gst-plugins-ugly 1.0.3 - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
cs: Nezdařilo se čtení z CD.

en: Could not open CD device for reading.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení CD pro čtení.

en: Disc is not an Audio CD.
cs: Disk není zvukovým CD.

en: Could not open DVD
cs: Nezdařilo se otevřít DVD

en: Could not open DVD title %d
cs: Nezdařilo se otevřít titul DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
cs: Nezdařil se přechod na kapitolu %d titulu DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
cs: Nezdařilo se otevřít titul DVD %d. Interaktivní tituly nejsou tímto prvkem podporovány

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
cs: Nezdařilo se čtení DVD. To může být způsobeno tím, že je DVD šifrováno a knihovna pro dešifrování DVD není nainstalována.

en: Could not read DVD.
cs: Nezdařilo se čtení DVD.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
cs: Selhalo nastavení zvukového kodéru LAME mp3. Zkontrolujte parametry kódování.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
cs: Požadovaný datový tok %d kb/s za sekundu není u vlastnosti „%s“ povolen. Datový tok byl změněn na %d kb/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
cs: Selhalo nastavení kodéru TwoLAME. Zkontrolujte parametry kódování.

en: This stream contains no data.
cs: Tento proud neobsahuje žádná data.

en: Internal data stream error.
cs: Interní chyba datového proudu.
