gst-plugins-ugly 0.10.10.2 - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Could not read from CD.
fi: Lukeminen CD:ltä ei onnistunut.

en: Could not open CD device for reading.
fi: CD-laitetta ei voitu avata luettavaksi.

en: Disc is not an Audio CD.
fi: Levy ei ole ääni-CD.

en: Could not open DVD
fi: DVD:tä ei voitu avata

en: Could not open DVD title %d
fi: DVD:n ohjelmaa %d ei voitu avata

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
fi: Ei voitu siirtyä kappaleeseen %d DVD:n ohjelmassa %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
fi: DVD:n ohjelmaa %d ei voitu avata. Tämä elementti ei tue interaktiivisia ohjelmia

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
fi: Pyydetty bittinopeus %d kb/s ominaisuudelle "%s" ei ole sallittu. Bittinopeus asetettiin arvoon %d kb/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
fi: TwoLAME-kodekkia ei voitu määritellä. Tarkista kodekkiasetuksesi.

en: This stream contains no data.
fi: Virta ei sisällä tietoa.

en: Internal data stream error.
fi: Sisäinen tietovirtavirhe.
