gphoto2-2.5.6 - en to nl translation catalogue (321 entries)

en: Number of files in folder '%s': %i
nl: Aantal bestanden in map '%s': %i

en: There is %d folder in folder '%s'.
     | There are %d folders in folder '%s'.
nl[0]: Er is %d map in map '%s'.
nl[1]: Er zijn %d mappen in map '%s'.

en: There is no file in folder '%s'.
nl: Er is geen bestand in map '%s'.

en: There is %d file in folder '%s'.
     | There are %d files in folder '%s'.
nl[0]: Er is %d bestand in map '%s'.
nl[1]: Er zijn %d bestanden in map '%s'.

en: Information on file '%s' (folder '%s'):
nl: Informatie over bestand '%s' (map '%s'):

en: File:
nl: Bestand:

en:   None available.
nl:   Geen beschikbaar.

en:   Mime type:   '%s'
nl:   MIME-type:   '%s'

en:   Size:        %lu byte(s)
nl:   Grootte:     %lu byte(s)

en:   Width:       %i pixel(s)
nl:   Breedte:     %i pixel(s)

en:   Height:      %i pixel(s)
nl:   Hoogte:      %i pixel(s)

en:   Downloaded:  %s
nl:   Gedownload:  %s

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en:   Permissions:
nl:   Toegangsrechten:

en: read/delete
nl: lezen/verwijderen

en: read
nl: lezen

en: delete
nl: verwijderen

en: none
nl: geen

en:   Time:        %s
nl:   Tijd:        %s

en: Thumbnail:
nl: Miniatuurvoorbeeld:

en: Audio data:
nl: Audiogegevens:

en:   Mime type:  '%s'
nl:   MIME-type:  '%s'

en:   Size:       %lu byte(s)
nl:   Grootte:    %lu byte(s)

en:   Downloaded: %s
nl:   Gedownload: %s

en: Could not parse EXIF data.
nl: Kan EXIF-gegevens niet ontleden.

en: EXIF tags:
nl: EXIF-labels:

en: Tag
nl: Label

en: Value
nl: Waarde

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
nl: EXIF-gegevens bevatten een miniatuurvoorbeeld (%i bytes).

en: gphoto2 has been compiled without EXIF support.
nl: gphoto2 is gecompileerd zonder EXIF-ondersteuning.

en: Number of supported cameras: %i
nl: Aantal ondersteunde camera's: %i

en: Supported cameras:
nl: Ondersteunde camera's:

en: 	"%s" (TESTING)
nl: 	"%s" (AAN HET TESTEN)

en: 	"%s" (EXPERIMENTAL)
nl: 	"%s" (EXPERIMENTEEL)

en: Devices found: %i
nl: Aantal gevonden apparaten: %i

en: Path                             Description
    --------------------------------------------------------------
nl: Pad                              Omschrijving
    --------------------------------------------------------------

en: Port
nl: Poort

en: Abilities for camera             : %s
nl: Mogelijkheden van de camera      : %s

en: Serial port support              : %s
nl: Ondersteuning van seriële poort  : %s

en: USB support                      : %s
nl: USB-ondersteuning                : %s

en: Transfer speeds supported        :
nl: Ondersteunde overdrachtssnelheden:

en: Capture choices                  :
nl: Opnamekeuzes                     :

en:                                  : Image
nl:                                  : Afbeelding

en:                                  : Preview
nl:                                  : Voorbeeldweergave

en:                                  : Capture not supported by the driver
nl:                                  : Stuurprogramma ondersteunt opname niet

en: Configuration support            : %s
nl: Configuratie-ondersteuning       : %s

en: Delete selected files on camera  : %s
nl: Geselecteerde bestanden op camera wissen: %s

en: Delete all files on camera       : %s
nl: Alle bestanden op camera wissen  : %s

en: File preview (thumbnail) support : %s
nl: Ondersteuning voor voorbeeldweergave (miniaturen): %s

en: File upload support              : %s
nl: Ondersteuning van bestandsupload : %s

en: Ports must look like 'serial:/dev/ttyS0' or 'usb:', but '%s' is missing a colon so I am going to guess what you mean.
nl: Poorten moeten eruit zien als 'serial:/dev/ttyS0' of 'usb:', maar '%s' mist een dubbele punt, dus er wordt gegist naar wat u bedoelt.

