: Flitssluitertijd

en: Flash Sign
nl: Flitssignaal

en: Flash Sync. Speed
nl: Flitssynchronisatiesnelheid

en: Flash White Balance Bias
nl: Witbalans: flits

en: Flash auto
nl: Flits auto

en: Flash mode changed
nl: Flitsmodus is gewijzigd

en: Flash mode: auto,
nl: Flitsmodus: auto,

en: Flash mode: force,
nl: Flitsmodus: altijd,

en: Flash mode: off
nl: Flitsmodus: uit

en: Flash off
nl: Flits uit

en: Flash on
nl: Flits aan

en: Flash only
nl: Alleen flits

en: Flash/aperture
nl: Flits/diafragma

en: Flash/speed
nl: Flits/snelheid

en: Flash/speed/aperture
nl: Flits/snelheid/diafragma

en: FlashLight : Auto
nl: Flits: Auto

en: FlashLight : Auto (RedEye Reduction)
nl: Flits: Auto (rodeogenreductie)

en: FlashLight : Off
nl: Flits: Uit

en: FlashLight : On
nl: Flits: Aan

en: FlashLight : On (RedEye Reduction)
nl: Flits: Aan (rodeogenreductie)

en: FlashLight : undefined
nl: Flits: ongedefinieerd

en: Flexible Program
nl: Flexibel programma

en: Flicker Reduction
nl: Flikkerreductie

en: Flourescent Type
nl: Soort TL-licht

en: Fluorescent
nl: TL-lamp

en: Fluorescent H
nl: TL-licht H

en: Fluorescent Lamp 1
nl: TL-lamp 1

en: Fluorescent Lamp 2
nl: TL-lamp 2

en: Fluorescent Lamp 3
nl: TL-lamp 3

en: Fluorescent Lamp 4
nl: TL-lamp 4

en: Fluorescent Lamp 5
nl: TL-lamp 5

en: Fluorescent White Balance Bias
nl: Witbalans: TL-licht

en: Fluorescent-1-home-6700K
nl: TL-licht-1-huis-6700K

en: Fluorescent-2-desk-5000K
nl: TL-licht-2-bureau-5000K

en: Fluorescent-3-office-4200K
nl: TL-licht-3-kantoor-4200K

en: Fluorescent: Cold White
nl: TL-lamp: koudwit

en: Fluorescent: Day White
nl: TL-lamp: dagwit

en: Fluorescent: Daylight
nl: TL-lamp: daglicht

en: Fluorescent: Warm White
nl: TL-lamp: warmwit

en: Focal Length
nl: Focuslengte

en: Focal Length Maximum
nl: Maximale focuslengte

en: Focal Length Minimum
nl: Minimale focuslengte

en: Focal Length Tele
nl: Focuslengte tele

en: Focal Length Wide
nl: Focuslengte breed

en: Focus Area Wrap
nl: Focuszoneoverloop

en: Focus Areas
nl: Focuszones

en: Focus Distance
nl: Focusafstand

en: Focus Lock
nl: Focusvergrendeling

en: Focus Metering Mode
nl: Focusmetingmodus

en: Focus Mode
nl: Focusmodus

en: Focus Mode 2
nl: Focusmodus 2

en: Focus mode changed
nl: Focusmodus is gewijzigd

en: Focus position
nl: Focuspositie

en: Focusing Point
nl: Focuspunt

en: Focusing Point on Center Only, Auto
nl: Focuspunt alleen in midden, automatisch

en: Focusing Point on Center Only, Manual
nl: Focuspunt alleen in midden, handmatig

en: Focusing error.
nl: Fout tijdens het focussen.

en: Folder '%s' only contains %i files, but you requested a file with number %i.
nl: Map '%s' bevat slechts %i bestanden, maar u vroeg om een bestand met nummer %i.

en: Foliage
nl: Gebladerte

en: Food
nl: Eten

en: For cameras with S&Q Technologies chip.
    Should work with gtkam. Photos will be saved in PPM format.
    
    All known S&Q cameras have two resolution settings. What
    those are, will depend on your particular camera.
    A few of these cameras allow deletion of all photos. Most do not.
    Uploading of data to the camera is not supported.
    The photo compression mode found on many of the S&Q
    cameras is supported, to some extent.
    If present on the camera, video clips are seen as subfolders.
    Gtkam will download these separately. When clips are present
    on the camera, there is a little triangle before the name of
    the camera. If no folders are listed, click on the little 
    triangle to make them appear. Click on a folder to enter it
    and see the frames in it, or to download them. The frames will
    be downloaded as separate photos, with special names which
    specify from which clip they came. Thus, you may freely 
    choose to save clip frames in separate directories. or not.
nl: Voor camera's met een chip van S&Q Technologies.
    Zou moeten werken met gtkam.  Foto's worden opgeslagen als PPM.
    
    Alle bekende S&Q-camera's hebben twee resolutie-instellingen.
    Welke deze zijn hangt af van uw specifieke camera.
    Enkele van deze camera's staan het verwijderen van alle foto's toe.
    De meeste doen dit niet.  Uploaden van data naar de camera wordt niet
    ondersteund.  De fotocomprimeringsmodus, aanwezig op vele S&Q-
    camera's, wordt in enige mate ondersteund.
    Indien op de camera aanwezig, worden videoclips als submappen gezien.
    Gtkam zal deze apart downloaden.  Als er clips op de camera aanwezig
    zijn, staat er een driehoekje voor de cameranaam.  Als er geen mappen
    getoond worden, klik dan op het driehoekje om ze te laten verschijnen.
    Klik op een map om de frames erin te bekijken of deze te downloaden.
    De frames zullen als aparte foto's gedownload worden, met speciale namen
    die aangeven van welke clip ze kwamen.  U kunt dus vrij kiezen om de
    frames al dan niet in afzonderlijke mappen op te slaan.

en: Force
nl: Altijd

en: Force Flash
nl: Altijd flitsen

en: Format card and set album name.
nl: Formatteer kaart en zet albumnaam.

en: Format compact flash
nl: Formatteer compactflash-kaart

en: Format storage
nl: Opslag formatteren

en: Frames Left: %i
nl: Resterende frames: %i

en: Frames Taken     : %4d
nl: Opgenomen beelden     : %4d

en: Frames Taken: %i
nl: Opgenomen frames: %i

en: French
nl: Frans

en: Friendly Device Name
nl: Gewone toestelnaam

en: Front-curtain sync
nl: Voorgronddoeksync

en: Full
nl: Vol

en: Full Image
nl: Volledig beeld

en: Full Manual
nl: Volledig handmatig

en: Function Button 2
nl: Functieknop 2

en: Functional Mode
nl: Functionele modus

en: Functional Mode: 0x%04x
nl: Functionele modus: 0x%04x

en: General
nl: Algemeen

en: Generic Flat
nl: gewoon vlak

en: Generic Hierarchical
nl: gewoon hiërarchish

en: German
nl: Duits

en: Get Next Data Block
nl: Volgende gegevensblok ophalen

en: Get Partial Object (64bit Offset)
nl: Gedeeltelijk object ophalen (64-bits offset)

en: Get number of objects
nl: Aantal objecten ophalen

en: Get object
nl: Object ophalen

en: Get object handles
nl: Objecthandvatten ophalen

en: Get object info
nl: Objectinfo ophalen

en: Get object references
nl: Objectreferenties ophalen

en: Get partial object
nl: Gedeeltelijk object ophalen

en: Get storage IDs
nl: Opslag-ID's ophalen

en: Get storage info
nl: Opslaginfo ophalen

en: Get thumbnail
nl: Miniatuur ophalen

en: Getting configuration...
nl: Ophalen van instellingen...

en: Getting data...
nl: Ophalen van data...

en: Getting file list...
nl: Ophalen van bestandenlijst...

en: Getting file...
nl: Ophalen van bestand...

en: Getting information on %i files...
nl: Ophalen van informatie over %i bestanden...

en: Getting thumbnail...
nl: Ophalen van miniatuur...

en: Got unexpected result 0x%x. Please contact %s.
nl: Kreeg onverwacht resultaat 0x%x.  Neem contact op met %s.

en: Gray scale
nl: Grijswaarden

en: Grayscale
nl: Grijswaarden

en: Green
nl: Groen

en: Group Dynamic
nl: Groepsdynamisch

en: HDR Mode
nl: HDR-modus

en: Hardware Error
nl: Hardwarefout

en: Hi 1
nl: Hoog 1

en: Hi 2
nl: Hoog 2

en: High
nl: Hoog

en: High (1152 x 872)
nl: Hoog (1152 x 872)

en: High (good quality)
nl: Hoog (goede kwaliteit)

en: High 2
nl: Hoog 2

en: High ISO Noise Reduction
nl: Hoge ISO-ruisonderdrukking

en: High ISO noise reduction
nl: Hoge ISO-ruisonderdrukking

en: High control
nl: Hoog contrast

en: High sensitivity
nl: Hoge gevoeligheid

en: High-Speed Shutter
nl: Korte sluitertijd

en: Highlight active focus point
nl: Actieve focuspunt aangeven

en: Host Mode:		%s
    Exposure Correction:	%s
    Exposure Data:		%d
    Date Valid:		%s
    Date:			%d/%02d/%02d %02d:%02d:%02d
    Self Timer Set:		%s
    Quality Setting:	%s
    Play/Record Mode:	%s
    Card ID Valid:		%s
    Card ID:		%d
    Flash Mode:
nl: Host-modus:		%s
    Belichtingscorrectie:	%s
    Belichtingsdata:		%d
    Datum geldig:		%s
    Datum:			%d/%02d/%02d %02d:%02d:%02d
    Zelfontspanner gezet:		%s
    Kwaliteitsinstelling:	%s
    Weergave/Opname Modus:	%s
    Kaart-ID geldig:		%s
    Kaart-ID:		%d
    Flitsmodus:

en: Host power save (seconds)
nl: PC-stroomspaarmodus (seconden)

en: How long will it take until the camera powers off when connected to the computer?
nl: Hoe lang het duurt voor de camera zichzelf uitschakelt als deze met de computer verbonden is.

en: How long will it take until the camera powers off when not connected to the computer?
nl: Hoe lang het duurt voor de camera zichzelf uitschakelt als deze niet met de computer verbonden is.

en: How long will it take until the camera powers off?
nl: Na hoeveel tijd moet de camera zichzelf uitschakelen?

en: Hue Adjustment
nl: Tintaanpassing

en: I/O in progress
nl: Camera is bezig

en: IP address (empty for DHCP)
nl: IP-adres (leeg bij DHCP)

en: ISO Speed
nl: ISO-snelheid

en: ISO speed changed
nl: ISO-snelheid is gewijzigd

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Idle
nl: Niet bezig

en: Illegal parameter.
nl: Ongeldige parameter.

en: Image
nl: Beeld

en: Image %s is delete protected.
nl: Beeld %s is tegen verwijderen beschermd.

en: Image & Sound
nl: Beeld & geluid

en: Image Adjustment
nl: Beeldaanpassing

en: Image Comment
nl: Beeldcommentaar

en: Image Comment Enable
nl: Beeldcommentaar-inschakeling

en: Image Comment String
nl: Beeldcommentaartekst

en: Image Format
nl: Beeldindeling

en: Image Format CF
nl: Beeldindeling CF

en: Image Format SD
nl: Beeldindeling SD

en: Image Mode
nl: Beeldmodus

en: Image Quality
nl: Beeldkwaliteit

en: Image Review
nl: Beeldoverzicht

en: Image Rotation
nl: Beeldrotatie

en: Image Rotation Flag
nl: Beeldrotatievlag

en: Image Settings
nl: Beeldinstellingen

en: Image Size
nl: Beeldgrootte

en: Image Stabilization
nl: Beeldstabilisatie

en: Image format changed
nl: Beeldindeling is gewijzigd

en: Image height: %d
nl: Beeldhoogte: %d

en: Image number not valid.
nl: Nummer van beeld is niet geldig.

en: Image protected.
nl: Beeld is beveiligd.

en: Image size: %d
nl: Beeldgrootte: %d

en: Image type %d is not supported by this camera !
nl: Beeldtype %d wordt door deze camera niet ondersteund!

en: Image type %d not supported
nl: Beeldtype %d wordt niet ondersteund

en: Image type is not supported
nl: Beeldtype wordt niet ondersteund

en: Image width: %d
nl: Beeldbreedte: %d

en: Immediate
nl: Direct

en: In use
nl: In gebruik

en: Incandescent
nl: Gloeilamp

en: Indoor
nl: Binnenshuis

en: Infinity
nl: Oneindig

en: Infinity/Fish-eye
nl: Oneindig/visoog

en: Information
nl: Informatie

en: Information on STV0680-based camera:
nl: Informatie over op STV0680-gebaseerde camera:

en: Information regarding cameras with ID 0x2770:0x9153.
    
    We do not recommend the use of a GUI program to access
    this camera, unless you are just having fun or trying to
    see if you can blow a fuse.
    For production use, try
    gphoto2 -P
    from the command line.
    Note: it is not possible to download video clips.
nl: Informatie over camera's met ID 0x2770:0x9153.
    
    Het wordt afgeraden een GUI-programma te gebruiken voor toegang tot
    deze camera, tenzij u voor de lol bezig bent of de camera wilt opblazen.
    
