grilo master - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
sk: Nenašla sa fiktívna definícia

en: Could not find mock content %s
sk: Nepodarilo sa nájsť fiktívny obsah %s

en: Could not access mock content: %s
sk: Nepodarilo sa pristúpiť k fiktívnemu obsahu: %s

en: Cannot connect to the server
sk: Nedá sa pripojiť k serveru

en: Cannot connect to the proxy server
sk: Nedá sa pripojiť k proxy serveru

en: Invalid request URI or header: %s
sk: Neplatná URI alebo hlavička požiadavky: %s

en: Authentication required: %s
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti: %s

en: The requested resource was not found: %s
sk: Nenašiel sa požadovaný prostriedok: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
sk: Záznam bol od jeho prevzatia zmenený: %s

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Unhandled status: %s
sk: Nezachytený stav: %s

en: Data not available
sk: Údaje nie sú dostupné

en: Invalid URL %s
sk: Neplatná adresa URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
sk: Bodkočiarkou oddelené cesty obsahujúce zásuvné moduly pre Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
sk: Čiarkou oddelené cesty obsahujúce zásuvné moduly pre Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
sk: Čiarkou oddelené zásuvné moduly pre Grilo, ktoré sa majú použiť

en: Grilo Options
sk: Voľby pre Grilo

en: Show Grilo Options
sk: Zobrazí voľby pre Grilo

en: No searchable sources available
sk: Nie sú dostupné žiadne vyhľadateľné zdroje

en: Could not resolve media for URI '%s'
sk: Nepodarilo sa nájsť médium pre URI „%s“

en: Plugin '%s' is already loaded
sk: Zásuvný modul „%s“ je už načítaný

en: Failed to initialize plugin from %s
sk: Zlyhala inicializácia zásuvného modulu z %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
sk: Kľúč metaúdajov „%s“ už je zaregistrovaný v odlišnom formáte

en: Metadata key '%s' cannot be registered
sk: Kľúč metaúdajov „%s“ sa nedá zaregistrovať

en: Source with id '%s' was not found
sk: Zdroj s identifikátorom „%s“ sa nenašiel

en: Failed to load plugin from %s
sk: Zlyhalo načítanie zásuvného modulu z %s

en: Invalid plugin file %s
sk: Neplatný súbor zásuvného modulu %s

en: '%s' is not a valid plugin file
sk: „%s“ nie je platným súborom zásuvného modulu

en: Plugin '%s' already exists
sk: Zásuvný modul „%s“ už existuje

en: Invalid path %s
sk: Neplatná cesta %s

en: All configured plugin paths are invalid
sk: Všetky konfigurované cesty zásuvných modulov sú neplatné

en: Plugin '%s' not available
sk: Zásuvný modul „%s“ nie je dostupný

en: Plugin not found: '%s'
sk: Zásuvný modul sa nenašiel: „%s“

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
sk: Konfigurácia zásuvného modulu neobsahuje odkaz „plugin-id“

en: Some keys could not be written
sk: Niektoré kľúče sa nepodarilo zapísať

en: None of the specified keys are writable
sk: Žiadny z určených kľúčov nie je zapísateľný

en: Media has no 'id', cannot remove
sk: Médium neobsahuje „id“, nedá sa odstrániť