en: The port you specified ('%s') can not be found. Please specify one of the ports found by 'gphoto2 --list-ports' and make sure the spelling is correct (i.e. with prefix 'serial:' or 'usb:').
nl: De opgegeven poort ('%s') kan niet worden gevonden.  Geef één van de poorten gevonden door 'gphoto2 --list-ports' op en zorg dat de schrijfwijze juist is (bijvoorbeeld met het voorvoegsel 'serial:' of 'usb:').

en: About the camera driver:
nl: Over het camerastuurprogramma:

en: Camera summary:
nl: Camerasamenvatting:

en: Camera manual:
nl: Handleiding van camera:

en: You can only specify speeds for serial ports.
nl: U kunt alleen snelheden opgeven voor seriële poorten.

en: OS/2 port by Bart van Leeuwen
nl: OS/2-port door Bart van Leeuwen

en: gphoto2 %s
    
    Copyright (c) 2000-%d Lutz Mueller and others
    %s
    gphoto2 comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law. You may
    redistribute copies of gphoto2 under the terms of the GNU General Public
    License. For more information about these matters, see the files named COPYING.
    
    This version of gphoto2 is using the following software versions and options:
nl: gphoto2 %s
    
    Auteursrecht (C) 2000-%d Lutz Mueller en anderen
    %s
    gphoto2 komt ZONDER GARANTIE, voor zover de wet dit toestaat.  U mag het
    programma verder verspreiden en/of wijzigen onder de voorwaarden van de
    GNU General Public License (GPL).  Voor meer informatie over deze zaken,
    zie de bestanden genaamd COPYING in de programmatekst.
    
    Deze versie van gphoto2 gebruikt de volgende softwareversies en -opties:

en: Could not open 'movie.mjpg'.
nl: Kan 'movie.mjpg' niet openen.

en: Capturing preview frames as movie to '%s'. Press Ctrl-C to abort.
nl: Voorbeeldopnames worden als film opgeslagen in '%s'.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Capturing preview frames as movie to '%s' for %d seconds.
nl: Voorbeeldopnames worden gedurende %2$d seconden als film opgeslagen in '%1$s'.

en: Capturing %d preview frames as movie to '%s'.
nl: Er worden %d voorbeeldopnames als film opgeslagen in '%s'.

en: Movie capture error... Exiting.
nl: Fout tijdens filmopname...  Afgesloten.

en: Movie capture error... Unhandled MIME type '%s'.
nl: Fout tijdens filmopname...  Onbekend MIME-type '%s'.

en: Ctrl-C pressed ... Exiting.
nl: Ctrl+C is ingedrukt...  Afgesloten.

en: Movie capture finished (%d frames)
nl: Filmopname is afgesloten (%d frames)

en: Waiting for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt gewacht op gebeurtenissen van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Waiting for %d frames from the camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt gewacht op %d opnames van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Waiting for %d milliseconds for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt %d milliseconden gewacht op gebeurtenissen van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Waiting for %d seconds for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt %d seconden gewacht op gebeurtenissen van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Waiting for %d events from camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt gewacht op %d gebeurtenissen van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: Waiting for %s event from camera. Press Ctrl-C to abort.
nl: Er wordt gewacht op een %s-gebeurtenis van de camera.  Druk op Ctrl+C om af te breken.

en: event found, stopping wait!
nl: gebeurtenis is gevonden; het wachten wordt beëindigd

en: Could not set folder.
nl: Kan de map niet instellen.

en: Could not get image.
nl: Kan opname niet verkrijgen.

en: Buggy libcanon.so?
nl: Fouten in libcanon.so?

en: Could not delete image.
nl: Kan opname niet verwijderen.

en: Getting storage information not supported for this camera.
nl: Het verkrijgen van opslaginformatie is bij deze camera niet mogelijk.

