gst-plugins-ugly 1.2.1 - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
sk: Nepodarilo sa čítať z CD.

en: Could not open CD device for reading.
sk: Nepodarilo sa otvoriť zariadenie CD na čítanie.

en: Disc is not an Audio CD.
sk: Tento disk nie je zvukové CD.

en: Could not open DVD
sk: Nepodarilo sa otvoriť DVD

en: Could not open DVD title %d
sk: Nepodarilo sa otvoriť DVD titul %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sk: Nepodarilo sa preskočiť na kapitolu %d pre DVD titul %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sk: Nepodarilo sa otvoriť DVD titul %d. Interaktívne tituly nie sú podporované týmto prvkom

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sk: Nepodarilo sa čítať DVD. Možno je DVD šifrované a nie je nainštalovaná dešifrovacia knižnica.

en: Could not read DVD.
sk: Nepodarilo sa čítať DVD.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
sk: Nepodarilo sa nastaviť LAME mp3 enkodér. Skontrolujte svoje kódovacie nastavenia, prosím.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
sk: Požadovaná bitová rýchlosť %d kbit/s pre vlastnosť '%s' nie je dovolená. Bitová rýchlosť bola nastavená na %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
sk: Nepodarilo sa nastaviť TwoLAME enkodér. Skontrolujte svoje kódovacie nastavenia, prosím.

en: This stream contains no data.
sk: Tento prúd neobsahuje žiadne údaje.

en: Internal data stream error.
sk: Vnútorná chyba prúdu údajov.
