gst-plugins-bad 1.7.2 - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: format wasn't negotiated before get function
sk: formát nebol dohodnutý pred funkciou stiahnutia

en: OpenCV failed to load template image
sk: OpenCV nedokázalo načítať obrazovú šablónu

en: Could not read title information for DVD.
sk: Nepodarilo sa prečítať titulok DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
sk: Nepodarilo sa otvoriť zariadenie DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
sk: Nepodarilo sa nastaviť PGC posun pozície.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sk: Nepodarilo sa čítať DVD. Možno je DVD šifrované a dešifrovacia knižnica nie je nainštalovaná.

en: Could not read DVD.
sk: Nepodarilo sa prečítať DVD.

en: This file contains no playable streams.
sk: Tento súbor neobsahuje prehrateľné prúdy údajov.

en: Could not open sndfile stream for reading.
sk: Nepodarilo sa otvoriť prúd údajov na čítanie.

en: Could not establish connection to sndio
sk: Nepodarilo sa pripojiť na sndio

en: Failed to query sndio capabilities
sk: Nepodarilo sa zistiť schopnosti sndio

en: Could not configure sndio
sk: Nepodarilo nastaviť sndio

en: Could not start sndio
sk: Nepodarilo sa spustiť sndio

en: Internal data flow error.
sk: Vnútorná chyba prúdu údajov.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
sk: Vytvorený súbor má väčší prerolovací čas než je trvanie jeho prúdu údajov

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
sk: Chýba prvok '%s' - skontrolujte si svoju inštaláciu GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
sk: Umiestnenie súboru je nastavené na NULOVÉ, prosím nastavte platný názov súboru

en: Digitalzoom element couldn't be created
sk: Prvok digitálneho priblíženia sa nepodarilo vytvoriť

en: Subpicture format was not configured before data flow
sk: Formát podobrázku nebol nastavený pred prúdom údajov.

en: Failed to get fragment URL.
sk: Nepodarilo sa získať URL fragmentu.

en: Internal data stream error.
sk: Vnútorná chyba prúdu údajov.

en: Couldn't download fragments
sk: Nepodarilo sa získať fragmenty

en: No file name specified for writing.
sk: Nebolo zadané žiadne meno súboru pre zápis.

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
sk: Zadaný názov súboru "%s" sa nedá previesť na miestne kódovanie názvu súboru.

en: Could not open file "%s" for writing.
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor "%s" pre zápis.

en: Device "%s" does not exist.
sk: Zariadenie "%s" neexistuje.

en: Could not open frontend device "%s".
sk: Nepodarilo sa otvoriť ovládacie zariadenie "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
sk: Nepodarilo sa získať nastavenia od zariadenia "%s".

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
sk: Nepodarilo sa získať nastavenia od zariadenia "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor "%s" na čítanie.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
sk: Nepodarilo sa nájsť konfiguračný súbor DVB kanálu

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
sk: Nepodarilo sa načítať konfiguračný súbor DVB kanálu: %s

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
sk: Konfiguračný súbor DVB kanála neobsahuje žiadne kanály

en: Couldn't find details for DVB channel %s
sk: Nepodarilo sa nájsť podrobnosti o DVB kanáli %s