en: Read-Write
nl: lezen+schrijven

en: Read-Only
nl: alleen-lezen

en: Read-only with delete
nl: alleen-lezen plus verwijderen

en: Unknown
nl: [onbekend]

en: Fixed ROM
nl: vaste ROM

en: Removable ROM
nl: verwijderbare ROM

en: Fixed RAM
nl: vaste RAM

en: Removable RAM
nl: verwijderbare RAM

en: Undefined
nl: [ongedefinieerd]

en: Generic Flat
nl: gewoon vlak

en: Generic Hierarchical
nl: gewoon hiërarchisch

en: Camera layout (DCIM)
nl: camera-layout (DCIM)

en: Overriding USB vendor/product id 0x%x/0x%x with 0x%x/0x%x
nl: Verkoper/product-ID 0x%x/0x%x is herschreven naar 0x%x/0x%x

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
nl: NEEM ALTIJD DE VOLGENDE REGELS OP BIJ HET ZENDEN VAN DEBUG-MELDINGEN NAAR DE MAILINGLIJST:

en: %s has been compiled with the following options:
nl: %s is gecompileerd met de volgende opties:

en: %s not found in configuration tree.
nl: %s is niet gevonden in instellingenboom.

en: Failed to retrieve value of text widget %s.
nl: Verkrijgen van waarde van tekstonderdeel %s is mislukt.

en: Failed to retrieve values of range widget %s.
nl: Verkrijgen van waardes van bereikonderdeel %s is mislukt.

en: Failed to retrieve values of toggle widget %s.
nl: Verkrijgen van waardes van schakelonderdeel %s is mislukt.

en: Failed to retrieve values of date/time widget %s.
nl: Verkrijgen van waardes van datum-/tijd-onderdeel %s is mislukt.

en: Use 'now' as the current time when setting.
nl: Bij het instellen 'nu' gebruiken voor de huidige tijd.

en: Failed to retrieve values of radio widget %s.
nl: Verkrijgen van waardes van radio-onderdeel %s is mislukt.

en: Property %s is read only.
nl: Eigenschap %s is alleen-lezen.

en: Failed to set the value of text widget %s to %s.
nl: Instellen van waarde van tekstonderdeel %s als %s is mislukt.

en: The passed value %s is not a floating point value.
nl: De gegeven waarde %s is geen drijvendekommagetal.

en: The passed value %f is not within the expected range %f - %f.
nl: De gegeven waarde %f ligt niet in het verwachte bereik %f - %f.

en: Failed to set the value of range widget %s to %f.
nl: Instellen van waarde van bereikonderdeel %s als %f is mislukt.

en: off
nl: uit

en: false
nl: onwaar

en: on
nl: aan

en: true
nl: waar

en: The passed value %s is not a valid toggle value.
nl: De gegeven waarde %s is geen geldige schakelwaarde.

en: Failed to set values %s of toggle widget %s.
nl: Instellen van waardes %s van schakelonderdeel %s is mislukt.

en: now
nl: nu

en: The passed value %s is neither a valid time nor an integer.
nl: De gegeven waarde %s is geen geldige tijd, noch een geheel getal.

en: Failed to set new time of date/time widget %s to %s.
nl: Instellen van datum-/tijd-onderdeel %s als %s is mislukt.

en: Choice %s not found within list of choices.
nl: Keuze %s is niet gevonden in lijst met keuzes.

en: The %s widget is not configurable.
nl: Het %s-onderdeel is niet instelbaar.

en: Failed to set new configuration value %s for configuration entry %s.
nl: Instellen van nieuwe configuratiewaarde %s voor configuratie-item %s is mislukt.

en: The %s widget has no indexed list of choices. Use --set-config-value instead.
nl: Assistent %s heeft geen geïndexeerde keuzelijst. Gebruik in plaats daarvan --set-config-value.

en: Bad file number. You specified %i, but there are only %i files available in '%s' or its subfolders. Please obtain a valid file number from a file listing first.
nl: Ongeldig bestandsnummer.  U hebt %i opgegeven, maar er zijn maar %i bestanden beschikbaar in '%s' en zijn onderliggende mappen.  Bepaal een geldig bestandsnummer via een weergave van de bestanden.

en: There are no files in folder '%s'.
nl: Er zijn geen bestanden in map '%s'.

en: Bad file number. You specified %i, but there is only 1 file available in '%s'.
nl: Ongeldig bestandsnummer.  U hebt %i opgegeven, maar er is maar één bestand beschikbaar in '%s'.

