gst-plugins-bad 0.10.18.2 - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Could not read title information for DVD.
ro: Nu s-au putut citi informațiile despre titlu pentru DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul DVD „%s”.

en: Failed to set PGC based seeking.
ro: Nu s-a putut stabili derularea bazată pe PGC.

en: Internal data flow error.
ro: Eroare internă de flux al datelor.

en: Internal data stream error.
ro: Eroare internă a fluxului de date.

en: No file name specified for writing.
ro: Niciun nume de fișier specificat pentru scriere.

en: Could not open file "%s" for writing.
ro: Nu s-a putut deschide fișierul „%s” pentru scriere.

en: Device "%s" does not exist.
ro: Dispozitivul „%s” nu există.

en: Could not open frontend device "%s".
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul frontend „%s”.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
ro: Nu s-au putut obține configurările de la dispozitivul frontend „%s”.

en: Could not open file "%s" for reading.
ro: Nu s-a putut deschide fișierul „%s” pentru citire.
