gst-plugins-bad 1.7.2 - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: format wasn't negotiated before get function
bg: форматът не е бил уточнен преди извикване на функцията за получаване

en: OpenCV failed to load template image
bg: OpenCV не успя да зареди изображението-шаблон

en: Could not read title information for DVD.
bg: Информацията за заглавните части на DVD-то не може да бъде прочетена.

en: Failed to open DVD device '%s'.
bg: Не може да се чете от устройството за DVD-та „%s“.

en: Failed to set PGC based seeking.
bg: Не може да се търси по веригата на програмите (PGC)

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
bg: DVD-то не може да бъде прочетено. Причината може да е, че DVD-то е шифрирано и не е инсталирана библиотека за дешифриране.

en: Could not read DVD.
bg: DVD-то не може да бъде прочетено.

en: This file contains no playable streams.
bg: Файлът не съдържа потоци за изпълнение.

en: Could not open sndfile stream for reading.
bg: Потокът sndfile не може да се отвори за четене.

en: Could not establish connection to sndio
bg: Не може да се установи връзка към sndio

en: Failed to query sndio capabilities
bg: Неуспешно запитване за възможностите на sndio

en: Could not configure sndio
bg: Не може да се настрои sndio

en: Could not start sndio
bg: Не може да се стартира sndio

en: Internal data flow error.
bg: Вътрешна грешка в потока на данни.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
bg: Генерираният файл е с по-дълго време за буфериране отколкото е самата му продължителност

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
bg: Елементът „%s“ липсва, проверете инсталацията на GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
bg: Местоположението на файла е NULL. Задайте име на файл

en: Digitalzoom element couldn't be created
bg: Елементът за цифрово увеличение не може да бъде създаден

en: Subpicture format was not configured before data flow
bg: Форматът на подкартината не е бил уточнен преди началото на потока

en: Failed to get fragment URL.
bg: Неуспешно получаване на адреса на фрагмента.

en: Internal data stream error.
bg: Вътрешна грешка в потока на данни.

en: Couldn't download fragments
bg: Фрагментите не могат да бъдат свалени

en: No file name specified for writing.
bg: Не е указано име на файл за запис.

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
bg: Зададеното име на файл „%s“ не може да бъде прехвърлено в локалното кодиране на имена на файлове.

en: Could not open file "%s" for writing.
bg: Файлът „%s“ не може да се отвори за запис.

en: Device "%s" does not exist.
bg: Устройството „%s“ не съществува.

en: Could not open frontend device "%s".
bg: Устройството „%s“ не може да бъде отворено.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
bg: Настройките на устройството „%s“ не могат да бъдат получени.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
bg: Системите за доставка от устройството „%s“ не могат да бъдат изброени.

en: Could not open file "%s" for reading.
bg: Файлът „%s“ не може да се отвори за четене.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
bg: Файлът с настройките на цифровото видеоръзпръскване (DVB) не може да бъде открит

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
bg: Файлът с настройките на цифровото видеоръзпръскване (DVB) „%s“ не може да бъде прочетен

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
bg: Файлът с настройките на цифровото видеоръзпръскване (DVB) не съдържа никакви канали

en: Couldn't find details for DVB channel %s
bg: Липсват данни за канала за цифрово видеоръзпръскване (DVB) „%s“
