gst-plugins-ugly-1.0.3 - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
tr: CD okuyamıyor.

en: Could not open CD device for reading.
tr: Okumak için CD aygıtını açamıyor.

en: Disc is not an Audio CD.
tr: Bu disk bir Ses CD'si değil.

en: Could not open DVD
tr: DVD açılamıyor

en: Could not open DVD title %d
tr: DVD başlığı açılamıyor %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
tr: Bu dosyalara okunamadı:bölüm %d ve DVD başlığı %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
tr: DVD başlığı açılamadı %d. Bu öğede etkileşimli Interactive başlıklar desteklenmiyor

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
tr: DVD okunamıyor. Bunun sebebi, DVD'nin şifrelenmiş olması veya DVD şifre çzöme kitaplığının kurulu olmaması olabilir.

en: Could not read DVD.
tr: DVD okunamıyor.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
tr: LAME mp3 kodlayıcı yapılandırılamadı. Kodlama parametrelerinizi denetleyiniz.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
tr: İstenen bit oranı %d kbit/s bu özellik için '%s' onaylanmadı. Bu yüzden bit oranı şuna dönüştürüldü %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
tr: TwoLAME kodlayıcı yapılandırılamadı. Kodlama parametrelerinizi denetleyiniz.

en: This stream contains no data.
tr: Akış veri içermiyor.

en: Internal data stream error.
tr: İç veri akış hatası.