    Gebruik 'gphoto2 -P' vanaf de opdrachtregel om uw foto's te downloaden.
    Opmerking: het is niet mogelijk om videoclips te downloaden.

en: Initial camera response '%c' unrecognized
nl: Eerste antwoord van camera '%c' is onbegrijpelijk

en: Initializing Camera
nl: Initialisatie van camera

en: Initiate capture
nl: Opname starten

en: Initiate open capture
nl: Open opname starten

en: Internal RAM
nl: Interne RAM

en: Internal error #1 in get_file_func() (%s line %i)
nl: **Interne fout** #1 in get_file_func() (%s line %i)

en: Internal error (1).
nl: **Interne fout** (1).

en: Internal error (2).
nl: **Interne fout** (2).

en: Internal error looking for camlibs. (path names too long?)
nl: **Interne fout** bij zoeken naar 'camlibs' -- padnamen te lang?

en: Internal memory: %d MB total, %d MB free.
nl: Intern geheugen: %d MB totaal, %d MB vrij.

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Invalid ISO speed setting
nl: Ongeldige ISO-snelheid

en: Invalid Status
nl: Ongeldige toestand

en: Invalid Value ( %d )
nl: Ongeldige waarde ( %d )

en: Invalid aperture setting
nl: Ongeldige diafragma-instelling

en: Invalid beep mode setting
nl: Ongeldige piepmodus

en: Invalid capture size class setting
nl: Ongeldige afmetingsklasse van opname

en: Invalid exposure compensation setting
nl: Ongeldige belichtingscompensatie

en: Invalid flash mode setting
nl: Ongeldige flitsmodus

en: Invalid focus mode setting
nl: Ongeldige focusmodus

en: Invalid image format setting
nl: Ongeldige beeldindeling

en: Invalid shooting mode setting
nl: Ongeldige opnamemodus

en: Invalid shutter speed setting
nl: Ongeldige sluitertijd

en: Iris error.
nl: Irisfout.

en: Italian
nl: Italiaans

en: JD11
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Driver for the Jenoptik JD11 camera.
    Protocol reverse engineered using WINE and IDA.
nl: JD11
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Stuurprogramma voor de Jenoptik JD11-camera.
    Het protocol werd ontrafeld met behulp van WINE and IDA.

en: JD11 Configuration
nl: JD11-configuratie

en: JPEG Basic
nl: JPEG-basis

en: JPEG Compression Policy
nl: JPEG-compressiebeleid

en: JPEG Fine
nl: fijne JPEG

en: JPEG Norm
nl: JPEG Normaal

en: JPEG Normal
nl: normale JPEG

en: Japanese
nl: Japans

en: Keep filename on upload
nl: Bestandsnaam bij het uploaden behouden

en: Kids and pets
nl: Kinderen en dieren

en: Known problems:
    
    1. If the Kodak DC3200 does not receive a command at least every 10 seconds, it will time out, and will have to be re-initialized. If you notice the camera does not respond, simply re-select the camera. This will cause it to reinitialize.
nl: Bekende problemen:
    
    1. Als de Kodak DC3200 niet mintens om de 10 seconden een commando ontvangt, moet deze opnieuw geïnitialiseerd worden. Als de camera niet reageert, selecteer deze dan opnieuw.  Dit herinitialiseert de camera.

en: Known problems:
    
    If communications problems occur, reset the camera and restart the application.  The driver is not robust enough yet to recover from these situations, especially if a problem occurs and the camera is not properly shutdown at speeds faster than 9600.
nl: Bekende problemen:
    
    Als er communicatieproblemen optreden, reset dan de camera en herstart het programma.  Het stuurprogramma is nog niet robuust genoeg om met deze situaties om te gaan, in het bijzonder bij problemen waarbij de transmissiesnelheid boven 9600 lag en de camera niet behoorlijk afgesloten werd.

en: Kodak DC120 Camera Library
    Scott Fritzinger <scottf@gphoto.net>
    Camera Library for the Kodak DC120 camera.
    (by popular demand).
nl: Kodak DC120-camerabibliotheek
    Scott Fritzinger <scottf@gphoto.net>
    Camerabibliotheek voor de Kodak DC120-camera.
    (Vanwege de grote interesse.)

en: Kodak DC240 Camera Library
    Scott Fritzinger <scottf@gphoto.net> and Hubert Figuiere <hfiguiere@teaser.fr>
    Camera Library for the Kodak DC240, DC280, DC3400 and DC5000 cameras.
    Rewritten and updated for gPhoto2.
nl: Kodak DC240 Camerabibliotheek
    Scott Fritzinger <scottf@gphoto.net> and Hubert Figuiere <hfiguiere@teaser.fr>
    Camerabibliotheek voor de Kodak DC240, DC280, DC3400 and DC5000 camera's.
    Herschreven en geactualiseerd voor gPhoto2.

en: Kodak DC3200 Driver
    Donn Morrison <dmorriso@gulf.uvic.ca>
    
    Questions and comments appreciated.
nl: Kodak DC3200-stuurprogramma
    Donn Morrison <dmorriso@gulf.uvic.ca>
    
    Vragen en commentaren worden gewaardeerd.

en: Kodak EZ200 driver
    Bucas Jean-Francois <jfbucas@tuxfamily.org>
nl: Kodak EZ200-stuurprogramma
    Bucas Jean-Francois <jfbucas@tuxfamily.org>

en: Konica Configuration
nl: Konica-configuratie

en: Konica Q-M150 Library
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Aurelien Croc (AP2C) <programming@ap2c.com>
    http://www.ap2c.com
    Support for the french Konica Q-M150.
nl: Konica Q-M150-bibliotheek
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Aurelien Croc (AP2C) <programming@ap2c.com>
        http://www.ap2c.com
    Ondersteuning voor de Franse Konica Q-M150.

en: Konica library
    Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net>
    Support for all Konica and several HP cameras.
nl: Konica-bibliotheek
    Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net>
    Ondersteuning voor alle Konica en meerdere HP camera's.

en: Korean
nl: Koreaans

en: LCD Auto Off (in seconds)
nl: LCD auto-uit (in seconden)

en: LCD Auto Shut Off (seconds)
nl: LCD-zelfuitschakeling (seconden)

en: LCD Backlight
nl: LCD-achtergrondlicht

en: LCD Backlight and Info Display
nl: LCD-achtergrondlicht en infoweergave

en: LCD Brightness
nl: LCD-helderheid

en: LCD Illumination
nl: LCD-verlichting

en: LCD Mode
nl: LCD-modus

en: LCD Off Time
nl: LCD-uitschakelingstijd

en: LED Mode
nl: LED-modus

en: LG GSM generic driver
    Guillaume Bedot <littletux@zarb.org>
nl: Generisch LG GSM-stuurprogramma
    Guillaume Bedot <littletux@zarb.org>

en: Landscape
nl: Landschap

en: Language
nl: Taal

en: Largan driver
    Hubert Figuiere <hfiguiere@teaser.fr>
nl: Largan-stuurprogramma
    Hubert Figuiere <hfiguiere@teaser.fr>

en: Large
nl: Groot

en: Large Fine JPEG
nl: Grote, fijne JPEG

en: Large Normal JPEG
nl: Grote, normale JPEG

en: Left
nl: Links

en: Lens Focal Length (Non CPU)
nl: Focuslengte van lens (non-CPU)

en: Lens ID
nl: Lens-ID

en: Lens Maximum Aperture (Non CPU)
nl: Max. diafragma van lens (non-CPU)

en: Lens Mode
nl: Lensmodus

en: Lens Name
nl: Lensnaam

en: Lens Sort
nl: Lenssoort

en: Lens Type
nl: Lenstype

en: Lens direction does not match flash light
nl: Lensrichting komt niet overeen met flitslicht

en: Lens is not connected
nl: Lens is niet aangesloten

en: Light
nl: Licht

en: Light Meter
nl: Lichtmeter

en: Light on dark
nl: Licht op donker

en: Light too dark.
nl: Niet genoeg licht.

en: List Wifi profiles
nl: Wifi-profielen tonen

en: List all files
nl: Alle bestanden tonen

en: Listing files in '%s'...
nl: Inventariseren van bestanden in '%s'...

en: Listing folders in '%s'...
nl: Inventariseren van mappen in '%s'...

en: Lithium Ion
nl: Lithium-ion

en: Live View AF Area
nl: LiveView-AF-zone

en: Loading camera drivers from '%s'...
nl: Laden van camerastuurprogramma's uit '%s'...

en: Local
nl: Lokaal

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Localization data corrupt.
nl: Lokalisatiegegevens zijn beschadigd.

en: Localization data too long.
nl: Lokalisatiegegevens zijn te lang.

en: Localization file too long!
nl: Lokalisatiebestand is te lang!

en: Logitech Clicksmart 310 driver
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Logitech Clicksmart 310-stuurprogramma
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: Long Exp Noise Reduction
nl: Ruisonderdrukking bij lange belichting

en: Long Exposure Noise Reduction
nl: Ruisonderdrukking bij lange belichting

en: Long shutter
nl: Lange sluitertijd

en: Looking for camera ...
nl: Zoeken naar camera...

en: Looks like a modem, not a camera
nl: Lijkt op een modem, niet op een camera

en: Lossless
nl: Verliesloos

en: Lossy
nl: Met verlies

en: Low
nl: Laag

en: Low (576 x 436)
nl: Laag (576 x 436)

en: Low (best quality)
nl: Laag (beste kwaliteit)

en: Low 2
nl: Laag 2

en: Low Light
nl: Weinig licht

en: Low Speed Synchronization
nl: Langzame synchronisatie

en: Low contrast
nl: Laag contrast

en: Low sensitivity
nl: Lage gevoeligheid

en: Low-Speed Shutter
nl: Lange sluitertijd

en: Low-speed shutter function not available
nl: Lange-sluitertijdfunctie is niet beschikbaar

en: Lower case letters in %s not allowed.
nl: Kleine letters in %s zijn niet toegestaan.

en: M3U Playlist
nl: M3U-afspeellijst

en: MHT Compiled HTML Document
nl: MHT-gecompileerd HTML-document

en: MM/DD/YYYY
nl: MM-DD-JJJJ

en: MPL Playlist
nl: MPL-afspeellijst

en: Managed
nl: beheerd

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manual 2
nl: Handmatig 2

en: Manual Focus
nl: Handmatige focus

en: Manual Mode Bracketing
nl: Handmatige reeksopname (bracketing)

en: Manual focus
nl: Handmatige focus

en: Manufacturer: %s
nl: Fabrikant: %s

en: Mars MR97310 camera library
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Mars MR97310-camerabibliotheek
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: Mars MR97310 camera.
    There is %i photo in it.
     | Mars MR97310 camera.
    There are %i photos in it.
nl[0]: Mars MR97310-camera.
    Er staat %i foto op de camera.
nl[1]: Mars MR97310-camera.
    Er staan %i foto's op de camera.

en: Matrix metering
nl: Matrix-meting

en: Matthew G. Martin
    Based on fujiplay by Thierry Bousch <bousch@topo.math.u-psud.fr>
nl: Matthew G. Martin
    Gebaseerd op fujiplay door Thierry Bousch <bousch@topo.math.u-psud.fr>

en: Max. Aperture at Max. Focal Length
nl: Max. diafragmaopening bij max. focuslengte

en: Max. Aperture at Min. Focal Length
nl: Max. diafragmaopening bij min. focuslengte

en: Max. Focal Length
nl: Max. focuslengte

en: Maximal
nl: Maximaal

en: Maximum Aperture at Focal Length Maximum
nl: Max. diafragmaopening bij max. focuslengte

en: Maximum Aperture at Focal Length Minimum
nl: Max. diafragmaopening bij min. focuslengte

en: Maximum Shots
nl: Maximum opnames

en: Maximum number of Images: %d
nl: Maximum aantal beelden: %d

en: Medium
nl: Middel

en: Medium (1152 x 872)
nl: Gemiddeld (1152 x 872)

en: Medium (better quality)
nl: Gemiddeld (prima kwaliteit)

en: Medium Fine JPEG
nl: Gemiddelde, fijne JPEG

en: Medium High
nl: Hoog-gemiddeld

en: Medium Low
nl: Laag-gemiddeld

en: Medium Normal JPEG
nl: Gemiddelde, normale JPEG

en: Medium high
nl: Hoog-gemiddeld

en: Medium sensitivity
nl: Medium gevoeligheid

en: Memory Left: %i bytes
nl: Resterend geheugen: %i bytes

en: Memory card
nl: Geheugenkaart

en: Memory card status (%d): %s
nl: Geheugenkaartstatus (%d): %s

en: Memory in camera: %d Mbit.
nl: Geheugen in camera: %d Mbit.

en: Menus and Playback
nl: Menu's en weergave

en: Metadata only supported for MTP devices.
nl: Metagegevens worden alleen ondersteund voor MTP-apparaten.

