gst-plugins-ugly 1.4.1 - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
eo: Ne eblis legi de la KD.

en: Could not open CD device for reading.
eo: Ne eblis malfermi la KD-aparaton por legi.

en: Disc is not an Audio CD.
eo: La disko ne estas son-KD.

en: Could not open DVD
eo: Ne eblis malfermi la DVD-n

en: Could not open DVD title %d
eo: Ne eblis malfermi titolon "%d" de la DVD

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
eo: Fiaskis iri al ĉapitro %d de la DVD-titolo %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
eo: Ne eblis malfermi DVD-titolon "%d"; ĉi tiu elemento ne subtenas interagajn titolojn

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
eo: Ne eblis legi la DVD-n. Eble la DVD estas ĉifrita sed biblioteko por DVD-malĉifrado ne estas instalita.

en: Could not read DVD.
eo: Ne eblis legi la DVD-n.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
eo: Fiaskis agordi la LAME-kodilon. Kontrolu viajn kodad-parametrojn.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
eo: La petita bitrapido je %d kbit/s ne estas permesata por la atributo "%s". La bitrapido estas ŝanĝite al %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
eo: Fiaskis agordi la TwoLAME-kodilon. Kontrolu viajn kodad-parametrojn.

en: This stream contains no data.
eo: Tiu fluo enhavas neniun datumon.

en: Internal data stream error.
eo: Interna datum-flu-eraro.
