gst-plugins-good 1.7.2 - en to hu translation catalogue (108 entries)

en: Jack server not found
hu: Jack kiszolgáló nem található

en: Failed to decode JPEG image
hu: A JPEG kép visszafejtése meghiúsult

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
hu: „%s” ettől: „%s”

en: Could not connect to server
hu: Nem sikerült csatlakozni a kiszolgálóhoz

en: No URL set.
hu: Nincs beállítva URL.

en: Server does not support seeking.
hu: A kiszolgáló nem támogatja a tekerést.

en: Could not resolve server name.
hu: Nem sikerült feloldani a kiszolgáló nevét.

en: Could not establish connection to server.
hu: Nem hozható létre kapcsolat a kiszolgálóhoz.

en: Secure connection setup failed.
hu: A biztonságos kapcsolat kialakítása meghiúsult.

en: A network error occurred, or the server closed the connection unexpectedly.
hu: Hálózati hiba történt, vagy a kiszolgáló váratlanul lezárta a kapcsolatot.

en: Server sent bad data.
hu: A kiszolgáló hibás adatokat küldött.

en: Internal data stream error.
hu: Belső adatfolyam-hiba.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
hu: Nincs vagy érvénytelen bemeneti hang, az AVI-folyam sérült lesz.

en: This file contains no playable streams.
hu: A fájl nem tartalmaz lejátszható adatfolyamokat.

en: This file is invalid and cannot be played.
hu: A fájl nem érvényes és nem játszható le.

en: Cannot play stream because it is encrypted with PlayReady DRM.
hu: Nem lehet lejátszani a folyamot, mert PlayReady DRM titkosítás van rajta.

en: This file is corrupt and cannot be played.
hu: A fájl sérült és nem játszható le.

en: Invalid atom size.
hu: Érvénytelen atom méret.

en: This file is incomplete and cannot be played.
hu: A fájl nem teljes és nem játszható le.

en: The video in this file might not play correctly.
hu: A fájlban található videó lehet, hogy nem játszható le megfelelően.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
hu: A fájl túl sok adatfolyamot tartalmaz. Csak az első %d kerül lejátszásra.

en: Internal data flow error.
hu: Belső adatfolyam-hiba.

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
hu: Nem található támogatott adatfolyam. Telepítse a GStreamer RTSP bővítményt a Real media adatfolyamokhoz.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
hu: Nem található támogatott adatfolyam. Lehet, hogy több átviteli protokollt kell engedélyezni, vagy hiányzik a megfelelő GStreamer RTSP bővítmény.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a lejátszáshoz. Az eszközt másik alkalmazás használja.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a lejátszáshoz. Nincs jogosultsága az eszköz megnyitására.

en: Could not open audio device for playback.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a lejátszáshoz.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a lejátszáshoz. Az Open Sound System ezen verzióját az elem nem támogatja.

en: Playback is not supported by this audio device.
hu: Ez a hangeszköz nem támogatja a lejátszást.

en: Audio playback error.
hu: Hanglejátszási hiba.

en: Recording is not supported by this audio device.
hu: Ez a hangeszköz nem támogatja a felvételt.

en: Error recording from audio device.
hu: Hiba a hangeszközről való felvételkor.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a felvételhez. Nincs jogosultsága az eszköz megnyitására.

en: Could not open audio device for recording.
hu: Nem nyitható meg hangeszköz a felvételhez.

en: CoreAudio device not found
hu: A CoreAudio eszköz nem található

en: CoreAudio device could not be opened
hu: A CoreAudio eszköz nem nyitható meg

en: Record Source
hu: Felvétel forrása

en: Microphone
hu: Mikrofon

en: Line In
hu: Vonalbemenet

en: Internal CD
hu: Belső CD

en: SPDIF In
hu: SPDIF be

en: AUX 1 In
hu: 1. AUX be

en: AUX 2 In
hu: 2. AUX be

en: Codec Loopback
hu: Kodek visszacsatolás

en: SunVTS Loopback
hu: SunVTS visszacsatolás

en: Volume
hu: Hangerő

en: Gain
hu: Erősítés

en: Built-in Speaker
hu: Beépített hangszóró

en: Headphone
hu: Fejhallgató

en: Line Out
hu: Vonalkimenet

en: SPDIF Out
hu: SPDIF ki

en: AUX 1 Out
hu: 1. AUX ki

en: AUX 2 Out
hu: 2. AUX ki

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
hu: Hiba %d bájt olvasásakor a következő eszközről: „%s”.