en: Meter Off Time
nl: Meter-uitschakelingstijd

en: Metering Mode
nl: Meetmethode

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Microphone off
nl: Microfoon uit

en: Microsoft Excel Spreadsheet (.xls)
nl: Microsoft Excel-spreadsheet (.xls)

en: Microsoft Word Document
nl: Microsoft Word-document

en: Min. Focal Length
nl: Min. focuslengte

en: Miniature effect
nl: Miniatuureffect

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Minimum Shutter Speed
nl: Minimum sluitertijd

en: Minolta Dimage V Camera Library
    %s
    Gus Hartmann <gphoto@gus-the-cat.org>
    Special thanks to Minolta for the spec.
nl: Minolta Dimage V-camerabibliotheek
    %s
    Gus Hartmann <gphoto@gus-the-cat.org>
    Met bijzondere dank aan Minolta voor de specificaties.

en: Mirror Up
nl: Spiegel omhoog

en: Mirror Up Sequence
nl: Spiegel-omhoog-sequentie

en: Misc exposure/lens settings
nl: Overige belichtings-/lensinstellingen

en: Missing Number
nl: Ontbrekend nummer

en: Model ID
nl: Model-ID

en: Model:			Minolta Dimage V (%s)
    Hardware Revision:	%s
    Firmware Revision:	%s
nl: Model:  Minolta Dimage V (%s)
    Hardware-revisie:  %s
    Firmware-revisie:  %s

en: Model: %s
    Capacity: %i Mb
    Power: %s
    Auto Off Time: %i min
    Mode: %s
    Images: %i/%i
    Date display: %s
    Date and Time: %s
nl: Model: %s
    Capaciteit: %i MB
    Voeding: %s
    Auto-uitschakeling na: %i min
    Modus: %s
    Beelden: %i/%i
    Datumweergave: %s
    Datum en tijd: %s

en: Model: %s
    Memory: %d byte(s) of %d available
nl: Model: %s
    Geheugen: %d byte(s) van %d beschikbaar

en: Model: %s
    Serial Number: %s,
    Hardware Version: %i.%i
    Software Version: %i.%i
    Testing Software Version: %i.%i
    Name: %s,
    Manufacturer: %s
nl: Model: %s
    Serienummer: %s,
    Hardwareversie: %i.%i
    Softwareversie: %i.%i
    Testsoftwareversie: %i.%i
    Naam: %s,
    Fabrikant: %s

en: Modeling Flash
nl: Altijd flitsen

en: Moderate
nl: Matig

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: Monochrome
nl: Monochroom

en: Month/Day/Year
nl: maand/dag/jaar

en: Move object
nl: Object verplaatsen

en: Movie Capture
nl: Filmopname

en: Movie Quality
nl: Filmkwaliteit

en: Movie Sound
nl: Filmgeluid

en: Multi Spot
nl: Meerdere punten

en: Multi spot
nl: Meerdere punten

en: Multi-Spot Metering
nl: Meerpuntsmeting

en: Multi-spot
nl: Meerpunts

en: Multiple Focusing Points (Center)
nl: Meerdere focuspunten (midden)

en: Multiple Focusing Points (Left)
nl: Meerdere focuspunten (links)

en: Multiple Focusing Points (No Specification), Manual
nl: Meerdere focuspunten (geen specificatie), handmatig

en: Multiple Focusing Points (Right)
nl: Meerdere focuspunten (rechts)

en: Multiple Focusing Points, Auto
nl: Meerdere focuspunten, automatisch

en: Multiselector
nl: Multikiezer

en: Mup Mirror up
nl: Spiegel omhoog (Mup)

en: Mustek MDC-800 gPhoto2 Library
    Henning Zabel <henning@uni-paderborn.de>
    Ported to gphoto2 by Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Supports Serial and USB Protocols.
nl: Mustek MDC-800 gPhoto2-bibliotheek
    Henning Zabel <henning@uni-paderborn.de>
    Overgezet naar gphoto2 door Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Ondersteunt serieel en USB-protocol.

en: NEF (Raw)
nl: NEF (raw)

en: NEF+Basic
nl: NEF+basis

en: NEF+Fine
nl: NEF+fijn

en: NEF+Normal
nl: NEF+normaal

en: NIKON Auto Bracketing Set
nl: Nikon opnamereeks

en: NOT RECOGNIZED
nl: NIET HERKEND

en: NULL parameter "%s" in %s line %i
nl: NULL parameter "%s" in %s regel %i

en: Name "%s" from camera does not match any known camera
nl: Benaming "%s" van de camera komt niet overeen met een bekend type camera

en: Name '%s' (%li characters) too long, maximum 30 characters are allowed.
nl: Naam '%s' (%li tekens) is te lang, maximum 30 tekens toegestaan.

en: Name Prefix
nl: Naamvoorvoegsel

en: Name to set on card when formatting.
nl: Naam die bij het formatteren van de kaart gezet wordt.

en: Near %d
nl: Dichtbij %d

en: Near 1
nl: Dichtbij 1

en: Near 2
nl: Dichtbij 2

en: Near 3
nl: Dichtbij 3

en: Network mask
nl: Netwerkmasker

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Next
nl: Volgende

en: Nickel cadmium
nl: Nikkel-cadmium

en: Nickel hydride
nl: Nikkel-metaalhydride

en: Night Landscape
nl: Nachtlandschap

en: Night Portrait
nl: Nachtportret

en: Night View
nl: Nacht

en: Night Vision
nl: Nachtzicht

en: Night landscape
nl: Nachtlandschap

en: Night scene
nl: Nachtopname

en: Night snapshot
nl: Nachtopname

en: Nikon Coolpix 880:
        Camera configuration (or preferences):
    
            The optical zoom does not properly
            function.
    
            Not all configuration settings
            can be properly read or written, for
            example, the fine tuned setting of
            white balance, and the language settings.
    
            Put the camera in 'M' mode in order to
            to set the shutter speed.
nl: Nikon Coolpix 880:
        Camerainstellingen of -voorkeuren:
    
            De optische zoom werkt niet goed.
    
            Niet alle camerainstellingen kunnen goed
            gelezen of geschreven worden; bijvoorbeeld
            de fijnafstemming van de witbalans, en de
            taalinstellingen.
    
            Zet de camera in 'M'-modus om de
            sluitertijd in te stellen.

en: Nikon Coolpix 995:
        Camera configuration (preferences) for this
        camera are incomplete, contact the gphoto
        developer mailing list
        if you would like to contribute to this
        driver.
    
        The download should function correctly.
nl: Nikon Coolpix 995:
        De camerainstellingen (voorkeuren) voor deze
        camera zijn onvolledig.  Neem contact op met de
        gphoto-ontwikkelaarsmailinglijst als u bijdragen
        hebt voor dit stuurprogramma.
    
        Het downloaden van foto's zou correct moeten werken.

en: Nikon Flash Mode
nl: Nikon flitsmodus

en: Nikon Viewfinder
nl: Nikon beeldzoeker

en: Nikon autofocus drive did not focus.
nl: De autofocus-drive van Nikon heeft niet scherpgesteld.

en: Nikon changeafarea works only in LiveView mode.
nl: Wijzigen van AF-zone van Nikon werkt alleen in LiveView-modus.

en: Nikon manual focus at limit.
nl: Handmatige focus van Nikon is aan zijn limiet.

en: Nikon manual focus stepping too small.
nl: Handmatige focusstap van Nikon is te klein.

en: Nikon manual focus works only in LiveView mode.
nl: Handmatige focus van Nikon werkt alleen in LiveView-modus.

en: No
nl: Nee

en: No CF Card Release
nl: Geen CF-kaart uitworp

en: No Compact Flash Card detected
nl: Geen CompactFlash-kaart gedetecteerd

en: No Dual Iris
nl: Geen dual-iris

en: No EXIF data available for %s.
nl: Geen EXIF-gegevens beschikbaar voor %s.

en: No File Deletion,
nl: geen bestandsverwijdering,

en: No File Upload
nl: geen bestandsupload

en: No Flash
nl: Geen flits

en: No Power Light
nl: Geen voedingslampje

en: No Resolution Switch
nl: Geen resolutieomschakeling

en: No SD Card inserted.
nl: Geen SD-kaart aanwezig.

en: No answer from the camera.
nl: Geen antwoord van de camera.

en: No audio file could be found for %s
nl: Er is geen geluidsbestand gevonden voor %s

en: No camera manual available.
nl: Geen camerahandleiding beschikbaar.

en: No card
nl: Geen kaart aanwezig

en: No card in camera.
nl: Er zit geen gehuegenkaartje in de camera.

en: No card present.
nl: Geen kaart aanwezig.

en: No memory card present
nl: Geen geheugenkaart aanwezig

en: No reason available
nl: Geen reden voorhanden

en: No response from camera
nl: Geen antwoord van camera

en: No space available to capture new images. You must delete some images.
nl: Er is geen ruimte beschikbaar om nieuwe beelden op te slaan. U moet een aantal beelden verwijderen.

en: No space left on card.
nl: Geen vrije opslagruimte op kaart.

en: No vendor specific capture
nl: Geen fabrikantspecifieke opname

en: None
nl: Geen

en: None selected
nl: Niets geselecteerd

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal AF On
nl: Normale AF aan

en: Normal-area AF
nl: Normale-zone AF

en: Not Full
nl: Niet vol

en: Not enough free space
nl: Niet genoeg vrije ruimte

en: Not enough memory available on the memory card
nl: Onvoldoende ruimte beschikbaar op de geheugenkaart

en: Not in fill mode
nl: Niet in vulmodus

en: Not ready
nl: Niet gereed

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Note: no memory card present, some values may be invalid
nl: Opmerking: geen geheugenkaart aanwezig, sommige waarden kunnen ongeldig zijn

en: Number of Images: %d
nl: Aantal beelden: %d

en: Number of pictures: %d
nl: Aantal afbeeldingen: %d

en: Number of pictures: %d
nl: Aantal afbeeldingen: %d

en: Number of pictures: %i
    Firmware Version: %s
nl: Aantal afbeeldingen: %i
    Firmware-versie: %s

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: OS error in camera communication
nl: Besturingssysteemfout in communicatie met camera

en: Off
nl: Uit

en: Office
nl: Kantoor

en: Olympus 750 Ultra Zoom:
    (1) Olympus 750UZ has a USB PC Control mode. To switch
        into 'USB PC control mode', turn on the camera, open
        the memory card access door and then press and
        hold both the 'OK' and 'quickview' buttons until the
        camera control menu appears. Set it to control mode.
    (2) If you switch the 'LCD mode' to 'Monitor' or
        'Normal', don't forget to switch it back to 'Off'
        before disconnecting. Otherwise you can't use
        the camera buttons. If you end up in this
        state, you should reconnect the camera to the
        PC, then switch LCD to 'Off'.
nl: Olympus 750 Ultra Zoom:
    (1) De Olympus 750UZ heeft een USB PC-beheermodus. Om deze modus
        te gebruiken, dient u de camera in te schakelen, het klepje
        van de geheugenkaart te openen, en dan zowel de 'OK'-knop als
        de 'Quickview'-knop ingedrukt te houden tot het beheermenu
        verschijnt.  Zet deze op Beheermodus.
    (2) Indien u de 'LCD-modus' naar 'Beeldscherm' of 'Normaal
        verandert, vergeet deze dan niet terug op 'UIT' te zetten
        alvorens de verbinding te verbreken.  Anders kunt u de
        cameraknoppen niet gebruiken.  Indien u toch in deze
        toestand terechtkomt, dient u de camera opnieuw te
        verbinden met de PC en de LCD op 'UIT' te zetten.

en: On
nl: Aan

en: On + Red Eye Suppression
nl: Aan + rodeogenreductie

en: On screen tips
nl: Tips in beeld

en: On, red-eye reduction
nl: Aan, rodeogenreductie

en: One Shot
nl: Enkele opname

en: One-push Automatic
nl: Volautomatisch

en: Only root folder is supported - you requested a file listing for folder '%s'.
nl: Alleen de hoofdmap wordt ondersteund - u vroeg een bestandslijst voor de map '%s'.

en: Open Media Session
nl: Mediasessie openen

en: Open session
nl: Sessie openen

en: Operation Mode
nl: Actiemodus

en: Operation cancelled
nl: Actie is geannuleerd

en: Optimal quality
nl: Optimale kwaliteit

en: Optimize Image
nl: Beeldoptimalisatie

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Other
nl: Overige

en: Other PTP Device Properties
nl: Andere PTP-toesteleigenschappen

en: Other Settings
nl: Andere instellingen

en: Other command executing.
nl: Ander commando is in uitvoering.

en: Out of Focus
nl: Onscherp

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar

en: Out of memory: %d bytes needed.
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar: %d bytes nodig.

en: Out of memory: %ld bytes needed.
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar: %ld bytes nodig.

