gst-plugins-bad-0.10.8.3 - en to mt translation catalogue (8 entries)

en: Could not read title information for DVD.
mt: Ma stajtx naqra informazzjoni fuq it-titlu tad-DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
mt: Problema biex niftaħ apparat tad-DVD '%s'.

en: No file name specified for writing.
mt: L-ebda isem speċifikat biex nikteb.

en: Could not open file "%s" for writing.
mt: Ma nistax niftaħ fajl "%s" biex nikteb.

en: Device "%s" does not exist.
mt: Apparat "%s" ma jeżistiex.

en: Could not open frontend device "%s".
mt: Ma nistax niftaħ apparat frontend "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
mt: Ma nistax inġib is-settings mill-apparat frontend "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
mt: Ma nistax naqra mill-fajl "%s".
