gst-plugins-bad-0.10.17.2 - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Could not read title information for DVD.
eu: Ezin izan da DVDaren tituluaren informazioa irakurri.

en: Failed to open DVD device '%s'.
eu: Huts egin du '%s' DVD gailua irekitzean.

en: Failed to set PGC based seeking.
eu: Huts egin du PGC oinarriko kokapena ezartzean.

en: Internal data flow error.
eu: Datu-korrontearen barne-errorea.

en: Internal data stream error.
eu: Datu-korrontearen barne-errorea.

en: No file name specified for writing.
eu: Ez da fitxategi-izenik zehaztu idazteko.

en: Could not open file "%s" for writing.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki idazteko.

en: Device "%s" does not exist.
eu: "%s" gailua ez dago.

en: Could not open frontend device "%s".
eu: Ezin izan da "%s" kontrol-gailua ireki.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
eu: Ezin izan dira "%s" kontrol-gailuaren ezarpenak eskuratu.

en: Could not open file "%s" for reading.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki irakurtzeko.