en: Outdoor
nl: Buiten

en: Owner Name
nl: Naam van eigenaar

en: Owner name changed
nl: Naam van eigenaar is gewijzigd

en: PLS Playlist
nl: PLS-afspeellijst

en: PTP Access Denied
nl: PTP: Toegang geweigerd

en: PTP Capture Already Terminated
nl: PTP: Opname is reeds beëindigd

en: PTP Device Busy
nl: PTP: Toestel is bezig

en: PTP Device Prop Not Supported
nl: PTP: Toesteleigenschap wordt niet ondersteund

en: PTP General Error
nl: PTP - Algemene fout

en: PTP Incomplete Transfer
nl: PTP: Overdracht is niet compleet

en: PTP Invalid Code Format
nl: PTP: Ongeldig codeformaat

en: PTP Invalid Device Prop Format
nl: PTP: Ongeldige opmaak van toesteleigenschap

en: PTP Invalid Device Prop Value
nl: PTP: Ongeldige waarde voor toesteleigenschap

en: PTP Invalid Object Format Code
nl: PTP: Ongeldige objectopmaakcode

en: PTP Invalid Object Handle
nl: PTP: Ongeldig objecthandvat

en: PTP Invalid Parameter
nl: PTP: Ongeldige parameter

en: PTP Invalid Parent Object
nl: PTP: Ongeldig hoofdobject

en: PTP Invalid Storage ID
nl: PTP: Ongeldig opslag-ID

en: PTP Invalid Transaction ID
nl: PTP: Ongeldig transactie-ID

en: PTP No Thumbnail Present
nl: PTP: Geen miniatuurvoorbeeld aanwezig

en: PTP No Valid Object Info
nl: PTP: Geen geldige objectinformatie

en: PTP Object Write Protected
nl: PTP: Object is tegen schrijven beveiligd

en: PTP Operation Not Supported
nl: PTP: Actie wordt niet ondersteund

en: PTP Parameter Not Supported
nl: PTP: Parameter wordt niet ondersteund

en: PTP Partial Deletion
nl: PTP: Gedeeltelijk verwijderd

en: PTP Property 0x%04x
nl: PTP-eigenschap 0x%04x

en: PTP Self Test Failed
nl: PTP: Zelftest is mislukt

en: PTP Session Already Opened
nl: PTP: Sessie is reeds geopend

en: PTP Session Not Open
nl: PTP: Sessie is niet open

en: PTP Specification By Format Unsupported
nl: PTP: Specificatie door formaat niet ondersteund

en: PTP Specification Of Destination Unsupported
nl: PTP: Opgave van bestemming wordt niet ondersteund

en: PTP Standard Version: %d.%d
nl: PTP-standaardversie: %d.%d

en: PTP Store Full
nl: PTP: Opslagruimte is vol

en: PTP Store Not Available
nl: PTP: Opslagruimte is niet beschikbaar

en: PTP Store Read Only
nl: PTP: Opslagruimte is alleen-lezen

en: PTP Timeout
nl: PTP-timeout

en: PTP Transaction Canceled
nl: PTP: Transactie is geannuleerd

en: PTP Undefined Error
nl: PTP - Ongedefinieerde fout

en: PTP Unknown Vendor Code
nl: PTP: Onbekende leverancierscode

en: PTP Version
nl: PTP-versie

en: Packet was rejected by camera. Please contact %s.
nl: Het pakket werd door de camera verworpen.  Neem contact op met %s.

en: Pan Focus
nl: Brede focus

en: Panasonic DC1000 gPhoto library
    Mariusz Zynel <mariusz@mizar.org>
    
    Based on dc1000 program written by
    Fredrik Roubert <roubert@df.lth.se> and
    Galen Brooks <galen@nine.com>.
nl: Panasonic DC1000 gPhoto-bibliotheek
    Mariusz Zynel <mariusz@mizar.org>
    
    Gebaseerd op het dc1000-programma geschreven
    door Fredrik Roubert <roubert@df.lth.se>
    en Galen Brooks <galen@nine.com>.

en: Panasonic DC1580 gPhoto2 library
    Mariusz Zynel <mariusz@mizar.org>
    
    Based on dc1000 program written by
    Fredrik Roubert <roubert@df.lth.se> and
    Galen Brooks <galen@nine.com>.
nl: Panasonic DC1580 gPhoto-bibliotheek
    Mariusz Zynel <mariusz@mizar.org>
    
    Gebaseerd op het dc1000-programma geschreven
    door Fredrik Roubert <roubert@df.lth.se>
    en Galen Brooks <galen@nine.com>.

en: Panasonic PV-L859-K/PV-L779-K Palmcorder
    
    Panasonic introduced image capturing technology called PHOTOSHOT for the first time, in this series of Palmcorders.  Images are stored in JPEG format on an internal flashcard and can be transferred to a computer through the built-in serial port.  Images are saved in one of two resolutions; NORMAL is 320x240 and FINE is 640x480.  The CCD device which captures the images from the lens is only 300K and thus produces only low quality pictures.
nl: Panasonic PV-L859-K/PV-L779-K Palmcorder
    
    Panasonic heeft de beeldopnametechnologie genaamd PHOTOSHOT voor het eerst in deze serie Palmcorders geïmplementeerd.  De beelden worden in JPEG-formaat op een interne Flash-kaart opgeslagen en kunnen via de ingebouwde seriële poort naar een computer worden overgedragen.  De beelden kunnen in de resoluties NORMAAL (320x240) en FIJN (640x840) opgeslagen worden.  De CCD die de beelden opneemt heeft slechts 300K pixels en produceert daardoor enkel beelden van lage kwaliteit.

en: Panasonic PV-L859-K/PV-L779-K Palmcorder Driver
    Andrew Selkirk <aselkirk@mailandnews.com>
nl: Panasonic PV-L859-K/PV-L779-K Palmcorder-stuurprogramma
    Andrew Selkirk <aselkirk@mailandnews.com>

en: Parameter Set
nl: Parameterset

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Partial Metering
nl: Gedeeltelijke meting

en: Party/Indoor
nl: Feest/Binnenshuis

en: Path not absolute
nl: Pad is niet absoluut

en: Perceived Device Type
nl: Gedetecteerd toesteltype

en: Persistent Settings
nl: Permanente instellingen

en: Pet Portrait
nl: Huisdierportret

en: Photo Effect
nl: Fotoeffect

en: Photo Info. Playback
nl: Fotoinformatieweergave

en: Photo in movie
nl: Foto in film

en: Photos on camera: %d
nl: Foto's op camera: %d

en: Picture Frame Configuration
nl: Fotoframeconfiguratie

en: Picture Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Picture Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Pictures in camera: %d
nl: Foto's op de camera: %d

en: Play
nl: Weergave

en: Play mode
nl: Weergavemodus

en: Playback Container Index
nl: Afspeelcontainerindex

en: Playback Object
nl: Afspeelobject

en: Playback Position
nl: Afspeelpositie

en: Playback Rate
nl: Afspeelsnelheid

en: PlaysForSure ID
nl: PlaysForSure-ID

en: Port speed
nl: Poortsnelheid

en: Portrait
nl: Portret

en: Power
nl: Voeding

en: Power Saving
nl: Stroombesparend

en: Power down device
nl: Toestel uitschakelen

en: Pre-Capture Delay
nl: Vertraging voor-opname

en: Preset
nl: Voorinstelling

en: Preset Custom 1
nl: Aangepaste voorinstelling 1

en: Preset Custom 2
nl: Aangepaste voorinstelling 2

en: Preset Custom 3
nl: Aangepaste voorinstelling 3

en: Preset Custom 4
nl: Aangepaste voorinstelling 4

en: Preset Custom 5
nl: Aangepaste voorinstelling 5

en: Preview Thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Previous
nl: Vorige

en: Problem downloading image
nl: Problemen bij downloaden van beeld

en: Problem getting image information
nl: Probleem bij het ophalen van beeldinformatie

en: Problem getting number of images
nl: Probleem bij het ophalen van het aantal beelden

en: Problem opening port
nl: Problemen bij het openen van de poort

en: Problem reading image from flash
nl: Problemen bij lezen van beeld van de flash-geheugenkaart

en: Problem resetting camera
nl: Problemen bij het terugzetten van de camerainstelling

en: Problem setting camera communication speed
nl: Problemen bij het instellen van de communicatiesnelheid van de camera

en: Problem taking live image
nl: Problemen bij opnemen van rechtstreeks beeld

en: Process WFC Object
nl: WFC-object verwerken

en: Product ID: %02x%02x
nl: Product-ID: %02x%02x

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Prohibit Flash
nl: Geen flits

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quick Response
nl: Snelle reactie

en: Quick Response Remote
nl: Snelle reactie, op afstand

en: RAW + JPEG Basic
nl: RAW + JPEG Basis

en: RAW + JPEG Fine
nl: RAW + fijne JPEG

en: RAW + JPEG Normal
nl: RAW + normale JPEG

en: RAW + Large Fine JPEG
nl: RAW + grote, fijne JPEG

en: RAW + Large Normal JPEG
nl: RAW + grote, normale JPEG

en: RAW + Medium Fine JPEG
nl: RAW + gemiddelde, fijne JPEG

en: RAW + Medium Normal JPEG
nl: RAW + gemiddelde, normale JPEG

en: RAW + Small Fine JPEG
nl: RAW + kleine, fijne JPEG

en: RAW + Small Normal JPEG
nl: RAW + kleine, normale JPEG

en: RGB Gain
nl: RGB-versterking

en: RTC Status: %d
nl: RTC-status:%d

en: Read Only with Object deletion
nl: alleen-lezen plus objectverwijdering

en: Read-Only
nl: alleen-lezen

en: Read-Write
nl: lezen+schrijven

en: Read-only file attributes like width and height can not be changed.
nl: Bestandseigenschappen zoals hoogte en breedte kunnen allen worden gelezen en niet worden gewijzigd.

en: Ready
nl: Gereed

en: Rear Curtain Sync + Slow Sync
nl: Achtergronddoeksync + Slow-sync

en: Rear-curtain sync
nl: Achtergronddoeksync

en: Rear-curtain with slow sync
nl: Achtergronddoeksync + Slow-sync

en: Received unexpected answer (%i). Please contact %s.
nl: Ontving onverwacht antwoord (%i).  Neem contact op met %s.

en: Received unexpected data (0x%02x, 0x%02x).
nl: Onverwachte data ontvangen (0x%02x, 0x%02x).

en: Received unexpected header (%i)
nl: Onverwachte header ontvangen (%i)

en: Received unexpected response
nl: Onverwacht antwoord ontvangen

en: Receiving data...
nl: Ontvangen van data...

en: Record
nl: Opname

en: Record Mode
nl: Opnamemodus

en: Record mode
nl: Opnamemodus

en: Recording Media
nl: Opnamemedium

en: Red
nl: Rood

en: Red Eye Suppression
nl: Rodeogenreductie

en: Red eye flash
nl: Antirodeogenflits

en: Red-eye Reduction
nl: Rodeogenreductie

en: Red-eye Reduction + Slow Sync
nl: Rodeogenreductie + Slow-sync

en: Red-eye automatic
nl: Antirodeogen automatisch

en: Red-eye fill
nl: Antirodeogen-invulflits

en: Red-eye fill flash
nl: Antirodeogen-invulflits

en: Red-eye reduction
nl: Rodeogenreductie

en: Red-eye reduction with slow sync
nl: Rodeogenreductie + Slow-sync

en: Remote
nl: Op afstand

en: Remote Mirror Up
nl: Spiegel omhoog op afstand

en: Remote Timeout
nl: Timeout op afstand

en: Removable RAM (memory card)
nl: verwijderbare RAM (geheugenkaart)

en: Removable ROM
nl: verwijderbare ROM

en: Requested information about picture %i (= 0x%x), but got information about picture %i back
nl: Heb informatie over afbeelding %i (= 0x%x) gevraagd, maar kreeg informatie over afbeelding %i

en: Reset device
nl: Toestel resetten

en: Reset focus point to center
nl: Focuspunt terugzetten op centrum

en: Resetting protocol...
nl: Resetten van protocol...

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolution Switch
nl: Resolutieomschakeling

en: Resolution plus Size
nl: Resolutie plus grootte

en: Reverse Command Dial
nl: Commandokiezer omkeren

en: Revocation Info
nl: Herroepingsinfo

en: Ricoh / Philips driver by
    Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net>,
    Martin Fischer <martin.fischer@inka.de>,
    based on Bob Paauwe's driver
nl: Ricoh / Philips driver by
    Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net>,
    Martin Fischer <martin.fischer@inka.de>,
    gebaseerd op Bob Paauwe's sturprogramma

en: Ricoh Caplio G3.
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Reverse engineered using USB Snoopy, looking
    at the firmware update image and wild guessing.
nl: Ricoh Caplio G3.
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Omgekeerd ontwikkeld met gebruik van USB Snoopy, kijkend
    naar de bijwerking van het basissoftwarebeeld en wild gokkend.

en: Right
nl: Rechts

en: Rotation Angle
nl: Rotatiehoek

en: Rotation Flag
nl: Rotatievlag

en: SD Card ID: %s
nl: SD-kaart-ID: %s

en: SD memory: %d MB total, %d MB free.
nl: SD-geheugen: %d MB totaal, %d MB vrij.

en: SDRAM:
     Files: %d
      Images: %4d
      Movies: %4d
    Space used: %8d
    Space free: %8d
nl: SDRAM:
      Bestanden: %d
      Beelden: %4d
      Films: %4d
    Gebruikte ruimte: %8d
    Vrije ruimte: %8d

en: SDRam
nl: SD-RAM

en: ST2205 USB picture frame driver
    Hans de Goede <hdegoede@redhat.com>
    This driver allows you to download, upload and delete pictures
    from the picture frame.
nl: ST2205-stuurprogramma voor USB-fotoframes
    Hans de Goede <hdegoede@redhat.com>
    Dit stuurprogramma kan foto's van het fotoframe downloaden,
    ernaar uploaden, en ervan verwijderen.

en: ST2205 based picture frames come with a variety of resolutions.
    The gphoto driver for these devices allows you to download,
    upload and delete pictures from the picture frame.
nl: Fotoframes met een ST2205-chip kunnen allerlei resoluties hebben.
    Het gphoto-stuurprogramma voor deze apparaten kan foto's van het
    fotoframe downloaden, ernaar uploaden, en ervan verwijderen.

en: STV0674
    Vincent Sanders <vince@kyllikki.org>
    Driver for cameras using the STV0674 processor ASIC.
    Protocol reverse engineered using SnoopyPro
nl: STV0674
    Vincent Sanders <vince@kyllikki.org>
    Stuurprogramma voor camera's die de STV0674-processor gebruiken.
    Het protocol werd ontrafeld met behulp van SnoopyPro.

en: STV0680
    Adam Harrison <adam@antispin.org>
    Driver for cameras using the STV0680 processor ASIC.
    Protocol reverse engineered using CommLite Beta 5
    Carsten Weinholz <c.weinholz@netcologne.de>
    Extended for Aiptek PenCam and other STM USB Dual-mode cameras.
nl: STV0680
    Adam Harrison <adam@antispin.org>
    Stuurprogramma voor camera's die de STV0680-processor gebruiken.
    Het protocol werd ontrafeld met behulp van CommLite Beta 5.
    Carsten Weinholz <c.weinholz@netcologne.de>
    Uitgebreid voor Aiptek PenCam en andere STM USB dualmodus-camera's.

