grilo master - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
cs: Nebyla nalezena žádná definice simulace

en: Could not find mock content %s
cs: Nelze najít simulovaný obsah %s

en: Could not access mock content: %s
cs: Nelze přistupovat k simulovanému obsahu: %s

en: Cannot connect to the server
cs: Nelze se připojit k serveru

en: Cannot connect to the proxy server
cs: Nelze se připojit k serveru proxy

en: Invalid request URI or header: %s
cs: Neplatná adresa URI nebo hlavička požadavku: %s

en: Authentication required: %s
cs: Vyžadována autentizace: %s

en: The requested resource was not found: %s
cs: Požadovaný prostředek nebyl nalezen: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
cs: Záznam byl od doby svého stažení změněn: %s

en: Operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Unhandled status: %s
cs: Neobsluhovaný stav: %s

en: Data not available
cs: Data nejsou dostupná

en: Invalid URL %s
cs: Neplatná adresa URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
cs: Středníky oddělené cesty obsahující zásuvné moduly Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
cs: Seznam cest, oddělených dvojtečkami, se zásuvnými moduly Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
cs: Seznam zásuvných modulů Grilo, oddělených dvojtečkami, k načtení

en: Grilo Options
cs: Volby Grilo

en: Show Grilo Options
cs: Zobrazit volby Grilo

en: No searchable sources available
cs: Nejsou k dispozici žádné prohledávatelné zdroje

en: Could not resolve media for URI '%s'
cs: Nelze najít médium z adresy URI „%s“

en: Plugin '%s' is already loaded
cs: Zásuvný modul „%s“ je již načten

en: Failed to initialize plugin from %s
cs: Selhala inicializace zásuvného modulu z %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
cs: Klíč metadat „%s“ je již zaregistrován v jiném formátu

en: Metadata key '%s' cannot be registered
cs: Klíč metadat „%s“ nelze zaregistrovat

en: Source with id '%s' was not found
cs: Zdroj s id „%s“ nebyl nalezen

en: Failed to load plugin from %s
cs: Selhalo načtení zásuvného modulu z %s

en: Invalid plugin file %s
cs: Neplatný soubor zásuvného modulu %s

en: '%s' is not a valid plugin file
cs: „%s“ není platný souboru zásuvného modulu

en: Plugin '%s' already exists
cs: Zásuvný modul „%s“ již existuje

en: Invalid path %s
cs: Neplatná cesta %s

en: All configured plugin paths are invalid
cs: Všechny nastavené cesty k zásuvným modulům jsou neplatné

en: Plugin '%s' not available
cs: Zásuvný modul „%s“ není dostupný

en: Plugin not found: '%s'
cs: Zásuvný modul nebyl nalezen: „%s“

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
cs: Nastavení zásuvného modulu neobsahuje údaj „plugin-id“

en: Some keys could not be written
cs: Některé klíče nemohly být zapsány

en: None of the specified keys are writable
cs: Žádný ze zadaných klíčů není zapisovatelný

en: Media has no 'id', cannot remove
cs: Médium nemá žádné „id“, nelze jej odstranit