en: Bad file number. You specified %i, but there are only %i files available in '%s'. Please obtain a valid file number from a file listing first.
nl: Ongeldig bestandsnummer.  U hebt %i opgegeven, maar er zijn maar %i bestanden beschikbaar in '%s'.  Bepaal een geldig bestandsnummer via een weergave van de bestanden.

en: *** Error ***
nl: *** Fout ***

en: Press any key to continue.
nl: Druk op een toets om verder te gaan.

en: Not enough memory.
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar.

en: Operation cancelled
nl: Actie is geannuleerd

en: </B/24>Continue
nl: </B/24>Verdergaan

en: </B16>Cancel
nl: </B16>Annuleren

en: <C></5>Error
nl: <C></5>Fout

en: Could not set configuration:
nl: Kan de configuratie niet instellen:

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Back
nl: Terug

en: Time:
nl: Tijd:

en: Value:
nl: Waarde:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Zero padding numbers in file names is only possible with %%n.
nl: Getallen in bestandsnamen aanvullen met voornullen is alleen mogelijk met %%n.

en: You cannot use %%n zero padding without a precision value!
nl: U kunt een nullenaanvulling van %%n niet gebruiken zonder een precisiewaarde.

en: The filename provided by the camera ('%s') does not contain a suffix!
nl: De bestandsnaam aangeboden door de camera ('%s') bevat geen achtervoegsel.

en: Invalid format '%s' (error at position %i).
nl: Ongeldige opmaak '%s' (fout op positie %i).

en: Skip existing file %s
nl: Overslaan van bestaand bestand %s

en: File %s exists. Overwrite? [y|n]
nl: Bestand %s bestaat al.  Overschrijven?  [j|n]

en: Specify new filename? [y|n]
nl: Nieuwe bestandsnaam opgeven?  [j|n]

en: Enter new filename:
nl: Geef nieuwe bestandsnaam:

en: Saving file as %s
nl: Opslaan van bestand als %s

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Could not trigger capture.
nl: Kan opname niet triggeren.

en: New file is in location %s%s%s on the camera
nl: Nieuw bestand staat op locatie %s%s%s op de camera

en: Keeping file %s%s%s on the camera
nl: Bestand %s%s%s op de camera wordt behouden

en: Deleting file %s%s%s on the camera
nl: Verwijderen van bestand %s%s%s op de camera

en: Event FOLDER_ADDED %s/%s during wait, ignoring.
nl: Gebeurtenis MAP_TOEGEVOEGD %s/%s tijdens het wachten; genegeerd.

en: Event UNKNOWN %s during wait, ignoring.
nl: Onbekende gebeurtenis %s tijdens het wachten; genegeerd.

en: Unknown event type %d during bulb wait, ignoring.
nl: Onbekend gebeurtenistype %d tijdens bulb-wachten; genegeerd.

en: Could not get capabilities?
nl: Kan capabilities niet verkrijgen?

en: Time-lapse mode enabled (interval: %ds).
nl: Tijdverloopmodus is ingeschakeld (interval: %ds).

en: Standing by waiting for SIGUSR1 to capture.
nl: Klaar voor opname, wachtend op SIGUSR1.

en: Bulb mode enabled (exposure time: %ds).
nl: Bulb-modus is ingeschakeld (belichtingstijd: %d s).

en: Capturing frame #%d...
nl: Opnemen van beeldje %d...

en: Capturing frame #%d/%d...
nl: Opnemen van beeldje %d/%d...

en: Could not set bulb capture, result %d.
nl: Kan bulb-opname niet inschakelen; afsluitwaarde is %d.

en: Could not end capture (bulb mode).
nl: Kan bulb-opname niet beëindigen.

en: Could not trigger image capture.
nl: Kan beeldopname niet triggeren.

en: Could not capture image.
nl: Kan geen opname maken.

en: Capture failed (auto-focus problem?)...
nl: Opname is mislukt (autofocusprobleem?)...

en: Could not capture.
nl: Kan geen opname maken.

en: Waiting for next capture slot %ld seconds...
nl: Er wordt %ld seconden gewacht op het volgende opnamemoment...