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Scene
nl: Scène

en: Scene Mode
nl: Scènemodus

en: Section
nl: Sectie

en: Selective color
nl: Selectieve kleur

en: Self Time
nl: Zelfontspannertijd

en: Self Timer
nl: Zelfontspanner

en: Self Timer (next picture only)
nl: Zelfontspanner (alleen volgende opname)

en: Self Timer Delay
nl: Zelfontspannertijd

en: Self Timer Time
nl: Zelfontspannertijd

en: Self test device
nl: Toestelzelftest uitvoeren

en: Self-timer
nl: Zelfontspanner

en: Selftimer 10s
nl: Zelfontspanner 10s

en: Selftimer 2s
nl: Zelfontspanner 2s

en: Selftimer Delay
nl: Zelfontspannertijd

en: Send Partial Object
nl: Gedeeltelijk object verzenden

en: Send object
nl: Object versturen

en: Send object info
nl: Objectinfo versturen

en: Sending data...
nl: Verzenden van data...

en: Sensitivity
nl: Gevoeligheid

en: Sensor ID: %d.%d
nl: Sensor-ID: %d.%d

en: Sequence 9
nl: Reeks van 9

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Serial Number: %s
nl: Serienummer: %s

en: Session-persistent Settings
nl: Persistente instellingen

en: Set Nikon Autofocus area
nl: Autofocuszone van Nikon instellen

en: Set Property Not Supported
nl: Eigenschap instellen wordt niet ondersteund

en: Set clock in camera
nl: Cameraklok instellen

en: Set object protection
nl: Objectbescherming instellen

en: Set object references
nl: Objectreferenties instellen

en: Setting 4
nl: Instelling 4

en: Setting 5
nl: Instelling 5

en: Setting 6
nl: Instelling 6

en: Setting 7
nl: Instelling 7

en: Shade
nl: Schaduw

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Shady White Balance Bias
nl: Witbalans: schaduw

en: Shall the camera beep when taking a picture?
nl: Moet de camera een piep geven als er een opname gemaakt wordt?

en: Sharp
nl: Scherp

en: Sharpening
nl: Scherpte

en: Sharper
nl: Scherper

en: Sharpness
nl: Scherpte

en: Shooting Mode
nl: Opnamemodus

en: Shooting Speed
nl: Opnamesnelheid

en: Shooting mode
nl: Opnamemodus

en: Shooting mode changed
nl: Opnamemodus is gewijzigd

en: Shot Settings
nl: Opname-instellingen

en: Shutdown
nl: Uitschakeling

en: Shutter Counter
nl: Sluiterteller

en: Shutter Speed
nl: Sluitertijd

en: Shutter Speed (in seconds)
nl: Sluitertijd (in seconden)

en: Shutter Speed (microseconds, 0 auto)
nl: Sluitertijd (microseconden, 0=auto)

en: Shutter Speed 2
nl: Sluitertijd 2

en: Shutter Speed microseconds (0 auto)
nl: Sluitertijd in microseconden (0=auto)

en: Shutter speed changed
nl: Sluitertijd is gewijzigd

en: SiPix Web2
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Driver for accessing the SiPix Web2 camera.
nl: SiPix Web2
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Stuurprogramma voor toegang tot de SiPix Web2-camera.

en: Silhouette
nl: Silhouet

en: Single
nl: Enkel

en: Single Area
nl: Enkele zone

en: Single Shot
nl: Enkele opname

en: Single frame
nl: Enkel-frame

en: Single silent
nl: Enkele opname, stil

en: Single-Frame Shooting
nl: Enkel-frames opnamemodus

en: Single-area AF
nl: Enkele-zone AF

en: Sipix StyleCam Blink Driver
    Vincent Sanders <vince@kyllikki.org>
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>.
nl: Sipix StyleCam Blink-stuurprogramma
    Vincent Sanders <vince@kyllikki.org>
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>.

en: Size Quality Mode
nl: Beeldgrootte-/kwaliteitsmodus

en: Size of Input Data to Camera
nl: Grootte van invoergegevens naar camera

en: Size of Output Data from Camera
nl: Grootte van uitvoergegevens uit camera

en: Skylight
nl: Daglicht

en: Slide Show Interval
nl: Diashowinterval

en: Slow
nl: Slow-sync

en: Slow Shutter Setting
nl: Lange sluitertijd

en: Slow Sync
nl: Slow-sync

en: Slow shutter
nl: Lange sluitertijd

en: Slow sync
nl: Slow-sync

en: Smal Ultrapocket
    Lee Benfield <lee@benf.org>
    Driver for accessing the Smal Ultrapocket camera, and OEM versions (slimshot)
nl: Smal Ultrapocket
    Lee Benfield <lee@benf.org>
    Stuurprogramma voor toegang tot de Smal Ultrapocket-camera,
    en de OEM-versies (slimshot).

en: Small
nl: Klein

en: Small Fine JPEG
nl: Kleine, fijne JPEG

en: Small Normal JPEG
nl: Kleine, normale JPEG

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Soft
nl: Zacht

en: Softer
nl: Zachter

en: Software Rev.: %s
nl: Softwarerevisie: %s

en: Some notes about Epson cameras:
    - Some parameters are not controllable remotely:
      * zoom
      * focus
      * custom white balance setup
    - Configuration has been reverse-engineered with
      a PhotoPC 3000z, if your camera acts differently
      please send a mail to %s (in English)
nl: Opmerkingen over Epson camera's:
    - Sommige parameters zijn niet op afstand bestuurbaar:
      * zoom
      * focus
      * aangepaste witbalansinstelling
    - De configuratie is ontrafeld met een PhotoPC 3000z-camera.
      Als uw camera zich anders gedraagt, stuur dan een e-mail
      naar %s (in het Engels).

en: Some notes about Olympus cameras (and others?):
    (1) Camera Configuration:
        A value of 0 will take the default one (auto).
    (2) Olympus C-3040Z (and possibly also the C-2040Z
        and others) have a USB PC Control mode. To switch
        to this mode, turn on the camera, open
        the memory card access door and then press and
        hold both of the menu and LCD buttons until the
        camera control menu appears. Set it to ON.
    (3) If you switch the 'LCD mode' to 'Monitor' or
        'Normal', don't forget to switch it back to 'Off'
        before disconnecting. Otherwise you cannot use
        the camera's buttons. If you end up in this
        state, you should reconnect the camera to the
        PC and switch LCD to 'Off'.
nl: Opmerkingen over Olympus-camera's (en misschien anderen):
    (1) Camera-instelling:
        Met een waarde 0 wordt de standaard genomen (auto).
    (2) De Olympus C-3040Z (en mogelijk ook de C-2040Z en andere)
        hebben een USB PC-beheermodus. Om deze modus te gebruiken,
        dient u de camera in te schakelen, het klepje van de
        geheugenkaart te openen, en dan zowel de menuknop als de
        LCD-knop ingedrukt te houden tot het beheermenu verschijnt.
        Zet deze op 'AAN'.
    (3) Indien u de 'LCD-modus' naar 'Beeldscherm' of 'Normaal
        verandert, vergeet deze dan niet terug op 'UIT' te zetten
        alvorens de verbinding te verbreken.  Anders kunt u de
        cameraknoppen niet gebruiken.  Indien u toch in deze
        toestand terechtkomt, dient u de camera opnieuw te
        verbinden met de PC en de LCD op 'UIT' te zetten.

en: Some notes about Olympus cameras:
    (1) Camera Configuration:
        A zero value will take the default one (auto).
    (2) Olympus C-3040Z (and possibly also the C-2040Z
        and others) have a USB PC Control mode. To switch
        into 'USB PC control mode', turn on the camera, open
        the memory card access door and then press and
        hold both of the menu and LCD buttons until the
        camera control menu appears. Set it to ON.
    (3) If you switch the 'LCD mode' to 'Monitor' or
        'Normal', don't forget to switch it back to 'Off'
        before disconnecting. Otherwise you can't use
        the camera buttons. If you end up in this
        state, you should reconnect the camera to the
        PC, then switch LCD to 'Off'.
nl: Opmerkingen over Olympus-camera's:
    (1) Camera-instelling:
        Met een waarde 0 wordt de standaard genomen (auto).
    (2) De Olympus C-3040Z (en mogelijk ook de C-2040Z en andere)
        hebben een USB PC-beheermodus. Om deze modus te gebruiken,
        dient u de camera in te schakelen, het klepje van de
        geheugenkaart te openen, en dan zowel de menuknop als de
        LCD-knop ingedrukt te houden tot het beheermenu verschijnt.
        Zet deze op 'AAN'.
    (3) Indien u de 'LCD-modus' naar 'Beeldscherm' of 'Normaal
        verandert, vergeet deze dan niet terug op 'UIT' te zetten
        alvorens de verbinding te verbreken.  Anders kunt u de
        cameraknoppen niet gebruiken.  Indien u toch in deze
        toestand terechtkomt, dient u de camera opnieuw te
        verbinden met de PC en de LCD op 'UIT' te zetten.

en: Sonix camera library
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Sonix-camerabibliotheek
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: Sonix camera.
    There is %i photo in it.
     | Sonix camera.
    There are %i photos in it.
nl[0]: Sonix-camera.
    Er staat %i foto op.
nl[1]: Sonix-camera.
    Er staan %i foto's op.

en: Sony DSC-F1 Digital Camera Support
    M. Adam Kendall <joker@penguinpub.com>
    Based on the chotplay CLI interface from
    Ken-ichi Hayashi
    Gphoto2 port by Bart van Leeuwen <bart@netage.nl>
nl: Ondersteuning voor Sony DSC-F1 digitale camera
    M. Adam Kendall <joker@penguinpub.com>
    Gebaseerd op de 'chotplay CLI'-interface van Ken-ichi Hayashi.
    Overgezet naar Gphoto2 door Bart van Leeuwen <bart@netage.nl>

en: Sony DSC-F55/505 gPhoto library
    Supports Sony MSAC-SR1 and Memory Stick used by DCR-PC100
    Originally written by Mark Davies <mdavies@dial.pipex.com>
    gPhoto2 port by Raymond Penners <raymond@dotsphinx.com>
nl: Sony DSC-F55/505 gPhoto-bibliotheek
    Ondersteunt de Sony MSAC-SR1 en de geheugenstick van de DCR-PC100.
    Oorspronkelijk geschreven door Mark Davies <mdavies@dial.pipex.com>,
    overgezet naar gPhoto2 door Raymond Penners <raymond@dotsphinx.com>

en: Sorry, the property '%s' / 0x%04x is currently ready-only.
nl: Eigenschap '%s' / 0x%04x is momenteel alleen-lezen.

en: Sorry, your Canon camera does not support Canon Capture initiation
nl: Deze Canon-camera ondersteunt geen opname-initiatie

en: Sorry, your Canon camera does not support Canon EOS Capture
nl: Deze Canon-camera ondersteunt geen EOS-beeldopname

en: Sorry, your Canon camera does not support Canon Viewfinder mode
nl: Uw Canon-camera ondersteunt de Canon-Viewfinder-modus niet

en: Sorry, your Canon camera does not support Canon capture
nl: Deze camera ondersteunt geen Canon-beeldopname

en: Sorry, your Nikon camera does not support LiveView mode
nl: Uw Nikon-camera ondersteunt de LiveView-modus niet

en: Sorry, your camera does not support Nikon capture
nl: Deze camera ondersteunt geen Nikon-beeldopname

en: Sorry, your camera does not support generic capture
nl: Deze camera ondersteunt geen generische beeldopname

en: Sound
nl: Geluid

en: Soundvision Driver
    Vince Weaver <vince@deater.net>
nl: Soundvision-stuurprogramma
    Vince Weaver <vince@deater.net>

en: Space remaining: High: %d, Medium: %d, Low: %d
nl: Resterende opslagruimte: Hoog: %d, Gemiddeld: %d, Laag: %d

en: Spanish
nl: Spaans

en: Speed %i is not supported!
nl: Snelheid %i wordt niet ondersteund!

