grilo master - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
hu: Nem található vázlatos definíció

en: Could not find mock content %s
hu: Nem található vázlatos tartalom: %s

en: Could not access mock content: %s
hu: Nem érhető el a vázlatos tartalom: %s

en: Cannot connect to the server
hu: Nem lehet kapcsolódni a kiszolgálóhoz

en: Cannot connect to the proxy server
hu: Nem lehet kapcsolódni a proxykiszolgálóhoz.

en: Invalid request URI or header: %s
hu: Érvénytelen kérés URI vagy -fejléc: %s

en: Authentication required: %s
hu: Hitelesítés szükséges: %s

en: The requested resource was not found: %s
hu: A kért erőforrás nem található: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
hu: A bejegyzés módosítva lett letöltése óta: %s

en: Operation was cancelled
hu: A művelet megszakítva

en: Unhandled status: %s
hu: Nem kezelt állapot: %s

en: Data not available
hu: Nem érhetők el az adatok

en: Invalid URL %s
hu: Érvénytelen URL: %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
hu: Grilo bővítményeket tartalmazó útvonalak pontosvesszőkkel elválasztott listája

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
hu: Grilo bővítményeket tartalmazó útvonalak vesszőkkel elválasztott listája

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
hu: Használandó Grilo bővítmények vesszőkkel elválasztott listája

en: Grilo Options
hu: Grilo beállítások

en: Show Grilo Options
hu: A Grilo beállításainak megjelenítése

en: No searchable sources available
hu: Nem érhetők el kereshető források

en: Could not resolve media for URI '%s'
hu: Nem oldható fel a média a(z) „%s” URI-címhez

en: Plugin '%s' is already loaded
hu: A bővítmény („%s”) már be van töltve

en: Failed to initialize plugin from %s
hu: A bővítmény előkészítése sikertelen innen: %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
hu: A(z) „%s” metaadatkulcs már regisztrálva van eltérő formátumban

en: Metadata key '%s' cannot be registered
hu: A(z) „%s” metaadatkulcs nem regisztrálható

en: Source with id '%s' was not found
hu: Nem található „%s” azonosítójú forrás

en: Failed to load plugin from %s
hu: A bővítmény betöltése sikertelen innen: %s

en: Invalid plugin file %s
hu: Érvénytelen bővítményfájl: %s

en: '%s' is not a valid plugin file
hu: „%s” nem érvényes bővítményfájl

en: Plugin '%s' already exists
hu: A bővítmény („%s”) már létezik

en: Invalid path %s
hu: Érvénytelen útvonal: %s

en: All configured plugin paths are invalid
hu: Minden beállított bővítményútvonal érvénytelen

en: Plugin '%s' not available
hu: A bővítmény („%s”) nem érhető el

en: Plugin not found: '%s'
hu: A bővítmény nem található: „%s”

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
hu: A bővítmény beállítása nem tartalmazza a „plugin-id” hivatkozást

en: Some keys could not be written
hu: Néhány kulcs nem írható ki

en: None of the specified keys are writable
hu: A megadott kulcsok egyike sem írható

en: Media has no 'id', cannot remove
hu: A média nem rendelkezik „id”-vel, nem távolítható el
