aria2 - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: aria2 will resume download if the transfer is restarted.
nb: aria2 vil fortsette nedlastingen dersom overføringen blir omstartet.

en: Download Results:
nb: Nedlastingsresultat:

en:                               Default:
nb:                               Standard:

en:  -d, --dir=DIR                The directory to store the downloaded file.
nb:  -d, --dir=DIR Mappen du vil legge nedlastingen i.

en: Download aborted.
nb: Nedlasting avbrutt