en: Speeds greater than 57600 are not supported for uploading to this camera
nl: Het uploaden naar deze camera met snelheden hoger dan 57600 wordt niet ondersteund

en: Sports
nl: Sport

en: Spot
nl: Punt

en: Spot Metering
nl: Puntsmeting

en: Spot Metering Interlocked with AF Frame
nl: Puntsmeting gecombineerd met AF-frame

en: Spot Metering Mode
nl: Puntsmetingsmodus

en: Spot metering
nl: Puntsmeting

en: Spot metering interlocked with AF frame
nl: Puntsmeting gecombineerd met AF-frame

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Development Parameters
nl: Standaardontwikkelingsparameters

en: Start movie recording
nl: Filmopname starten

en: Startup
nl: Opstarten

en: Startup and Shutdown
nl: Opstarten en uitschakeling

en: Step #2 of initialization failed! (returned %i bytes, expected %i). Camera not operational
nl: Stap 2 van initialisatie is mislukt: (%i bytes ontvangen, %i verwacht).  Camera werkt niet

en: Step #2 of initialization failed: ("%s" on read of %i). Camera not operational
nl: Stap 2 van initialisatie is mislukt: ("%s" bij lezen van %i).  Camera werkt niet

en: Step #3 of initialization failed! (returned %i, expected %i). Camera not operational
nl: Stap 3 van initialisatie is mislukt: (%i bytes ontvangen, %i verwacht).  Camera werkt niet

en: Step #3 of initialization failed: "%s" on read of %i. Camera not operational
nl: Stap 3 van initialisatie is mislukt: ("%s" bij lezen van %i).  Camera werkt niet

en: Step #3 of initialization failed: "%s" on write of %i. Camera not operational
nl: Stap 3 van initialisatie is mislukt: ("%s" bij schrijven van %i).  Camera werkt niet

en: Step #4 failed (returned %i, expected %i). Camera not operational
nl: Stap 4 is mislukt: (%i ontvangen, %i verwacht).  Camera werkt niet

en: Step #4 failed: "%s" on read of %i. Camera not operational
nl: Stap 4 is mislukt: ("%s" bij lezen van %i).  Camera werkt niet

en: Strobe error.
nl: Flitsfout.

en: Summary for Mustek MDC800:
nl: Samenvatting voor Mustek MDC800:

en: Sunset
nl: Zonsondergang

en: Super macro
nl: Supermacro

en: SuperFine
nl: Superfijn

en: Supported MTP Object Properties:
nl: Ondersteunde MTP-objecteigenschappen:

en: Supported Thumb Size
nl: Ondersteunde miniatuurgrootte

en: Switching Camera Off
nl: Uitschakelen van camera

en: Synchronization Partner
nl: Synchronisatiepartner

en: Synchronize camera date and time with PC
nl: Datum en tijd van camera synchroniseren met PC

en: Synchronize frame data and time with PC
nl: Datum en tijd van fotoframe synchroniseren met PC

en: System error.
nl: Systeemfout.

en: TV Output Format
nl: TV-signaal

en: Terminate open capture
nl: Open opname beëindigen

en: Testing different speeds...
nl: Testen van verschillende snelheden...

en: The Directory Browse "camera" lets you index photos on your hard drive.
nl: De maplijst "camera" laat u de foto's op de harde schijf indexeren.

en: The JD11 camera works rather well with this driver.
    An RS232 interface @ 115 kbit is required for image transfer.
    The driver allows you to get
    
       - thumbnails (64x48 PGM format)
       - full images (640x480 PPM format)
nl: De JD11-camera werkt redelijk goed met dit stuurprogramma.
    Een RS232-interface met 115 kbit/s is vereist voor de beeldoverdracht.
    Met het stuurprogramma kunt u
    
       - miniatuurvoorbeelden (64x48 PGM formaat)
       - volle beelden (640x480 PPM formaat)
    
    downloaden.

en: The Kodak DC120 camera uses the KDC file format for storing images. If you want to view the images you download from your camera, you will need to download the "kdc2tiff" program. It is available from http://kdc2tiff.sourceforge.net
nl: De Kodak DC120-camera gebruikt het KDC-bestandsformaat om beelden op te slaan.  Om de beelden te bekijken dient u het "kdc2tiff"-programma te downloaden.  Het is beschikbaar op http://kdc2tiff.sourceforge.net

en: The Samsung digimax 800k driver has been written by James McKenzie <james@fishsoup.dhs.org> for gphoto. Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net> ported it to gphoto2. Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de> fixed and enhanced the port.
nl: Het 'Samsung digimax 800k'-stuurprogramma voor gphoto is geschreven door James McKenzie <james@fishsoup.dhs.org>. Ported naar gphoto2 door Lutz Mueller <lutz@users.sourceforge.net>. Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de> repareerde en verbeterde de port.

en: The battery level of the camera is too low (%d%%). The operation is aborted.
nl: Het accuniveau van de camera is te laag (%d%%).  De actie is gestopt.

en: The camera could not be contacted. Please make sure it is connected to the computer and turned on.
nl: Kan geen verbinding maken met de camera.  Verzeker u ervan dat de camera op de computer aangesloten is en ingeschakeld is.

en: The camera did not accept the command.
nl: Het commando werd door de camera geweigerd.

en: The camera does not accept '%s' as filename.
nl: De camera accepteert '%s' niet als bestandsnaam.

en: The camera does not support speed %i.
nl: Snelheid %i wordt niet door de camera ondersteund.

en: The camera has just sent an error that has not yet been discovered. Please report the following to %s with additional information how you got this error: (0x%x,0x%x). Thank you very much!
nl: De camera heeft zojuist een onbekende fout gemeld.  Wilt u het volgende rapporteren aan %s met als bijkomende informatie hoe de fout is ontstaan: (0x%x,0x%x).  Hartelijk bedankt!

en: The camera sent more bytes than expected (%i)
nl: De camera verzond meer bytes dan verwacht (%i)

en: The camera sent only %i byte(s), but we need at least %i.
nl: De camera verzond slechts %i byte(s), maar we hebben minstens %i nodig.

en: The file to be uploaded has a null length
nl: Het te uploaden bestand heeft lengte nul

en: The filename's length must not exceed 12 characters ('%s' has %i characters).
nl: De bestandsnaam mag uit maximaal 12 tekens bestaan ('%s' heeft er %i).

en: The filesystem does not support upload of files.
nl: Het bestandssysteem ondersteunt het uploaden van bestanden niet.

en: The filesystem doesn't support getting file information
nl: Het bestandssyteem ondersteunt het ophalen van bestandsinformatie niet

en: The filesystem doesn't support getting files
nl: Het bestandssysteem ondersteunt het ophalen van bestanden niet

en: The filesystem doesn't support getting storage information
nl: Het bestandssyteem ondersteunt het ophalen van opslaginformatie niet

en: The filesystem doesn't support setting file information
nl: Het bestandssysteem ondersteunt het instellen van bestandsinformatie niet

en: The first byte received (0x%x) is not valid.
nl: De eerste ontvangen byte (0x%x) is niet geldig.

en: The path '%s' is not absolute.
nl: Het pad '%s' is niet absoluut.

en: The requested port type (%i) is not supported by this driver.
nl: Het gevraagde poorttype (%i) wordt door dit stuurprogramma niet ondersteund.

en: There are still files in folder '%s/%s' that you are trying to remove.
nl: Map '%s/%s', die u probeert te verwijderen, bevat nog bestanden.

en: There are still subfolders in folder '%s/%s' that you are trying to remove.
nl: Map '%s/%s', die u probeert te verwijderen, bevat nog submappen.

en: There is currently an operation in progress. This camera only supports one operation at a time. Please wait until the current operation has finished.
nl: Momenteel is er een proces aan de gang. Deze camera ondersteunt slechts één actief proces. Gelieve te wachten tot het actieve proces afgelopen is.

en: There is space for another
       %d low compressed
       %d medium compressed or
       %d high compressed pictures
nl: Er is nog ruimte voor:n   %d afbeeldingen met lage compressie,
       %d met gemiddelde compressie, of
       %d met hoge compressie.

en: This camera can not capture previews.
nl: Deze camera kan geen voorbeeldopnames maken.

en: This camera can not capture.
nl: Deze camera kan geen opnames maken.

en: This camera can not trigger capture.
nl: Deze camera kan geen opnames triggeren.

en: This camera contains a Jeilin JL2005%c chipset.
    The number of photos in it is %i.
nl: Deze camera bevat een Jeilin JL2005%c-chipset.
    Er staan %i foto's op de camera.

en: This camera contains a Jeilin JL2005A chipset.
    The number of photos in it is %i.
nl: Deze camera bevat een Jeilin JL2005A-chipset.
    Er staan %i foto's op de camera.

en: This camera does not provide a manual.
nl: Deze camera biedt geen handleiding aan.

en: This camera does not provide any configuration options.
nl: Deze camera biedt geen instellingsopties aan.

en: This camera does not provide information about the driver.
nl: Deze camera levert geen informatie over het stuurprogramma.

en: This camera does not support setting configuration options.
nl: Deze camera ondersteunt het wijzigen van instellingsopties niet.

en: This camera does not support summaries.
nl: Deze camera ondersteunt geen samenvattingen.

en: This driver supports cameras with Jeilin JL2005B or C or D  chip 
    These cameras do not support deletion of photos, nor uploading
    of data. 
    If present on the camera, video clip frames are downloaded 
    as consecutive still photos.
    For more details please consult libgphoto2/camlibs/README.jl2005c
nl: Dit stuurprogramma ondersteunt camera's met de Jeilin JL2005B- of C- of D-chip.
    Deze camera's ondersteunen noch het verwijderen van foto's,
    noch het uploaden van data.
    Indien videoclips op de camera aanwezig zijn, worden deze
    als opeenvolgende stilstaande beelden gedownload.
    Voor verdere details, zie libgphoto2/camlibs/README.jl2005c

en: This driver supports cameras with Jeilin jl2005a chip 
    These cameras do not support deletion of photos, nor uploading
    of data. 
    Decoding of compressed photos may or may not work well
    and does not work equally well for all supported cameras.
    If present on the camera, video clip frames are downloaded 
    as consecutive still photos.
    For further details please consult libgphoto2/camlibs/README.jl2005a
nl: Dit stuurprogramma ondersteunt camera's met de Jeilin jl2005a-chip
    Deze camera's ondersteunen noch het verwijderen van foto's,
    noch het uploaden van data.
    Het decoderen van gecomprimeerde foto's werkt mogelijk niet goed,
    en niet voor alle camera's even goed.
    Indien videoclips op de camera aanwezig zijn, worden deze
    als opeenvolgende stilstaande beelden gedownload.
    Voor verdere details, zie libgphoto2/camlibs/README.jl2005a

en: This driver supports cameras with Mars MR97310 chip (and direct
    equivalents ??Pixart PACx07??).
    These cameras do not support deletion of photos, nor uploading
    of data.
    Decoding of compressed photos may or may not work well
    and does not work equally well for all supported cameras.
    Photo data processing for Argus QuickClix is NOT SUPPORTED.
    If present on the camera, video clip frames are downloaded 
    as consecutive still photos.
    For further details please consult libgphoto2/camlibs/README.
nl: Dit stuurprogramma ondersteunt camera's met de Mars MR97310-chip
    (en directe equivalenten -- ??Pixart PACx07??).
    Deze camera's ondersteunen noch het verwijderen van foto's,
    noch het uploaden van data.
    Het decoderen van gecomprimeerde foto's werkt mogelijk niet goed,
    en niet voor alle camera's even goed.
    Voor de Argus QuickCli wordt fotodataverwerking NIET ONDERSTEUND.
    Indien videoclips op de camera aanwezig zijn, worden deze
    als opeenvolgende stilstaande beelden gedownload.
    Voor verdere details, zie libgphoto2/camlibs/README.

en: This is the driver for Canon PowerShot, Digital IXUS, IXY Digital,
     and EOS Digital cameras in their native (sometimes called "normal")
     mode. It also supports a small number of Canon digital camcorders
     with still image capability.
    It includes code for communicating over a serial port or USB connection,
     but not (yet) over IEEE 1394 (Firewire).
    It is designed to work with over 70 models as old as the PowerShot A5
     and Pro70 of 1998 and as new as the PowerShot A510 and EOS 350D of
     2005.
    It has not been verified against the EOS 1D or EOS 1Ds.
    For the A50, using 115200 bps may effectively be slower than using 57600
    If you experience a lot of serial transmission errors, try to have your
     computer as idle as possible (i.e. no disk activity)
nl: Dit is het stuurprogramma voor Canon PowerShot, Digital IXUS, IXY Digital,
      en EOS digitale camera's in hun eigen (soms "normaal" genoemde) modus.
      Het ondersteunt ook een klein aantal digitale camcorders van Canon met
      de mogelijkheid tot het opnemen van stilstaande beelden.
    Het bevat code voor communicatie via een seriële poort of USB-verbinding,
      maar (nog) niet voor IEEE 1394 (Firewire).
    Het ondersteunt meer dan 70 modellen, zowel oudere zoals de PowerShot A5 en
      Pro70 uit 1998, en nieuwere zoals de PowerShot A510 en EOS 350D uit 2005.
    Het is niet gecontroleerd voor de EOS 1D of EOS 1Ds.
    Bij de A50 kan het gebruik van 115200 bps effectief langzamer zijn dan het
      gebruik van 57600 bps.
    Als u veel seriële transmissiefouten ervaart, probeer uw computer dan zo
      inactief mogelijk te houden (dat wil zeggen geen schijfactiviteit).

en: This library has been tested with a Kodak DC 215 Zoom camera. It might work also with DC 200 and DC 210 cameras. If you happen to have such a camera, please send a message to koltan@gmx.de to let me know, if you have any troubles with this driver library or if everything is okay.
nl: Deze bibliotheek is getest met een Kodak DC 215 Zoom camera. Het kan ook werken met DC 200 and DC 210 camera's. Indien u zo'n type camera bezit, gelieve een bericht naar mij te sturen (koltan@gmx.de) om me op de hoogte te houden als alles werkt of als u enige problemen heeft met deze bibliotheek.

en: This preview doesn't exist.
nl: Dit voorbeeld bestaat niet.

