gst-plugins-ugly-0.10.13.2 - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Could not read from CD.
eu: Ezin izan da CDtik irakurri.

en: Could not open CD device for reading.
eu: Ezin izan da CD gailua ireki irakurtzeko.

en: Disc is not an Audio CD.
eu: Ez da Audio CD disko bat.

en: Could not open DVD
eu: Ezin izan da DVDa ireki

en: Could not open DVD title %d
eu: Ezin izan da DVDko %d. titulua ireki

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
eu: Huts egin du DVDko %2$d. tituluaren %1$d. kapitulura joatean

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
eu: Ezin izan da DVDko %d. titulua ireki. Elementu honek ez ditu onartzen titulu interaktiboak

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
eu: Ez da onartzen '%2$s' propietatearentzat eskatutako %1$d kbit/s-ko bit-emaria. Bit-emaria aldatu egin da, eta orain %3$d kbit/s-koa da.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
eu: Huts egin du TwoLAME kodetzailea konfiguratzean. Begiratu kodetze-parametroak ondo dauden.

en: This stream contains no data.
eu: Korronte honek ez du daturik.

en: Internal data stream error.
eu: Datu-korrontearen barne-errorea.
