gst-plugins-ugly 1.0.3 - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
gl: Non foi posíbel ler desde o CD.

en: Could not open CD device for reading.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de CD para a súa lectura.

en: Disc is not an Audio CD.
gl: O disco non é un CD de son.

en: Could not open DVD
gl: Non foi posíbel abrir o DVD

en: Could not open DVD title %d
gl: Non foi posíbel abrir o título %d do DVD

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
gl: Produciuse un erro ao ir ao capítulo %d do título %d do DVD

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
gl: Non foi posíbel abrir o título %d de DVD. Este elemento non é compatíbel cos títulos interactivos

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
gl: Non foi posíbel ler o DVD. Isto pode ser porque o DVD está cifrado e non ten instalada unha biblioteca de descifrado de DVD.

en: Could not read DVD.
gl: Non foi posíbel ler o DVD

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
gl: Produciuse un erro ao configurar o codificador LAME mp3. Comprobe os seus parámetros de codificación.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
gl: Non se permite o bitrate solicitado %d kbit/s para a propiedade '%s'. O bitrate cambiouse a %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
gl: Produciuse un fallo ao configurar o codificador TwoLAME. Comprobe os seus parámetros de codificación.

en: This stream contains no data.
gl: Este fluxo non contén datos.

en: Internal data stream error.
gl: Erro de fluxo de datos interno.