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail height: %d
nl: Hoogte van miniatuur: %d

en: Thumbnail size: %d
nl: Grootte van miniatuur: %d

en: Thumbnail width: %d
nl: Breedte van miniatuur: %d

en: Time format
nl: Tijdsopmaak

en: Time: %a, %d %b %Y %T
nl: Tijd: %a, %d %b %Y %T

en: Timelapse
nl: Tijdsspanne

en: Timelapse Interval
nl: Tijdspanne-interval

en: Timelapse Number
nl: Tijdspanne-nummer

en: Timeout even after 2 retries. Please contact %s.
nl: Zelfs na drie pogingen onderbroken.  Neem contact op met %s.

en: Tone Compensation
nl: Tooncompensatie

en: Too bright
nl: Te helder

en: Too dark
nl: Te donker

en: Too many retries failed.
nl: Te veel pogingen zijn mislukt.

en: Top
nl: Boven

en: Toshiba
    David Hogue <david@jawa.gotdns.org>
    Toshiba pdr-m11 driver.
nl: Toshiba
    David Hogue <david@jawa.gotdns.org>
    Stuurprogramma voor Toshiba pdr-m11.

en: Total flashes fired: %d
nl: Totaal aantal flitsen: %d

en: Total pictures captured: %d, Flashes fired: %d
nl: Totaal opgenomen afbeeldingen: %d, aantal keren geflitst: %d

en: Total pictures taken: %d
nl: Totaal aantal opgenomen afbeeldingen: %d

en: Transmission of packet timed out even after %i retries. Please contact %s.
nl: De transmissie van het pakket werd, zelfs na %i pogingen, onderbroken.
    Neem contact op met %s.

en: Transmission timed out even after 2 retries. Giving up...
nl: Transmissie is zelfs na drie pogingen mislukt.  Gestopt...

en: Truncate Object
nl: Object afkappen

en: Trying to contact camera...
nl: Verbinding maken met camera...

en: Tune Colour Temperature
nl: Bijstelling van kleurtemperatuur

en: Tune Preset 0
nl: Bijstelling 0

en: Tune Preset 1
nl: Bijstelling 1

en: Tune Preset 2
nl: Bijstelling 2

en: Tune Preset 3
nl: Bijstelling 3

en: Tune Preset 4
nl: Bijstelling 4

en: Tungsten
nl: Gloeilamp

en: Tungsten White Balance Bias
nl: Witbalans: gloeilamp

en: Turbo mode
nl: Turbomodus

en: Type of Slideshow
nl: Soort diashow

en: UI Language
nl: Taal gebruikersinterface

en: UNIX Time
nl: UNIX-tijd

en: USB Speed
nl: USB-snelheid

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Undefined Audio
nl: Ongedefinieerde audio

en: Undefined Calendar Item
nl: Ongedefinieerd kalenderitem

en: Undefined Collection
nl: Ongedefinieerde verzameling

en: Undefined Contact
nl: Ongedefinieerd contact

en: Undefined Document
nl: Ongedefinieerd document

en: Undefined Message
nl: Ongedefinieerd bericht

en: Undefined PTP Property
nl: Ongedefinieerde PTP-eigenschap

en: Undefined Video
nl: Ongedefinieerde video

en: Undefined Windows Executable
nl: ongedefinieerd uitvoerbaar Windows-bestand

en: Underwater
nl: Onderwater

en: Unknown
nl: (onbekend)

en: Unknown %d
nl: onbekend %d

en: Unknown camera library error
nl: Onbekende fout in camerabibliotheek

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown file type %i.
nl: Onbekend bestandstype %i.

en: Unknown flash mode %d,
nl: Onbekende flitsmodus %d,

en: Unknown model
nl: Onbekend model

en: Unknown model "%s"
nl: Onbekend model "%s"

en: Unknown value
nl: Onbekende waarde

en: Unknown value %04d
nl: Onbekende waarde %04d

en: Unknown value %04x
nl: Onbekende waarde %04x

en: Unknown value 0x%04x
nl: Onbekende waarde 0x%04x

en: Unknown zoom mode %d
nl: Onbekende zoommodus %d

en: Unknown(%04x)
nl: Onbekend (%04x)

en: Unknown: 0x%04x
nl: Onbekend: 0x%04x

en: Unrecognized response
nl: Niet-herkend antwoord

en: Unsuitable card
nl: Niet-passende kaart

en: Unsupported command.
nl: Commando wordt niet ondersteund.

en: Unsupported port type %i = 0x%x given. Initialization impossible.
nl: Niet-ondersteund poorttype %i = 0x%x gegeven.  Initialisatie is onmogelijk.

en: Unsupported port type: %d. This driver only works with USB cameras.
nl: Poorttype %d wordt niet ondersteund.
    Dit stuurprogramma werkt alleen met USB-camera's.

en: Unused
nl: ongebruikt

en: Update device firmware
nl: Firmware van toestel bijwerken

en: Upload URL
nl: Upload-URL

en: Upload is supported into the '%s' folder only
nl: Uploaden wordt alleen ondersteund naar de map '%s'

en: Uploading file...
nl: Uploaden van bestand...

en: Uploading image...
nl: Uploaden van beeld...

en: Uploading image: %s.
nl: Uploaden van beeld %s.

en: Uploading...
nl: Bezig met uploaden...

en: User canceled download
nl: Downloaden is door gebruiker gestopt

en: User defined 1
nl: Gebruikersinstelling 1

en: User defined 2
nl: Gebruikersinstelling 2

en: User defined 3
nl: Gebruikersinstelling 3

en: Vendor ID: %02x%02x
nl: Leveranciers-ID: %02x%02x

en: Version:
nl: Versie:

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Vertical AF On
nl: Verticale AF aan

en: Video Mode
nl: Videomodus

en: Video OUT
nl: Video-uit

en: Video Out
nl: Video-uit

en: Viewfinder Grid
nl: Beeldzoekerraster

en: Viewfinder Grid Display
nl: Beeldzoekerraster

en: Vivid
nl: Levendig

en: Volatile Settings
nl: Vluchtige instellingen

en: Volume Level
nl: Volumeniveau

en: WB bracketing
nl: Belichting reeksopname

en: WEP 128-bit
nl: WEP 128-bits

en: WEP 64-bit
nl: WEP 64-bits

en: WIFI ESSID
nl: Wifi-ESSID

en: WIFI channel
nl: Wifi-kanaal

en: WIFI profiles
nl: Wifi-profielen

en: WPL Playlist
nl: WPL-afspeellijst

en: Waiting for completion...
nl: Wacht op voltooiing...

en: Waiting...
nl: Wacht...

en: Warning Display
nl: Waarschuwingsweergave

en: Warning Level 0
nl: Waarschuwingsniveau 0

en: Warning Level 1
nl: Waarschuwingsniveau 1

en: Warning in canon_usb_set_file_attributes: canon_usb_dialogue returned error status 0x%08x from camera
nl: Waarschuwing in canon_usb_set_file_attributes: canon_usb_dialogue geeft foute status 0x%08x van camera

en: We expected 0x%x but received 0x%x. Please contact %s.
nl: 0x%x werd verwacht, maar 0x%x ontvangen.  Neem contact op met %s.

en: Weak
nl: Zwak

en: White Balance
nl: Witbalans

en: White Balance Bias Preset 0
nl: Witbalans-voorinstelling 0

en: White Balance Bias Preset 1
nl: Witbalans-voorinstelling 1

en: White Balance Bias Preset 2
nl: Witbalans-voorinstelling 2

en: White Balance Bias Preset 3
nl: Witbalans-voorinstelling 3

en: White Balance Bias Preset 4
nl: Witbalans-voorinstelling 4

en: White Balance Bias Preset Nr
nl: Witbalans-voorinstellingsnummer

en: White Balance Colour Temperature
nl: Witbalans-kleurtemperatuur

en: White Balance Preset Name 0
nl: Witbalans-voorinstellingsnaam 0

en: White Balance Preset Name 1
nl: Witbalans-voorinstellingsnaam 1

en: White Balance Preset Name 2
nl: Witbalans-voorinstellingsnaam 2

en: White Balance Preset Name 3
nl: Witbalans-voorinstellingsnaam 3

en: White Balance Preset Name 4
nl: Witbalans-voorinstellingsnaam 4

en: White Balance Preset Number
nl: Witbalans-voorinstellingsnummer

en: White Balance Preset Value 0
nl: Witbalans-voorinstellingswaarde 0

en: White Balance Preset Value 1
nl: Witbalans-voorinstellingswaarde 1

en: White Balance Preset Value 2
nl: Witbalans-voorinstellingswaarde 2

en: White Balance Preset Value 3
nl: Witbalans-voorinstellingswaarde 3

en: White Balance Preset Value 4
nl: Witbalans-voorinstellingswaarde 4

en: White Board
nl: Witte achtergrond

en: White balance
nl: Witbalans

en: White board
nl: Witte achtergrond

en: White level
nl: Witniveau

en: WhiteBalance
nl: Witbalans

en: WhiteBalance Adjust A
nl: Witbalans-bijstelling A

en: WhiteBalance Adjust B
nl: Witbalans-bijstelling B

en: WhiteBalance X A
nl: Witbalans-X A

en: WhiteBalance X B
nl: Witbalans-X B

en: Whitebalance Reset Error
nl: Witbalans-resetfout

en: Wide
nl: Breedte

en: Wide-area AF
nl: Brede-zone AF

en: Write
nl: Schrijven

en: Write-protected
nl: Beveiligd tegen schrijven

en: Wrong escape sequence: expected 0x%02x, got 0x%02x.
nl: Verkeerde 'escape'-stuurcode: 0x%02x verwacht, 0x%02x ontvangen.

en: XMLDocument
nl: XML-document

en: YYYY/MM/DD
nl: JJJJ-MM-DD

en: Year/Month/Day
nl: jaar/maand/dag

en: Yes
nl: Ja

en: You have been trying to delete '%s' from folder '%s', but the filesystem does not support deletion of files.
nl: U probeerde '%s' uit map '%s' te verwijderen, maar het bestandssyteem ondersteunt het verwijderen van bestanden niet.

en: You have to set the port prior to initialization of the camera.
nl: U dient de poort in te stellen vóór de initialisatie van de camera.

en: You must be in record mode to capture images.
nl: U moet in opnamemodus zijn om beelden op kunnen te nemen.

en: Your Logitech Clicksmart 310 has %i picture in it.
     | Your Logitech Clicksmart 310 has %i pictures in it.
nl[0]: Uw Logitech Clicksmart 310 bevat %i opname.
nl[1]: Uw Logitech Clicksmart 310 bevat %i opnames.

en: Your USB camera has a S&Q chipset.
    The total number of pictures taken is %i
    Some of these could be clips containing
    several frames
nl: Uw USB-camera heeft een S&Q-chipset.
    Het bevat momenteel %i afbeeldingen.
    Enkele van deze kunnen clips zijn die
    meerdere frames bevatten.

en: Your USB camera has an Aox chipset.
    Number of lo-res PICs = %i
    Number of hi-res PICs = %i
    Number of PICs = %i
nl: Uw USB-camera heeft een Aox-chipset.
    Aantal kleine afbeeldingen = %i
    Aantal grote afbeeldingen = %i
    Aantal afbeeldingen = %i

en: Your USB camera is a Kodak EZ200.
    Number of PICs = %i
nl: Uw USB-camera is een Kodak EZ200.
    Aantal afbeeldingen = %i

en: Your USB camera is an iClick 5X.
    The total number of pictures taken is %i
nl: Deze USB-camera is een iClick 5X.
    Het bevat momenteel %i afbeeldingen.

en: Your USB camera seems to be a LG GSM.
    Firmware: %s
    Firmware Version: %s
nl: Uw USB-camera schijnt een LG GSM te zijn.
    Firmware: %s
    Firmware-versie: %s

en: Your USB picture frame has a AX203 chipset
nl: Uw USB-fotoframe heeft een AX203-chipset.

en: Your USB picture frame has a ST2205 chipset
nl: Uw USB-fotoframe heeft een ST2205-chipset

en: Your camera only supports deleting the last file on the camera. In this case, this is file '%s'.
nl: Deze camera kan alleen het laatste bestand verwijderen.  In dit geval is dit het bestand '%s'.

