gst-plugins-ugly 1.0.3 - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
uk: Не вдалося прочитати дані з компакт-диска.

en: Could not open CD device for reading.
uk: Не вдалося відкрити носій для читання.

en: Disc is not an Audio CD.
uk: Диск не записано у форматі Audio CD.

en: Could not open DVD
uk: Не вдалося відкрити DVD

en: Could not open DVD title %d
uk: Не вдалося відкрити частину DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
uk: Не вдалося перейти до розділу %d частини DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
uk: Не вдалося відкрити заголовок DVD %d. Інтерактивні заголовки не підтримуються цим елементом

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
uk: Не вдалося прочитати DVD. Причиною може бути те, що DVD зашифровано, а бібліотеку розшифрування DVD не встановлено.

en: Could not read DVD.
uk: Не вдалося прочитати DVD.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
uk: Помилка при налаштовуванні кодера LAME для звукових даних у форматі MP3. Перевірте параметри кодування.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
uk: Запитана бітова швидкість %d кбіт/с для властивості «%s» є неприпустимою. Бітову швидкість змінено на %d кбіт/с.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
uk: Помилка при налаштовуванні кодувальника TwoLAME. Перевірте параметри кодування.

en: This stream contains no data.
uk: Потік не містить даних.

en: Internal data stream error.
uk: Помилка внутрішнього потоку даних.