en: Awakened by SIGUSR1...
nl: Gewekt door SIGUSR1...

en: not sleeping (%ld seconds behind schedule)
nl: niet aan het slapen (%ld seconden achter op schema)

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: 
    Aborting...
nl: 
    Aan het afbreken...

en: Aborted.
nl: Afgebroken.

en: 
    Cancelling...
nl: 
    Aan het annuleren...

en: Use the following syntax a:b=c:d to treat any USB device detected as a:b as c:d instead. a b c d should be hexadecimal numbers beginning with '0x'.
nl: Gebruik de syntax 'A:B=C:D' om een USB-apparaat dat gedetecteerd is als
    A:B te behandelen alsof het C:D was.  De getallen A, B, C en D moeten
    hexadecimaal zijn en dus beginnen met '0x'.

en: gphoto2 has been compiled without support for CDK.
nl: gphoto2 is gecompileerd zonder ondersteuning voor CDK.

en: Operation cancelled.
nl: Actie is geannuleerd.

en: *** Error: No camera found. ***
nl: *** Fout: geen camera gevonden. ***

en: *** Error (%i: '%s') ***
nl: *** Fout (%i: '%s') ***

en: For debugging messages, please use the --debug option.
    Debugging messages may help finding a solution to your problem.
    If you intend to send any error or debug messages to the gphoto
    developer mailing list <gphoto-devel@lists.sourceforge.net>, please run
    gphoto2 as follows:
nl: Gebruik de optie '--debug' voor het verkijgen van debug-informatie.
    Debug-informatie kan helpen bij het zoeken naar de oplossing van een
    probleem.  Als u van plan bent om fout- of debug-meldingen op te sturen
    naar de gphoto-mailinglijst <gphoto-devel@lists.sourceforge.net>, voer
    dan gphoto uit als volgt:

en: Please make sure there is sufficient quoting around the arguments.
nl: Verzeker u ervan dat er voldoende aanhalingstekens rond de argumenten staan.

en: Print complete help message on program usage
nl: Deze lange hulptekst tonen

en: Print short message on program usage
nl: Een korte gebruikssamenvatting tonen

en: Turn on debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Set debug level [error|debug|data|all]
nl: Het debug-niveau instellen [error|debug|data|all]

en: Name of file to write debug info to
nl: Debug-informatie in dit bestand opslaan

en: FILENAME
nl: BESTAND

en: Quiet output (default=verbose)
nl: Stille uitvoer (standaard wordt veel info geven)

en: Hook script to call after downloads, captures, etc.
nl: Script dat uitgevoerd moet worden na downloads, opnames, enzovoort

en: Specify device port
nl: Te gebruiken apparaatpoort

en: Specify serial transfer speed
nl: Te gebruiken seriële overdrachtssnelheid

en: SPEED
nl: SNELHEID

en: Specify camera model
nl: Te gebruiken cameramodel

en: (expert only) Override USB IDs
nl: (voor experts) USB-ID-paren herschrijven

en: USBIDs
nl: USB-ID's

en: Display version and exit
nl: Programmaversie tonen en stoppen

en: List supported camera models
nl: Lijst van ondersteunde cameramodellen

en: List supported port devices
nl: Lijst van ondersteunde poortapparaten

en: Configure
nl: Configureren

en: List configuration tree
nl: Instellingenboom weergeven

en: Dump full configuration tree
nl: Volledige instellingenboom weergeven

en: Get configuration value
nl: Configuratiewaarde verkrijgen

en: Set configuration value or index in choices
nl: Configuratiewaarde of index instellen onder keuzes

en: Set configuration value index in choices
nl: Index van configuratiewaarde instellen onder keuzes

en: Set configuration value
nl: Configuratiewaarde instellen

en: Reset device port
nl: Apparaatpoort resetten

en: Keep images on camera after capturing
nl: Beelden op camera behouden na opname

en: Remove images from camera after capturing
nl: Beelden van camera verwijderen na opname

en: Wait for event(s) from camera
nl: Op gebeurtenis(sen) van camera wachten

en: Wait for event(s) from the camera and download new images
nl: Op gebeurtenis(sen) van de camera wachten en vervolgens nieuw opnamen downloaden

