gst-plugins-ugly-0.10.11.2 - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Could not read from CD.
ms: Tidak dapat baca dari CD.

en: Could not open CD device for reading.
ms: Tidak dapat buka peranti CD untuk baca.

en: Disc is not an Audio CD.
ms: Cakera bukan CD Audio

en: Could not open DVD
ms: Tidak dapat buka DVD

en: Could not open DVD title %d
ms: Tidak dapat buka tajuk %d DVD

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ms: Gagal untuk ke bab %d pata tajuk DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ms: Gagal buka tajuk %d DVD. Tajuk interaktrif tidak disokong oleh elemen ini

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
ms: Kadarbit %d yang diminta untuk properti '%s' tidak dibenarkan. Kadarbit telah ditukar ke %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
ms: Gagal mengkonfigur pengenkod TwoLAME. Periksa parameter pengenkod anda.

en: This stream contains no data.
ms: Aliran ini tiada data.

en: Internal data stream error.
ms: Ralat aliran data dalaman.
