gst-plugins-bad 1.2.1 - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Could not read title information for DVD.
lv: Nevarēja nolasīt virsrakstu informāciju no DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
lv: Neizdevās atvērt DVD ierīci “%s”.

en: Failed to set PGC based seeking.
lv: Neizdevās iestatīt uz PGC balstīto meklēšanu.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
lv: Nevarēja nolasīt DVD. Iespējams, ka DVD ir šifrēts un DVD atšifrēšanas bibliotēka nav uzinstalēta.

en: Could not read DVD.
lv: Nevarēja nolasīt DVD.

en: This file contains no playable streams.
lv: Šī datne nesatur atskaņojamas straumes.

en: Could not establish connection to sndio
lv: Nevarēja izveidot savienojumu ar sndio

en: Failed to query sndio capabilities
lv: Neizdevās apvaicāt sndio iespējas

en: Could not configure sndio
lv: Nevarēja konfigurēt sndio

en: Could not start sndio
lv: Nevarēja palaist sndio

en: Internal data flow error.
lv: Iekšēja datu plūsmas kļūda.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
lv: Izveidotajai datnei ir lielāks pirms-atskaņojuma laiks, kā straumes garums

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
lv: Trūkst elementa “%s” — pārbaudiet savu GStreamer instalāciju.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
lv: Datnes vieta ir iestatīta uz NULL, lūdzu, iestatiet derīgu datnes nosaukumu

en: Subpicture format was not configured before data flow
lv: Apakšattēla formāts netika konfigurēts pirms datu plūsmas

en: Failed to get fragment URL.
lv: Neizdevās saņemt fragmenta URL.

en: Internal data stream error.
lv: Iekšējās datu plūsmas kļūda.

en: Couldn't download fragments
lv: Nevarēja lejupielādēt fragmentus

en: No file name specified for writing.
lv: Ierakstīšanai nav norādīts neviens datnes nosaukums.

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
lv: Doto datnes nosaukumu “%s” nevar pārveidot uz lokālo datnes nosaukuma kodējumu.

en: Could not open file "%s" for writing.
lv: Nav iespējams atvērt datni “%s” ierakstīšanai.

en: Device "%s" does not exist.
lv: Ierīce “%s” neeksistē.

en: Could not open frontend device "%s".
lv: Nevarēja atvērt priekšējo ierīci “%s”.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
lv: Nevarēja saņemt iestatījumus no priekšējās ierīces “%s”.

en: Could not open file "%s" for reading.
lv: Nevarēja atvērt datni “%s” lasīšanai.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
lv: Nevarēja atrast DVB kanāla konfigurācijas datni

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
lv: Nevarēja ielādēt DVB kanāla konfigurācijas datni: %s

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
lv: DVB kanāla konfigurācijas datne nesatur nevienu kanālu

en: Couldn't find details for DVB channel %s
lv: Nevarēja atrast sīkāku informāciju par DVB kanālu %s