en: Capture a quick preview
nl: Een snelle voorbeeldopname maken

en: Set bulb exposure time in seconds
nl: Bulb-belichtingstijd in seconden

en: SECONDS
nl: SECONDEN

en: Set number of frames to capture (default=infinite)
nl: Aantal te maken opnames (standaard=oneindig)

en: COUNT
nl: AANTAL

en: Set capture interval in seconds
nl: Opname-interval in seconden

en: Reset capture interval on signal (default=no)
nl: Opname-interval resetten bij signaal (standaard=nee)

en: Capture an image
nl: Een foto-opname maken

en: Trigger capture of an image
nl: Een beeldopname triggeren

en: Capture an image and download it
nl: Een foto-opname maken en deze downloaden

en: Capture a movie
nl: Een film-opname maken

en: COUNT or SECONDS
nl: AANTAL of SECONDEN

en: Capture an audio clip
nl: Een audio-opname maken

en: Wait for shutter release on the camera and download
nl: Wachten op sluiterontspanning van de camera en dan opname direct downloaden

en: List folders in folder
nl: Mappen in map weergeven

en: List files in folder
nl: Bestanden in map weergeven

en: Create a directory
nl: Een map aanmaken

en: DIRNAME
nl: MAPNAAM

en: Remove a directory
nl: Een map verwijderen

en: Display number of files
nl: Het aantal bestanden weergeven

en: Get files given in range
nl: Bestanden in gegeven bereik ophalen

en: RANGE
nl: BEREIK

en: Get all files from folder
nl: Alle bestanden in map ophalen

en: Get thumbnails given in range
nl: Miniaturen in gegeven bereik ophalen

en: Get all thumbnails from folder
nl: Alle miniaturen in map ophalen

en: Get metadata given in range
nl: Metagegevens in gegeven bereik ophalen

en: Get all metadata from folder
nl: Alle metagegevens in map ophalen

en: Upload metadata for file
nl: Metagegevens voor bestand uploaden

en: Get raw data given in range
nl: Ruwe gegevens in gegeven bereik ophalen

en: Get all raw data from folder
nl: Alle ruwe gegevens in map ophalen

en: Get audio data given in range
nl: Audiogegevens in gegeven bereik ophalen

en: Get all audio data from folder
nl: Alle audiogegevens in map ophalen

en: Delete files given in range
nl: Bestanden in gegeven bereik verwijderen

en: Delete all files in folder (--no-recurse by default)
nl: Alle bestanden in map verwijderen (standaard '--no-recurse')

en: Upload a file to camera
nl: Dit bestand naar de camera uploaden

en: Specify a filename or filename pattern
nl: Te gebruiken bestandsnaam of patroon

en: FILENAME_PATTERN
nl: BESTANDSPATROON

en: Specify camera folder (default="/")
nl: Te gebruiken cameramap (standaard='/')

en: FOLDER
nl: MAP

en: Recursion (default for download)
nl: Recursie (standaard bij downloaden)

en: No recursion (default for deletion)
nl: Geen recursie (standaard bij verwijdering)

en: Process new files only
nl: Alleen nieuwe bestanden behandelen

en: Overwrite files without asking
nl: Bestanden overschrijven zonder te vragen

en: Skip existing files
nl: Bestaande bestanden overslaan

en: Send file to stdout
nl: Bestand naar standaarduitvoer sturen

en: Print filesize before data
nl: Bestandsgrootte voor gegevens afdrukken

en: List auto-detected cameras
nl: Automatisch gedetecteerde camera's tonen

en: Show camera driver manual
nl: Handleiding van camerastuurprogramma tonen

en: About the camera driver manual
nl: Over het camerastuurprogramma

en: Show storage information
nl: Opslaginformatie tonen

en: gPhoto shell
nl: Een gPhoto-shell starten

en: Common options
nl: Standaardopties

en: Miscellaneous options (unsorted)
nl: Algemene opties (ongesorteerd)

en: Get information on software and host system (not from the camera)
nl: Informatie over hostsysteem en -software (niet uit de camera)

en: Specify the camera to use
nl: Te gebruiken cameramodel

en: Camera and software configuration
nl: Instellingen van camera en software

en: Capture an image from or on the camera
nl: Het maken van een opname

en: Downloading, uploading and manipulating files
nl: Downloaden, uploaden en bestanden manipuleren

en: %s
    Image IDs must be a number greater than zero.
nl: %s
    Een afbeeldings-ID moet een getal groter dan nul zijn.