en: Zone Focus (Close)
nl: Zonefocus (dichtbij)

en: Zone Focus (Close-up)
nl: Zonefocus (close-up)

en: Zone Focus (Far)
nl: Zonefocus (veraf)

en: Zone Focus (Medium)
nl: Zonefocus (medium)

en: Zone Focus (Reserved 1)
nl: Zonefocus (gereserveerd 1)

en: Zone Focus (Reserved 2)
nl: Zonefocus (gereserveerd 2)

en: Zone Focus (Reserved 3)
nl: Zonefocus (gereserveerd 3)

en: Zone Focus (Reserved 4)
nl: Zonefocus (gereserveerd 4)

en: Zone Focus (Very Close)
nl: Zonefocus (heel dichtbij)

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Zoom level changed
nl: Zoomniveau is gewijzigd

en: a/c adaptor
nl: netadapter

en: agfa_cl20
    The Agfa CL20 Linux Driver People!
         Email us at cl20@poeml.de    
     Visit us at http://cl20.poeml.de
nl: agfa_cl20
    De Agfa CL20 Linux stuurprogramma-schrijvers!
         E-mail naar cl20@poeml.de    
     Bezoek ons op http://cl20.poeml.de/

en: auto + red eye suppression
nl: auto + rodeogenreductie

en: battery
nl: accu

en: black & white
nl: Zwart-wit

en: camera inactive for > 9 seconds, re-initing.
nl: camera is langer dan 9 seconden inactief -- herinitialisatie.

en: cannot be queried.
nl: kan niet gepolst worden.

en: canon_int_capture_image: final canon_usb_list_all_dirs() failed with status %i
nl: canon_int_capture_image: laatste canon_usb_list_all_dirs()() is mislukt met status %i

en: canon_int_capture_image: initial canon_usb_list_all_dirs() failed with status %li
nl: canon_int_capture_image: eerste canon_usb_list_all_dirs() is() is mislukt met status %li

en: canon_int_get_info_func: ERROR: initial message too short (%i < minimum %i)
nl: canon_int_get_info_func: ERROR: eerste melding te kort (%i < minimum %i)

en: canon_int_list_directory: ERROR: initial message too short (%i < minimum %i)
nl: canon_int_list_directory: ERROR: eerste melding te kort (%i < minimum %i)

en: canon_int_list_directory: Reached end of packet while examining the first dirent
nl: canon_int_list_directory: Einde van het pakket bereikt tijdens onderzoek van het eerste dirent.

en: canon_int_list_directory: truncated directory entry encountered
nl: canon_int_list_directory: afgekapte mapingang tegengekomen

en: canon_serial_get_dirents: Could not allocate %i bytes of memory
nl: canon_serial_get_dirents: Kan geen %i bytes geheugen reserveren

en: canon_serial_get_dirents: Could not resize dirent buffer to %i bytes
nl: canon_serial_get_dirents: Kan grootte van mapitemsbuffer niet naar %i bytes wijzigen

en: canon_serial_get_dirents: Failed to read another directory entry
nl: canon_serial_get_dirents: Kan volgende mapitem niet lezen

en: canon_serial_get_dirents: Initial dirent packet too short (only %i bytes)
nl: canon_serial_get_dirents: Eerste 'dirent'-pakket is te kort (slechts %i bytes)

en: canon_serial_get_dirents: Too many dirents, we must be looping.
nl: canon_serial_get_dirents: Te veel mapitems -- oneindige lus?

en: canon_serial_get_dirents: Truncated directory entry received
nl: canon_serial_get_dirents: Afgekapt mapitem ontvangen

en: canon_serial_get_dirents: canon_serial_dialogue failed to fetch directory entries
nl: canon_serial_get_dirents: Ophalen van mapitems door canon_serial_dialogue() is mislukt

en: canon_usb_get_body_id: Unexpected data length returned (%i bytes, expected %i)
nl: canon_usb_get_body_id: Onverwachte data-lengte teruggekregen (%i bytes ontvangen, %i verwacht)

en: canon_usb_get_dirents: Couldn't fit payload into buffer, '%.96s' (truncated) too long.
nl: canon_usb_get_dirents: Actiegedeelte past niet in de buffer, '%.96s' (afgekapt) te lang

en: canon_usb_get_dirents: canon_usb_long_dialogue failed to fetch direntries, returned %i
nl: canon_usb_get_dirents: canon_usb_long_dialogue mislukte bij het ophalen van lijstelementen, status %i

en: canon_usb_list_all_dirs: Couldn't fit payload into buffer, '%.96s' (truncated) too long.
nl: canon_usb_list_all_dirs: Kon actiegedeelte niet in buffer laden, '%.96s' (afgekapt) te lang.

en: canon_usb_list_all_dirs: canon_usb_long_dialogue failed to fetch direntries, returned %i
nl: canon_usb_list_all_dirs: canon_usb_long_dialogue mislukte bij het ophalen van lijstelementen, status %i

en: canon_usb_lock_keys: Unexpected length returned (%i bytes, expected %i)
nl: canon_usb_lock_keys: Onverwachte lengte teruggekregen (%i bytes ontvangen, %i verwacht)

en: canon_usb_lock_keys: Unexpected length returned from "lock keys" function (%i bytes, expected %i)
nl: canon_usb_lock_keys: Onverwachte lengte teruggekregen van "lock keys"-functie (%i bytes ontvangen, %i verwacht)

en: canon_usb_set_file_attributes: canon_usb_dialogue failed
nl: canon_usb_set_file_attributes: canon_usb_dialogue mislukt

en: canon_usb_unlock_keys: Unexpected length returned (%i bytes, expected %i)
nl: canon_usb_lock_keys: Onverwachte lengte teruggekregen (%i bytes ontvangen, %i verwacht)

en: color
nl: Kleur

en: coolshot library v
nl: coolshot-bibliotheek v

en: could not change owner name
nl: Kan de naam van de eigenaar niet wijzigen

en: could not set time
nl: kan de tijd niet instellen

en: economy
nl: economisch

en: externally
nl: extern

en: fill in
nl: invulflits

en: fine
nl: fijn

en: gPhoto2 Mustek VDC-3500/Relisys Dimera 3500
    This software was created with the
    help of proprietary information belonging
    to StarDot Technologies.
    
    Author:
      Brian Beattie  <URL:http://www.beattie-home.net>
    Contributors:
      Chuck Homic <chuck@vvisions.com>
         Converting raw camera images to RGB
      Dan Fandrich <dan@coneharvesters.com>
         Information on protocol, raw image format,
         gphoto2 port
nl: gPhoto2 Mustek VDC-3500/Relisys Dimera 3500
    Deze software werd gemaakt met de hulp van
    niet-vrije informatie van StarDot Technologies
    
    Auteur:
      Brian Beattie  <URL:http://www.beattie-home.net>
    Medewerkers:
      Chuck Homic <chuck@vvisions.com>
         Converteren van raw-camerabeelden naar RGB
      Dan Fandrich <dan@coneharvesters.com>
         Informatie over protocol en raw-beeldformaat,
         gphoto2-poorten

en: gsmart300 library 
    Till Adam <till@adam-lilienthal.de>
    Jerome Lodewyck <jerome.lodewyck@ens.fr>
    Support for Mustek gSmart 300 digital cameras
    based on several other gphoto2 camlib modules and the specifications kindly provided by Mustek.
nl: gsmart300-bibliotheek 
    Till Adam <till@adam-lilienthal.de>
    Jerome Lodewyck <jerome.lodewyck@ens.fr>
    Ondersteuning voor Mustek gSmart 300 digitale camera's,
    gebaseerd op verscheidene andere gphoto2 camlib-modules
    en op de specificaties aangeleverd door Mustek.

en: high (640x480)
nl: hoog (640x480)

en: high compression,
nl: hoge compressie,

en: hp215
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Driver to access the HP Photosmart 215 camera.
    Merged from the standalone hp215 program.
    This driver allows download of images and previews, and deletion of images.
nl: hp215
    Marcus Meissner <marcus@jet.franken.de>
    Stuurprogramma voor de HP Photosmart 215-camera.
    Samengesteld uit het zelfstandige hp215-programma.
    Dit stuurprogramma ondersteunt het downloaden van afbeeldingen
    en miniaturen, en het verwijderen van afbeeldingen.

en: iClick 5X driver
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: iClick 5X-stuurprogramma
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: in fill mode
nl: in vulmodus

en: infinite
nl: oneindig

en: internally
nl: intern

en: jamcam library v
nl: jamcam bibliotheek v

en: jl2005a camera library
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: jl2005a-camerabibliotheek
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: jl2005bcd camera library
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: jl2005bcd-camerabibliotheek
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: lock keys failed.
nl: Vergrendelen van toetsen is mislukt.

en: lossless
nl: verliesloos

en: low (320x240)
nl: laag (320x240)

en: low compression,
nl: lage compressie,

en: mRAW + Large Fine JPEG
nl: mRAW + grote, fijne JPEG

en: mRAW + Large Normal JPEG
nl: mRAW + grote, normale JPEG

en: mRAW + Medium Fine JPEG
nl: mRAW + gemiddelde, fijne JPEG

en: mRAW + Medium Normal JPEG
nl: mRAW + gemiddelde, normale JPEG

en: mRAW + Small Fine JPEG
nl: mRAW + kleine, fijne JPEG

en: mRAW + Small Normal JPEG
nl: mRAW + kleine, normale JPEG

en: medium compression,
nl: gemiddelde compressie,

en: no status reported.
nl: geen status gerapporteerd.

en: none
nl: geen

en: normal
nl: normaal

en: not available: %s
nl: niet beschikbaar: %s

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: on + red eye suppression
nl: aan + rodeogenreductie

en: on battery
nl: op accu

en: pccam600 init: Unexpected error: gp_port_read returned %d instead of %d
nl: pccam600_init: Onverwachte fout: gp_port_read() gaf %d i.p.v. %d

en: pccam600_close: return value was %d instead of %d
nl: pccam600_close: Teruggekregen waarde was %d i.p.v. %d

en: pccam600_get_file:got index %d but expected index > %d
nl: pccam600_get_file: Ontving index %d maar verwachtte index > %d

en: pccam600_init: Expected %d blocks got %d
nl: pccam600_init: Verwachtte %d blokken, ontving %d

en: pccam600_init: Expected > %d blocks got %d
nl: pccam600_init: Verwachtte > %d blokken, ontving %d

en: play
nl: weergave

en: power OK
nl: voeding is OK

en: power bad
nl: voeding niet OK

en: read only
nl: alleen-lezen

en: readwrite
nl: lezen+schrijven

en: ready
nl: gereed

en: record
nl: opname

en: recursive calls are not supported by the sierra driver! Please contact %s.
nl: Recursieve aanroepen worden door het sierra-stuurprogramma niet ondersteund.  Neem contact op met %s.

en: red eye flash off.
nl: antirodeogenflits is uitgeschakeld.

en: red eye flash on.
nl: antirodeogenflits is ingeschakeld.

en: red eye suppression
nl: rodeogenreductie

en: sRAW + Large Fine JPEG
nl: sRAW + grote, fijne JPEG

en: sRAW + Large Normal JPEG
nl: sRAW + grote, normale JPEG

en: sRAW + Medium Fine JPEG
nl: sRAW + gemiddelde, fijne JPEG

en: sRAW + Medium Normal JPEG
nl: sRAW + gemiddelde, normale JPEG

en: sRAW + Small Fine JPEG
nl: sRAW + kleine, fijne JPEG

en: sRAW + Small Normal JPEG
nl: sRAW + kleine, normale JPEG

en: sRGB (nature)
nl: sRGB (natuur)

en: sRGB (portrait)
nl: sRGB (portret)

en: sierra SPARClite library
    Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>
    Support for sierra-based digital cameras
    including Olympus, Nikon, Epson, and Pentax.
    
    Thanks to Data Engines (www.dataengines.com)
    for the use of their Olympus C-3030Z for USB
    support implementation.
nl: sierra SPARClite-bibliotheek
    Scott Fritzinger <scottf@unr.edu>
    Ondersteunt op 'sierra' gebaseerde digitale camera's,
    waaronder Olympus, Nikon, Epson, Pentax, and others.
    
    Met dank aan Data Engines (www.dataengines.com)
    voor het gebruik van hun Olympus C-3030Z voor de
    implementatie van USB-ondersteuning.

en: spca50x library v
nl: spca50x-bibliotheek v

en: sq905 generic driver
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Algemeen sq905-stuurprogramma
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: sq905C generic driver
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>
nl: Generisch sq905-stuurprogramma
    Theodore Kilgore <kilgota@auburn.edu>

en: standard
nl: Standaard

en: superfine
nl: superfijn

en: sx330z is USB only
nl: sx330z is alleen USB

en: time set
nl: tijd is ingesteld

en: unable to guess initial CRC value
nl: kan de initiële CRC-waarde niet raden

en: undefined
nl: ongedefinieerd

en: unexpected datatype %i
nl: Onverwacht datatype %i

en: unknown (0x%02x)
nl: onbekend (0x%02x)

en: unknown compression %d,
nl: onbekende compressie %d,

en: unknown resolution %d)
nl: onbekende resolutie %d)

en: warning: CRC not checked (add len %d, value 0x%04x) #########################
nl: waarschuwing: CRC is niet gecontroleerd (lengte %d, waarde 0x%04x) ##########
