gst-plugins-ugly 0.10.17.2 - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Could not read from CD.
el: Δέν μπόρεσε να γινει ανάγνωση το CD.

en: Could not open CD device for reading.
el: Δέν ήταν δυνατό το άνοιγμα της συσκευής CD για την ανάγνωση.

en: Disc is not an Audio CD.
el: Ο δίσκος δεν είναι ένα ακουστικό CD.

en: Could not open DVD
el: Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του DVD

en: Could not open DVD title %d
el: Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του τίτλου DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
el: Αποτυχία μετάβασης στο κεφάλαιο %d του τίτλου του DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
el: Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του τίτλου DVD %d. Οι διαδραστικοί τίτλοι δεν υποστηρίζονται από αυτό το στοιχείο

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
el: Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του DVD. Αυτό μπορεί να οφείλεται στο ότι το DVD είναι κρυπτογραφημένο και μια βιβλιοθήκη αποκρυπτογράφησης DVD δεν έχει εγκατασταθεί.

en: Could not read DVD.
el: Δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του DVD.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
el: Ο αιτούμενος ρυθμός μετάδοσης %d kbit/s για την ιδιοκτησία '%s' δεν είναι επιτρεπτός.Ορυθμός μετάδοσης άλλαξε σε %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
el: Αδυναμία ρύθμισης του κωδικοποιητή TwoLAME. Ελέγξτε τις παραμέτρους κωδικοποίησης.

en: This stream contains no data.
el: Η ροή αυτή δεν περιέχει καθόλου δεδομένα.

en: Internal data stream error.
el: Εσωτερικό σφάλμα ροής δεδομένων.