en: %s
    Image ID %i too high.
nl: %s
    Afbeeldings-ID %i is te groot.

en: %s
    Ranges must be separated by ','.
nl: %s
    Bereiken moeten worden gescheiden door ','.

en: %s
    Ranges need to start with a number.
nl: %s
    Bereiken moeten beginnen met een getal.

en: %s
    Unexpected character '%c'.
nl: %s
    Onverwacht teken '%c'.

en: %s
    Decreasing ranges are not allowed. You specified a range from %i to %i.
nl: %s
    Afnemende bereiken zijn niet toegestaan. U kunt een bereik opgeven van %i tot %i.

en: *** Error (%i: '%s') ***
nl: *** Fout (%i: '%s') ***

en: Change to a directory on the camera
nl: Naar een map op de camera gaan

en: directory
nl: map

en: Change to a directory on the local drive
nl: Naar een map op de lokale schijf gaan

en: Exit the gPhoto shell
nl: Deze gPhoto-shell afsluiten

en: Download a file
nl: Een bestand downloaden

en: [directory/]filename
nl: [map/]bestandsnaam

en: Upload a file
nl: Een bestand uploaden

en: Download a thumbnail
nl: Een miniatuurvoorbeeld downloaden

en: Download raw data
nl: Ruwe gegevens downloaden

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Create Directory
nl: Map aanmaken

en: Remove Directory
nl: Map verwijderen

en: Displays command usage
nl: Omschrijving van commando('s) tonen

en: [command]
nl: [commando]

en: List the contents of the current directory
nl: De inhoud van de huidige map tonen

en: [directory/]
nl: [map/]

en: List configuration variables
nl: Configuratievariabelen tonen

en: Get configuration variable
nl: Een configuratievariabele verkrijgen

en: name
nl: naam

en: Set configuration variable
nl: Een configuratievariabele instellen

en: name=value
nl: naam=waarde

en: Set configuration variable index
nl: Index van configuratievariabele instellen

en: name=valueindex
nl: naam=indexwaarde

en: Capture a single image
nl: Eén enkele opname maken

en: Capture a single image and download it
nl: Eén opname maken en deze downloaden

en: Capture a preview image
nl: Een voorbeeldopname maken

en: Wait for an event
nl: Op een gebeurtenis wachten

en: count or seconds
nl: aantal of seconden

en: Wait for images to be captured and download it
nl: Op opnamen van de camera wachten en deze downloaden

en: Wait for events and images to be captured and download it
nl: Op gebeurtenissen en opnamen wachten en deze downloaden

en: Invalid command.
nl: Ongeldig commando.

en: The command '%s' requires an argument.
nl: Het commando '%s' vereist een argument.

en: Invalid path.
nl: Ongeldig pad.

en: Could not find home directory.
nl: Kan persoonlijke map niet vinden.

en: Could not change to local directory '%s'.
nl: Kan niet naar lokale map '%s' gaan.

en: Local directory now '%s'.
nl: Lokale map is nu '%s'.

en: Remote directory now '%s'.
nl: Map op andere computer is nu '%s'.

en: set-config needs a second argument.
nl: Commando 'set-config' vereist een tweede argument.

en: set-config-value needs a second argument.
nl: Commando 'set-config-value' vereist een tweede argument.

en: set-config-index needs a second argument.
nl: Commando 'set-config-index' vereist een tweede argument.

en: Command '%s' not found. Use 'help' to get a list of available commands.
nl: Commando '%s' is niet gevonden.
    Gebruik 'help' om een lijst van beschikbare commando's te krijgen.

en: Help on "%s":
nl: Hulp over "%s":

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: * Arguments in brackets [] are optional
nl: * Argumenten tussen vierkante haken [] zijn optioneel

en: Available commands:
nl: Beschikbare commando's:

en: To get help on a particular command, type in 'help command-name'.
nl: Om hulp te krijgen voor een bepaald commando, typ 'help commandonaam'.