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
hu: A(z) „%s” eszköz által kezelhető lehetséges videoformátumok felsorolása sikertelen

en: Could not map buffers from device '%s'
hu: Nem képezhetők le a(z) „%s” eszköz pufferei

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
hu: A(z) „%s” eszköz illesztőprogramja nem támogatja a(z) %d. IO módot

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
hu: A(z) „%s” eszköz illesztőprogramja nem támogat egyetlen ismert IO módot sem.

en: Device '%s' is busy
hu: A(z) „%s” eszköz foglalt

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
hu: A(z) „%s” eszköz nem képes felvenni %dx%d felbontásban

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
hu: A(z) „%s” eszköz nem képes felvenni a megadott formátumban

en: Device '%s' does support non-contiguous planes
hu: A(z) „%s” eszköz nem támogatja a nem szomszédos síkokat

en: Could not get parameters on device '%s'
hu: Nem kérhetők le a(z) „%s” eszköz paraméterei

en: Video device did not accept new frame rate setting.
hu: A videoeszköz nem fogadta el az új képkockasebesség-beállítást.

en: Video device did not provide output format.
hu: A videoeszköz nem szolgáltatott kimeneti formátumot.

en: Video device returned invalid dimensions.
hu: A videoeszköz érvénytelen dimenziókkal tért vissza.

en: Video devices uses an unsupported interlacing method.
hu: A videoeszközök nem támogatott váltottsoros módot használnak.

en: Video devices uses an unsupported pixel format.
hu: A videoeszközök nem támogatott képpontformátumot használnak.

en: Failed to configure internal buffer pool.
hu: Nem sikerült beállítani a belső puffertárolót.

en: Video device did not suggest any buffer size.
hu: A videoeszköz nem javasolt semmilyen pufferméretet.

en: No downstream pool to import from.
hu: Nincs importálási forrásként használható alárendelt tároló.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
hu: A(z) %d. tuner beállításának lekérése a(z) „%s” eszközön meghiúsult.

en: Error getting capabilities for device '%s'.
hu: Hiba a(z) „%s” eszköz képességeinek lekérésekor.

en: Device '%s' is not a tuner.
hu: A(z) „%s” eszköz nem tuner.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
hu: A rádióbemenet lekérése meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to set input %d on device %s.
hu: A(z) %d. bemenet beállítása meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
hu: A némítási állapot módosítása meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to allocated required memory.
hu: Nem sikerült lefoglalni a szükséges memóriát.

en: Failed to allocate required memory.
hu: Nem sikerült lefoglalni a szükséges memóriát.

en: Converter on device %s has no supported input format
hu: A(z) %s eszközön lévő átalakítónak nincs támogatott bemeneti formátuma

en: Converter on device %s has no supported output format
hu: A(z) %s eszközön lévő átalakítónak nincs támogatott kimeneti formátuma

en: Encoder on device %s has no supported input format
hu: A(z) %s eszközön lévő kódolónak nincs támogatott bemeneti formátuma

en: Encoder on device %s has no supported output format
hu: A(z) %s eszközön lévő kódolónak nincs támogatott kimeneti formátuma

en: Failed to start decoding thread.
hu: Nem sikerült elindítani a dekódolási szálat.

en: Failed to process frame.
hu: Nem sikerült feldolgozni a keretet.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
hu: Hiba a(z) „%s” eszköz képességeinek lekérésekor. Ez nem egy v4l2 meghajtó. Ellenőrizze, hogy nem v4l1 meghajtó-e.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
hu: A(z) %d bemenet attribútumainak lekérése meghiúsult a(z) %s eszközön

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
hu: A(z) %d. tuner beállításának lekérése a(z) „%s” eszközön meghiúsult.

en: Failed to query norm on device '%s'.
hu: A norma lekérdezése meghiúsult a(z) „%s” eszköztől.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
hu: A vezérlőattribútumok lekérése meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Cannot identify device '%s'.
hu: Nem azonosítható a(z) „%s” eszköz.

en: This isn't a device '%s'.
hu: Ez nem egy eszköz: „%s”.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
hu: Nem sikerült olvasásra és írásra megnyitni a(z) „%s” eszközt.

en: Device '%s' is not a capture device.
hu: A(z) „%s” eszköz nem rögzítőeszköz.

en: Device '%s' is not a output device.
hu: A(z) „%s” eszköz nem kimeneti eszköz.

en: Device '%s' is not a M2M device.
hu: A(z) „%s” eszköz nem M2M eszköz.

en: Could not dup device '%s' for reading and writing.
hu: Nem sikerült duplikálni a(z) „%s” eszközt olvasásra és írásra.

en: Failed to set norm for device '%s'.
hu: A norma beállítása meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
hu: A tuner aktuális frekvenciájának lekérdezése meghiúsult a(z) „%s” eszköztől.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
hu: A tuner aktuális frekvenciájának beállítása meghiúsult a(z) „%s” eszközön %lu Hz-re.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
hu: A jelerősség lekérdezése meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
hu: A(z) %d. vezérlőelem értékének lekérése meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
hu: A(z) $%2d érték beállítása $%1d vezérlőelemhez meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
hu: Az aktuális bemenet lekérése meghiúsult a(z) „%s” eszközről. Lehet, hogy ez egy rádióeszköz.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
hu: Az aktuális kimenet lekérése meghiúsult a(z) „%s” eszközről. Lehet, hogy ez egy rádióeszköz.

en: Failed to set output %d on device %s.
hu: A(z) %d. kimenet beállítása meghiúsult a(z) „%s” eszközön.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
hu: A felbontás módosítása futás közben még nem támogatott.

en: Cannot operate without a clock
hu: Óra nélkül lehetetlen a működés
